Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1130771, vloženo 24.05.2020 07:43:39 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
To mě vždy zajímalo.
Pokud má někdo miliardy (ale jen minimum má peníze) zbytek cennosti, tak kde to všechno schovává? To asi nejde jen tak mít doma, také by mě zajímalo jak to člověk zatají aby se o tom nikdo nedozvěděl.
 Jss727 Muž  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
24.05.2020 19:30:25
hehehe typicky český dotaz.

Zcela běžně mají bohatí lidé uložené velké prachy na dluhopisech (Bomds) je to naprosto bezpečné (leda že by chtěl někdo z vás zaplatit Americe její dluhy, to by mně tedy vylekalo)
Tedy prachy jsou uloženy v papírech zvané Bonds. Na to se nesahá ani omylem, protože každý si nechá pár milionů ke hraní a pro aktivity.Mím tam 100 Mega a 35, možná 37 milionů mám na činnosti spojemé s životem, stylem, potřeby pro denní život a občas si k nim přvydělám ve FOREXu. NEJSEM BOHÁČ. Taky nekradu, ne nezapaluju si douťase stodolarovkou ale potkáš mnš klidně u nejlacinější benz pumpy ve městě. Když mně přeadne můj velký hlad, klidně ho zaženu hamburgrem když není jiná šance ale nejraději jím v normálních restauracích, Dopoledne nejraději v Breakfest Stations, naveer Steakhouse s dobrým pivkem.. i jinde.

Ti nejbohatší mají i jiná portfolia, kdysi jsem v tom jel a velmi skvěle, ale ti NEJ na to mají své vlastní MAKLÉŘE. Gates, Buffet, a podobná demokratická svoloč.. co se peněz týká je to zainvestované v amerických dluhopisech s maličkým úrokem snad 2%. Jistě jsou bonds i s 8%, ale to zas nechce investor s mozkem.

A nemysli si, takovej Buffet jezdil do práce autem 20 let starým, a vlastní i leteckou soukromou dopravu a NIKDY letadlem vlastní společnosti ani neletěl. Gates kupoval za miliardu dolarů bydlení někde u SanDiega v Kalifornii a čekal dost měsíců na pokles ceny. Jak je zvykem u všech bohatých. A mohl to zaplatit levou zasdní. To je ten pocit spokojenosti, že dostal slevu.

Správný a přesný stav kont nemohu znát. Hejbe se to každý den někam. A popravdě...je mi to fuk. Mám jediného živého dědice, mladíka ČR který ovšem dostane jen tolik, aby si nezničil život. Až zemřu, skoro všechno zdědá Charity, dobročinné spolky, i když k dětem se z každého dolaru dostane sotva 25-27 centů. A vúbec to nejhorší by bylo ty prachy věnovat chudým. Takový necita nejsem. Prachy má mít ten, co s nimi umí zacházet a komu přináší prospěch. Ba umí je množit. To co mám já je prd. Moji sousedi tady ve stejné třídě mají i mnohem víc a prachy stále jdou a samy. Když sem zavítá můj kamarád z Iowy, tak pokecáme u piva a vypráví.... má farmu a nejvéc pěsruje sóju. Jistě taky krmivo pro zvířata co má na farmě a má tam asi tucet mexikánů co se mu o to starají. Když nezaseje sóju které je teď dost, dá mu vláda 1.5 milionu dolarů. Prostě prachy dělaj zas prachy, a člověk kolikrát ani nemusí hnout prstem. Tak to prostě je, já se k prvnímu dolsarovýmu milionku celý upocený drápal 10 let !!! Ale ty další pak užb šly skoro sami. Dnes jsem dá se říct zabezpečený. Mám všechno jen MLÁDÍ NE. A tak, neděllám nic. Sedím v křesle u bazénu a popíjím kafe, Jím jen kvalitn a dobrá jídla. Zejména snídaně. Přes den vmačkané citrusy, rostou tu i v mém sádku. Pěstuju pro sebe jen Red Navel a Sweet HoneyBell. Ty ostatní jdou ven. Do obchodů a k výrobcům džusů.

A tak koukám na les, starám se ozvěř a želvy, exotické ptactvo, volně v přírodě, o Racoony (Mývalo
 Quakie Muž74 Kategorie
24.05.2020 09:18:53
NApř. to mívají uložené v bezpečnostních schránkách v bankách.
 leonardo da vinci Muž43 Kategorie
24.05.2020 09:14:41
Odstěhuje se do Prahy. Tady je taková anonymita, že se ani neznají sousedi v baráku :)
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
24.05.2020 08:47:22
Nikdo se na cennosti neptá, proto o nich ani nikdo nemluví.
 Aninka pro Rusko Žena18 Kategorie
24.05.2020 08:32:16
Kdyby někdo takovej existoval, tak ti to rád povím.
Smajlík  Nikdo takovej neníPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk