Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
loading...
Zpověď č.1130773, vloženo 24.05.2020 09:19:29 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Zhrzen láskou
Líbí se mi už pár měsíců jedna slečna z práce, zdravíme se a měl jsem pocit, že je tam z její strany i trochu zvědavost, tak sem se jí pokusil přidat do přátel na fb, protože se mi jí podařilo nechutně vystaljivat a už čekám druhý den na reakci - přijme? odmítne? Zoufalé, jako by mi bylo 15.
Ta nejistota je ničivá.
 Blh Muž24  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
24.05.2020 11:59:16
leonardo da vinci: No a ne? :) Jako takový pozitivní nakopnutí to stačí a vlastně je to to, co tu chce většina lidí, co sem přijde :) Prostě tu podporu :)

Navíc všechny případy jsou tak individuální a navíc toho, o koho se jedná vůbec neznáme, že všechno ostatní je stejně vaření z vody ..
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
24.05.2020 10:56:50
Frank Drebin:

zas mám o zkušenost víc :)
Snažit se v případě jednotlivých zpovědí víc rozpoznt, zda je zájem o podrobnější radu nebo jen o "šup šup radu " :)

Tato zpověď je "modelový příklad"

Co by asi chtěl autor číst?
Možná toto:

jo, jo , s tím facebookem to byl fakt dobrej nápad. Držím ti palce :)
 leonardo da vinci Muž43 Kategorie
24.05.2020 10:49:04
leonardo da vinci: Jj, je taková doba, prostě šup šup, krátká, stručná rada :) Proč číst nějaké slohovky, tady nejsme na VŠ a nepíšeme na to téma diplomku :)
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
24.05.2020 10:47:21
Tady je to někdy v některách zpovědích docela úsměvný. Někdo se na něco zeptá a očekává odpověď a jakoby detailní "návod", ale maximálně v několika větách. A když je to delší, tak už nemá zájem to číst.

Stresují se statisíce lidí kvůli různým potížím. Tak holt autor tohoto dotazu je jedním z nich.
 leonardo da vinci Muž43 Kategorie
24.05.2020 10:42:58
Blh:

Dobře, tak aby z toho nebyly zmaty (tedy v tvojí hlavě)

Ano, máš šanci. Vyčíslit to nelze. Tak ti nezbývá než čekat a stresovat se. Nejseš ani první, ani poslední, kdo se takto stresuje.
 leonardo da vinci Muž43 Kategorie
24.05.2020 10:41:38
Frank Drebin:

vzhledem k tomu, že mě to připadalo tak, že autor dotazu chtěl poradit, tak jsme to začal řešit.Ale on možná jenom chtěl "psychicky podpořit", aby mu někdo sdělil , že má šanci.

Tak to mu můžu sdělit :)
 leonardo da vinci Muž43 Kategorie
24.05.2020 10:40:01
Blh:

např. někteří málo ostýchaví muži by třeba přišli do toho hloučku kolegyň (kde je ona) a řekli by třeba (teď si vymyslím situaci, protože neznám instituci kde pracuješ).

Dobrý den dámy, máte tady dnes Vašeho šéfa (Vaší šéfovou)? Potřeboval bych promptně vyřídit jednu žádost. A na to by např. zareagovala i ta doytčná, nějakou větou, on by třeba odpověděl jí a nějaké další kolegyni, rozvinul by se hovor a na konec by se nějaká kolegyně nabídla, že ty papíry šéfové donese a přimluví se, aby to panu xyz z jiného oddělaní promptně podepsala. A on by třeba příště donesl čokoládu za ochotu (samozřejmě nějaklou držší).

To je samozřejmě jen vymyšlený příklad pro nějalih hypotetickou situaci. Prostě smělý muži se někdy příliš nepárají s tím, jak začnou hovor a mají zkušenost, jak hovor udržet, i kdyby měli mluvit např. o počasí.

Např. kdyby byl dotaz, proč to potřebuje vyřídit tak promptně, tak by třeba spontánně zaraegoval - dneska je krásný den a rád bych dnes z práce vypadnul dřív.

To se prostě nedá takto obecně popisovat. Spontánní muži mají přirozenou "zásobu témat hovoru.Kdežto zdrženliví nebo nesmělí muži mají moc obavu, že by něco pokazili a tak raději mlčí.

Samozřejmě tu "schopnost" vést plynule a uvolněně nějaký rozhovor čse člověk učí postupně, v průběhu let.
 leonardo da vinci Muž43 Kategorie
24.05.2020 10:38:54
Blh: Přesně tak .. Od té doby, co jsem všechno přestal tolik řešit, se mi o dost zlepšil život :)
Smajlík  Frank Drebin Muž39 Kategorie
24.05.2020 10:37:30
Všichni všechno moc reší, pak sou z toho akorát zmaty.
 Blh
24.05.2020 10:34:48
leonardo da vinci: Moc to řešíš .)
Smajlík  Frank Drebin Muž39 Kategorie
24.05.2020 10:32:12
Blh:

můžeš se nad tím zkusit zamyslet takto- zkusit se vcítit, jak to možná vnímá ona, možná třeba nějak takto:

Občas potkám nějakýho sympatickýho pracovníka z jinýho oddělení,kouká po mně, asi se mu líbím, občas prohodíme větu nebo dvě, ale v podstatě o něm nic nevím. A najednou mně poslal žádost o přátelství na face (pokud se podívala pořádně, od koho to je). Možná je nesmělej a nechtěl mě oslovit přímo. Co mám teď dělat? Přijmout žádost znamená mu něco naznačit. Ale zase o něm skoro nic nevím. Nehci aby mě někam pozval, když o něm nic nevím. Nechám to zatím otevřené. Nebudu odpovídat (zatím).
 leonardo da vinci Muž43 Kategorie
24.05.2020 10:27:06
Chtěl jsem a potřeboval jsem pro to už něco udělat a asi lepší jí oťuknout žádostí o přátelství, než jí hned psát. Neodmítnut ani nepotvrzen, to mi asi dává signál, že je to stále otevřené. Uvidím, budu muset asi zaútočit v realu, až bude vhodná příležitost.
Nebo prostě zatím na fb nebyla, ale pochybuju.
 Blh
24.05.2020 10:22:09
Blh:

pokud se jen občas potkáváte a neřešíš s ní nějaké pracovní záležitosti, tak když to přátelství nepřijme, tak ti to asi nebude nijak komplikovat život. Otázka je, co bys chtěl udělat, kdž by ho přijala. Navíc, třeba by měla zájem tě líp poznat, ale ani se pořdáně nepodívá, kdo jí přátelství na facu navrhl a odmítne to (prostě ritinně odklikne ne). A stejně nebudeš mít úplnou jistotu.

Třeba bys mohl počkat venku, až půjde z práce a oslovit jí tam, když půjde sama.
 leonardo da vinci Muž43 Kategorie
24.05.2020 10:15:44
Všech věcí co tu píšete jsem si vědom, nechci od toho očekávat příliš, vím že to působí tragicky, že to, že jsme po sobě i pomrkávali možná nic neznamená. Nejsme na stejném pracovišti, spíš v jedné velké institucí kde se občas potkáme. Chtěl jsem ji nejdřív oslovit normálně, ale vždycky měla mobil u ucha, nebo bylo kolem 5 dalších kolegiň a na to nemám odvahu ji říct víc než pár neutralních slov. Už sem nemohl čekat, jestli bude někdy vhodná příležitost. Chci se od toho posunout dál, nebo k tomu, hlavně potřebuji mít už jasno.
 Blh
24.05.2020 10:15:37
Frank Drebin:

z toho, co autor zpovědi napsal, nevyplývá, jestli se občas trochu bavili, nebo jestli se jenom zdraví.
Přece jen, kdyby se třeba dvakrát pobavili, tak by ten návrh přátelství na facu působil líp, než když se jen zdravili a z ničeho nic pošle návrh přátelství.
 leonardo da vinci Muž43 Kategorie
24.05.2020 10:11:33
leonardo da vinci: Myslím, že tenhle faktor právě vůbec neřešil, respektive ho vůbec nenapadl. Když se ti někdo líbí, tak to rozumem moc neřešíš.

A já bych ten kontakt přes FB moc nedémonizoval. Pro ty, co nemají koule někoho oslovit v reálu (což takových moc není), je tohle ideální cesta ..
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
24.05.2020 10:05:23
Frank Drebin:

taky si myslím, že pokud by ona odmítla jeho pozvání někam, tak on by to pak těžce snášel, když by jí potkával v zaměstnání. Možná proto zatím moc nechtěl se s ní začít bavit. Současně měl ale touhu jí svůj zájem nějak naznačit. A já si myslím, že to udělal nevhodným způsobem a sice přes face, když ten její profil musel "vystalkovat".
 leonardo da vinci Muž43 Kategorie
24.05.2020 09:57:52
Blh-

napsals-
Líbí se mi už pár měsíců jedna slečna z práce, zdravíme se a měl jsem pocit, že je tam z její strany i trochu zvědavost.
---
Když se nad tím zamyslíš reálně, tak nevím, proč očekáváš, že se měsíce potkáváte v práci, zdravíte se a ona by po tobě měla toužit na základě pozdravů nebo zvědavosti? Kdybych byl v podobné situaci, tak bych asi nečekal celý měsíce, ale občas bych se s ní o něčem pobavil.
Nerad bych tě nějak chtěl deprimovat, ale připadá mně to tak, že takto to opravdu nepůsobí moc dobře, tedy někoho měsíce zdravit a pak najednou navrhnout přátelství na facebooku.
 leonardo da vinci Muž43 Kategorie
24.05.2020 09:57:37
Jaka nejistota, vdyt je to uplne jedno.Navzdy uz budes za trageda!!:D
Smajlík  Mastny Chobot
24.05.2020 09:52:35
leonardo da vinci: No to je v tom, co jsem psal. Že od toho člověk očekává něco, co tam třeba vůbec není. To, že se na tebe kolegyně usměje, ještě vůbec nic neznamená. Chlap, kdyby se na holku usmál, tak už je připraven k páření. Žena se může usmát na kamráda a vůbec k němu nic necítit, prostě je to jen kamarád, se kterým ráda pokecá, ale nic víc ani nechce. Proto píšu, ať od toho nic nečeká, protože ženy se chovají jinak než muži a vidí to jinou optikou.

Navíc je tam problém toho společného pracoviště, kdy je to něco, čemu se člověk nevyhne, ani kdyby chtěl.

Jinak ta zamilovanost (hormony) nejsou až tolik odvislé od toho věku. To se klidně můžeš zamilovat i v 50 do někoho takového, koho jsi potkal a líbí se ti.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
24.05.2020 09:52:18
ShadeX:

na facebooku je to totiž pojmenováno přátelství, protože to asi zní líp, než např. sociální vazba
Ona třeba nebude přemýšlet, že jí vystalkoval facebook. Nemusel ten profil hledta, mohl to vidět třeba u nějakýho společnýho známýho. Ale on si dělá naděje na základě něčeho, co ve skutečnosti naděje není. Přidání někoho do přátel na facu nic moc neznamená.

Navíc nadpis té zpovědi - zhrzen láskou, působí poněkud divně.
 leonardo da vinci Muž43 Kategorie
24.05.2020 09:47:59
Frank Drebin:

když ona to jeho přátelství na facu přijme, tak on si to třeba bude v představě "projektovat" tak , že je to první krůček. Ale vlastně krůček k čemu? Pro ní to třeba může být opravdu jen a jen přidání do přátel na facu ažádný krůček. A on třeba bude čekat, že se začnou na pracovišti víc bavit, ale přitom se nic nezmění. A on se začne stresovat ještě víc. Přitom je třeba možný, že ona má nějakýho přítele, o kterým v zaměstnání nemluví.

Obecně, takové "projekce" vlastních tužeb bývají často příčinou stresu. Jestli je autorovi dotazu opravdu 24, tak v takovým věku bývá chování člověka výrazně víc ovlivněno hormony.
 leonardo da vinci Muž43 Kategorie
24.05.2020 09:43:40
Dřív jsem to taky tak dělal, pak jsem zjistil, že jsem za kr*téna. Ona si hned řekne - to je blbounek, neumí mě oslovit reálně, tak musí přes FB... a jak mě tam našel, musel mě stalkovat... ten je teda pěkně divnej, dál od něj. Během asi 4 let se mi počet přátel z nějakých 450 snížil na asi 180 a to jsem sám skoro nikoho neodebíral, prostě máš někoho v přátelích a už si tě ani nepamatuje že jsi se s ním někde viděl, tak si tě smaže. Už si rozhodně nikoho nepřidávám, dokud se nejdřív nespřátelíme osobně, teprve potom lze vyměnit FB, tedy Mess jako komunikační prostředek.
 ShadeX
24.05.2020 09:40:01
Zvědavost není přitažlivost. Radši od toho nic nečekej, ať pak nejsi zklamaný. Lepší je od toho nic nečekat a pak být příjemně překvapený.

Jo ale ještě takové upozornění: Co je v domě, není pro mě. Si představ, kdyby tě třeba odmítla nebo ne, ale nevyšlo to a pak byste se stejně museli denně vídat.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
24.05.2020 09:30:11
Taky je možný, že se na ten facebook dívá třeba jen jednou týdně. Nebo i méně často.

Obecně, pocit nákonnosti bývá součástí touhy. Takže se stává, že někdo si i určitá neutrální gesta přebere jinak. Takže např. i když ona to přátelství na facu přijme, tak co z toho vydedukovat?
Jsou lidi, kteří mají na facu desítky lidí v přátelích.
 leonardo da vinci Muž43 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk