Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1130757, vloženo 23.05.2020 23:39:49 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Bezchybná. Otázka pro holky/kluky
Zdravím chtěl bych znát váš názor. Kámoš má holku a podle jeho slov je bezchybná, hodná, upřímná a není jako ostatní holky. Vzhledem k tomu že jsem v životě věřil až moc tak už tomuhle moc nevěřím. Hlavně nevěřím slovům co jí napsal kamarád v slohovce "když mě opustíš nebudu chtít už nikdy nikoho jiného". Tohle mě docela pobavilo kolik lži se dá říct v jedné větě. Už dokonce sní plánuje žít, mít rodinu, barák, auto atd... Ale já na dokonalost nevěřím. Samozdřejmě je slušná nepomlouvá nemluví sprostě tvrdí kamarád ale tomu taky nevěřím. No a jaký je váš názor na bezchybné holky ?
Předem díky za odpovědi.
 Nevim6958 E-MAIL: T-e-t-r-i-s@seznam.cz  Muž18  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
25.05.2020 15:24:25
neexistují
 REMovskej Muž37 Kategorie
25.05.2020 08:43:26
Hovno bezchybná, mluví z něho hormony :)
 *MileynQa* Žena24 Kategorie
25.05.2020 00:33:01
Tvůj kámoš si asi předtím šlehnul.
 Zadek Muž18 Kategorie
24.05.2020 11:53:38
Leonardo da vinci. Počítám do toho i cizí vztahy kdy kamarád byl ve vztahu 5 měsíců a potom konec. Nebo kdy si ta holka stím klukem tam moc hrála že měl zakázáno se snáma vůbec bavit. To jsou ty manipulátorský svině. Jak se říká chybama se člověk učí. A když vidím holku která s kamarádem si dělá co chce a on za ní běhá jak pes za kostičkou. Nebudu se tomu smát jak ostatní ale začnu se do něho srát aby pochopil co ta holkaje zač. Už sem měl takovou zkušenost teď tu holku nazívá d3mon a řika jakej byl debil. Ale jsou i holky ktery jsou v pohodě třeba ten 5 měsiční vztah ta holka byla fajn dalo se sní mluvit a komunikovat na úrovni. Lidi jsou prostě různí ale osobně si myslím že když kluk střídá holky je na tolik inteligentní že pozná ty lehce zmanipulatelné holky.
 Nevim6958
24.05.2020 11:22:50
Hmm, to mi je Nevim6958 líto. Ze teď odhadnes lidi lépe a vycitis, co jsou asi zač je dobrý. Jsi mladej, mas celej život před sebou, takze myslím, ze šance najít fajn holku existuje.
Napadlo by mě třeba trochu zpomalit, dat si čas než do toho hned navázno půjdu, což už možná děláš? Myslím, ze je v tomhle věku holky i kluci dost otukavaji o čem to vlastne všechno je, vztahy, láska, intimnosti, a některý jsou přelétavy, nebo třeba lehkovazny...
Ten instinkt Tě napoví asi hodně až potkas další slečnu. Nenech se ale odradit, myslím, ze v tomhle věku jsou holky taky hodně zranitelny a nejistý jednají dost emotivne, treba nepromyslene, někdy se snadno nechají přesvědčit nějakým víc tlačícim klukem, nebo je zmatou kamarádky...

Pracuj na sobě jako na klukovi, jednou třeba vyrostes v mladého gentlemana, a to nemyslím směšne, ale naopak.
Pak třeba uz starší holky taky už poučení a někdy zklamaný v lásce vyciti, ze nejsi hulvát, arogantní, bez respektu k druhým i k sobě, apod., ale ze jsi poklad, a ze se s Tebou citi jistější, a sama sebou, atd.

PS.: Ty čísla holek fakt nemusí jít takhle strmě nahoru jak pises, aby ses stal dobrým milencem a přítelem, možná naopak :) Spis si je ziskas uctou a neznosti, pravdivosti, trpělivosti.. něčím co na internetu neuvidis, ale taková nactileta duše potřebuje.
 SvětluškaNebojsa Žena37 Kategorie
24.05.2020 09:48:19
leonardo da vinci: Hele, to už začínáš puntíkovat podobně jako jiní uživatelé tady :) Psal jsem na začátku. Je jasné, že když se začne něco řešit, tak tam můžou začít problémy (rozdílné názory). To ale přece neznamená, že to musí být nějaký problém. Mně, kdyby řekla přítelkyně, že někam nechce s mými známými, tak tam prostě pojedeme sami a problém bych v tom neviděl. Asi by mě mrzelo, kdyby tam nechěla jet vůbec, když bych si dal tu práci a něco bych vymyslel a zařídil, ale od toho je nějaká domluva, tolerance atd.

Jinak to se obecně říká, že problémy začnou při první dovolené nebo při prvním společném bydlení, protože člověk toho druhého vidí při běžných situacích a tam se většinou poprvé zjistí ty rozdílnosti každého :)
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
24.05.2020 09:38:26
Frank Drebin:

je to složitější. Ze začátku se něco třeba nejeví vůbec. Třeba společné dovolené. Třeba jeden z partnerů se nadchne pro společné dovolené s nějakým jiným párem někde. Třeba navrhne, co kdybychom s nima jeli někam po světě. A ten druhý řekne mně se nechce tak daleko a s nimi taky ne. A to je jeden z příkladů, kdy můžou ve vztahu začít problémy.
 leonardo da vinci Muž43 Kategorie
24.05.2020 09:26:53
Autorko:
Představ si, že budeš chodit s klukem a zeptáš se ho, jak on to tě vidí. Odpoví ti něco jako: hale jsi hezká, ale Aneta je hezčí. Jsi chytrá, ale Lucka je chytřejší. Jako je s tebou sranda, ale s Verčou se nasměju více než z tebou... Kdyby ti řekl takhle tohle, tak asi se urazíš a možná ho odkopneš rovnou.

Láska je o tom, že milujeme lidi takové jací jsou. Máme pochopení pro nedostatky, protože žádný člověk není na 100 procent dokonalý. Říká se, že tvůj přítel/přitelkyně je tak 80 procent tvého ideálu. Často se stává, že postupem času člověk vidí u někoho jiného něco z 20 procent (například kluk rád běhá, jeho holka žádný sport nedělá, tak se začně tahat s nějakou jinou co sportuje). Časem ale často zjistí, že vyměnil 80 procent za 20 procent a chce první hoku zpět :)
 Velenc
24.05.2020 09:10:21
Ze začátku se vše jeví jako dokonalé. Člověk má ty své pomyslné růžové brýle, takže ty rozdílnosti nebo chyby buď nevidí nebo nechce vidět.

To není lež, tak to člověk v té chvíli opravdu cítí, že ten druhý je pravý a už nechce nikoho jiného. To se říkává v návalu hormonů, které na člověka v tu chvíli působí. To, že se to pak změní, je druhá věc a je to normální.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
24.05.2020 08:54:30
Každý mámé chyby, nezchybný člověk neexistuje. Kdyby člověk totiž nedělal chyby, neposune se v životě nikam dál a kdyby se neposunul nikam dál, tak k čemu by ten život byl? Chyby je nutné dělat, aby se z nich člověk poučil, jenže pak jsou typy lidí, kteří se ani 100x z té samé chyby nepoučí, a tam už je to o povaze toho člověka a povahu tak snadno nezměníš.
 ostraha 001 Muž35 Kategorie
24.05.2020 08:42:59
Nevim6958:

obecně, lidi se mění. Někdo může mít třeba partnerku, která je pohodová, ale po nějaké době vztahu mu může např. začít vyčítat, že málo vydělává. Třeba jí začne vadit, že kamarádky s partnerem byli na dovolených různě po světě a ona se svým partnerem ne. Nikdo nezaručí, že pohodovej vztah bude pohodovej celý roky.

Co se týká mladších holek (kterým je náct), tak si myslím, že ty jsou víc "přelítavý" než starší holky. Taky si myslím, že mladší holky jsou víc ovlivnitelný názorem ostatních lidí (např. kamarádek).
 leonardo da vinci Muž43 Kategorie
24.05.2020 08:38:29
Nevim6958:

Napsals-
Tak že po těch 12holkách si už dávám bacha.
---
Pokud je správně tvůj věk 18 let, tak nevím, jak bys "stihl" 12 dlouhodobějších vztahů.
Např. to, že se někdo po měsíční známosti s někým vyspí ještě nepovažuju za dlouhodobější vztah.
 leonardo da vinci Muž43 Kategorie
24.05.2020 08:35:31
Myslím si, že dlouhodobý vztah spolu můžou mít dva lidi, kteří si povahově vyhovují. Vztah se samozřejmě nedá založit jen na tom, že partner nepomlouvá nebo že nemluví sprostě.
 leonardo da vinci Muž43 Kategorie
24.05.2020 06:39:58
Světluškanebojsa protože jsem byl vždy naivní kluk kterej byl až moc sůvěřivý ostatní toho rádi využily. A když jsem si prošel těma sračk*ma který se děly kvůli holkám. Což byli jen sámé lži a podvody. Jse. Našel tu pravou. No aspon sem si to myslel bohuzel naivnost zase vyhrála a ja jsem zjistil že i ta nejlepší holka pod sluncem dokáže zklamat a udělat něco co bych si myslel že by nikdy neudělala. Tak že po těch 12holkách si už dávám bacha. Samozdřejmě to není jen z mé strany ale tak nejak uz poznám od pohledu a z chovaní co je ta holka zač. A né jednou jsem řekl co je holka zač a i když mi kamarád nevěřil samozdřejmě ke konci jsem byl já ten co měl pravdu. :)
 Nevim6958
24.05.2020 06:31:43
Kkkkkkkk tohle neberu ani jako sračku tohle je nic o proti tomu co jsem v minulosti řešil. Ale tak zajímal mě názor ostatních.
 Aha6958
24.05.2020 04:09:01
Stručná odpověď by byla asi tahle:
Ano, bezchybné holky nejsou. A kluci také ne.

“Kdo je bez chyby ať hodí kamenem”.
Ale neházela bych pilu do zita, a chranila se cynismu, otevirala bych se pozvolna, protože důvěra se buduje pomalu..
Smajlík  SvětluškaNebojsa Žena37 Kategorie
24.05.2020 03:35:23
Mě z toho co pises přijde, ze jsi následkem nějakého zklamání nedůvěřivý, nebo proste dospívás, jsi citlivý což je fajn, a snažíš se porozumět lidem a vztahům, možná probrat “rizika” dopredu.. Byt opatrný je normální a funkční.

Pokud je Tvůj kamarad zamilovaný do fajn holky, tak je to bezva, a Ty mu to můžeš jenom přát.
Jako dobrej kamarad mu můžeš byt po boku kdyby chtěl, kdybys věděl, ze je nějak využívany nebo je vedenej na nějakou blbou cestu. Nebo ze ho natolik znáš, ze je víš, ze je přehnaně najivni, ale to z Tveho popisu nevyzniva, navíc to vypadá, ze mu svoji nedůvěru vůči jeho známosti otevřeně projevujes (smích nad jeho vyznáním lásky).

Dokonalý opravdu nikdo nejsme, ale v zamilovanosti se nám tak často protějšek jeví. Jak už tady někdo zmínil, pracuji na tom i hormony. Je možný, ze po naky době prvotní zamilovanosti můžeš přicházet u partnera na stránky jeho osobnosti, charakteru nebo chování, který se Tě odrazuje.
Věř tomu, ze ten druhy je u Tebe v nějaký moment začne objevovat taky :)

Domnivam se, ze duverny a smysluplný vztah v sobě tohle poznávání ma. Ze o sobě víme, ze jsme nedokonalý, a občas pekny blbci a sobci, ale držíme spolu, odpoustime si, podporujeme se, pozitivně se motivujeme, respektujeme (nepíšu ovšem o nějakým zvracenym jedinci, někým narušenym, manipulatorivi nebo nasilnikovi atd., mluvím o vztahu psychicky zdravých lidi)
 SvětluškaNebojsa Žena37 Kategorie
24.05.2020 02:10:31
a když mi to nějakej kluk řiká o svojí holce, tak se to snažim co nejvíc ignorovat, dokud spolu nejsou aspoň 5-10 let, to už jsou většinou trochu probraný z těch kravin
 Nevnímám realitu Muž88 Kategorie
24.05.2020 02:08:55
být holka a někdo tvrdit něco o tom, že nejsem jako ostatní holky, tak pokud by to neuměl sakra dobře odůvodnit, dostal by doživotní ignor
Smajlík  Nevnímám realitu Muž88 Kategorie
24.05.2020 01:24:18
To je především špatné pochopení reality, příteli.

Nikdo samozřejmě není bezchybný. Ale láska je vztah značně neobjektivní a to, co tolerujme u svého partnera, nebo mu dokonce odpouštíme, bychom u nikoho jiného nikdy neudělali. Můžeš tomu říkat růžové brýle, nebo chemická reakce mozku, ale faktem zůstává, že ten, který tvrdí, že jeho partner je dokonalý, tomu skutečně věří. Aspoň chvíli.

Tak to zařídila příroda, abychom se rozmnožovali. Ne nadarmo se říká, že zamilovaní se chovají jako blázni. Hormony štěstí, které nám zaplavují mozek a které nás nutí chovat se nelogicky existují jen proto, abychom plodili potomstvo. Když vidíš někoho jako dokonalého, probudí se v Tobě tyto pocity spíš, než když si od začátku nejsi jistý, nebo pochybuješ.
 davidred Muž26 Kategorie
24.05.2020 01:22:19
Můj názor je takový, že moc resis sracky.
Jinak nikdo není bez chyby, kazdy nějakou má.
 Kkkkkkkkkkkkkkk
23.05.2020 23:44:18
Je to jako kdybych napsal něco o bezchybném sexu, je to bez chyby ale pak tě to přestane bavit.
 idkbroPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk