Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1130751, vloženo 23.05.2020 21:51:28 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Zmeniť svoj život a byť bohatý
Ahojte, mám problém, celý môj život stojí za jedno veľké H. Pochádzam z chudobnej rodiny, otec nás opustil ako som sa narodil, mama nezarobi veľa. Ja som študent. Nikdy sa mi v ničom nedarilo. Som strašne milý na ľudí naokolo, ktorí to však len zneužívajú a každý jeden kamarát sa mi časom otočil chrbtom. Vždy som hral druhé husle. Vždy ma kamaráti zradili, šikanovali. Jedno dievča sa mi strašne páči a naozaj k nej cítim strašne silnú lásku, avšak z jej strany nič. Strašne veľa fajčim lebo celý ten stres nedávam. A tak som sa rozhodol že chcem so svojím životom niečo robiť. Chcem niečo dosiahnuť, chcem mať milujúcu manželku ktorá bude na mňa hrdá. Mama ma vždy podporovala, otca nemám. Mama nikdy nezarobila veľa, ale vždy sa strašne snažila, a ja jej to chcem vrátiť. Chcem jej kúpiť veľký dom. Chcem zarobiť peniaze, veľké peniaze. Chcem sa začať inak správať, tak, aby som nebol len ten ktorého si nemusíš vážiť a aj tak pomôže. Chcem si vrátiť svoju hrdosť, zabezpečiť si rozprávkový život, mať peniaze. Všetci moji rovesníci chodia len piť a fetovať, ja a snažím robiť niečo čo ma posunie, ale neviem ako sa stať bohatým. Mojej mame jednoducho kúpim veľký dom, ale nevidím cestu, ktora ma k tomu dostane. Som študent, mám zároveň aj brigádu, ale neusetrim nič keďže sme chudobná rodina musím pomáhať máme. Netuším čo mám robiť. Mám odhodlanie, disciplínu, som ochotný spraviť všetko, ale nevidím ten smer, ktorým sa uberať, aby som dosiahol svoje ciele. Neviem v akej oblasti sa snažiť, aby som sa stal bohatým. Môj život je plný utrpenia a krivdy, chcem to zmeniť, ale neviem ako
 Noob22 Muž22  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
25.05.2020 16:01:50
Noob 22=vygůgluj si na goglu ...KD8MRK...a pak komentář ...jak si mlaská poslanecká sněmovna...JO,ten čechoameričan kritizuje české poměry,tak radši utek za hranice,a na mě dělá frajera,že se tady plácám ve sračkách.Quakie,dík.
 Mimozemštan
25.05.2020 15:23:55
Noob 22=pozorně si přečti Quakie KD8MRK a zeptej se ho,proč utek a nepracoval třeba v JZD za bídnou almužnu , víš,takoví ti vychcánkové se maj nejlíp a pak tady machrujou,žejo Quakie ??? Jurečka,ministr zemědělství vyzívá občany aby šli pomoct do zemědělství,jo za tu almužnu mu tam nikdo dělat nebude.To jen JÁ byl takovej vůl,kterej živil občany masem a zeleninou za mizernej důchod v zemědělství.Tak přeji hodně zdaru a štěstí.Quakie=nevychloubej se furt,nejseš v ČEZku.
 Mimozemštan
24.05.2020 07:29:40
To je zajímavé slovní spojení "v bezpečí dluhopisů".
 ZakMcCracken Muž40 Kategorie
24.05.2020 04:10:02
Už sis někdy spočítal,kolik korun měsíčně prohulíš?
 PretorianCZ Muž26 Kategorie
24.05.2020 02:05:05
Budu Ti to přát, ale žádné odhodlání a sebedisciplínu zatím nevidím. Vidím jen kluka, který se lituje a za vším vidí jen překážky, ne výzvy.

Nedělej si z peněz cestu za štěstím. A stejně tak nemusíš mamince kupovat barák, úplně bude stačit, když jí budeš oporou stejně, jako byla doposud ona Tobě. Lidé, kteří touží po penězích jako východisku z nějakého problému to dělají většinou proto, že si myslí, že to bude stačit a že se v ničem jiném měnit nemusí. Nic není dál od pravdy. Peníze jsou až výsledek Tvého způsobu života, zkušeností a nadání. Ti, kteří touží především po penězích, jako znaku nějakého sociálního statusu, který si neumí vydobýt jiným způsobem, končí nakonec pouze ve vězení. Jako Kočner, Černák a podobné případy, kterých máte na Slovensku, jak hezky říkáte, neúrekom.
 davidred Muž26 Kategorie
24.05.2020 01:21:33
Tak nějak prechy, když jim nerozumíš a neumíš je rozmnožovat nebo s nimi zacházet, tak popravdě jsou ti k ničemu.

Prachy mám, přebytky jsou investovány v bezpečí dluhopisů, a ten zbytek slouží k mému ŽIVOTNÍMU STYLU. Je to nutné mít styl. O.K. necháš si postavit dům podle SVÉ představy. Koupit ojetý po někom je mizérie. Zařídíš si ho PODLE SEBE. Máš bazén a postaví ti velikost i tvar, dlaždičky a soláry na ohřívání vody (ne na elektriku) zas PODLE TVÉHO a včechno stojí prachy. V trojgaráži jako mám já přímo zabudované v domě mým 2 nová nejetá auta a v třeetí je moje dílna. Dům je přízemní nový a jedno křídlo je pro hosty a mají tam všechno k i koupelnu s vanou, sprchový kout, bidet, hajzl. Mohou jít z jejich obýváku rovnou k bazénu a posnídat co dům dá.. Kuchyň je otevřena do noci. Lednice s mrazákem jsou v kuchyni, jedna v garáži a jedna u bazénu pod přístřeškem. Tam je i sezení, stoly, a výhled přes bazén do lesa. Zvěř tady na FL potřebuje pitnou vodu. Je to nutnost a mají ji na 4 místech. Místo pro ptactvo, je tu rosinka Racoons (Mývalové) také tu žije Floridský rys (Bobcat) Bohužel trochu nás tu všechny otravuje O'Passum a Armadillo, žerou mravence a brouky v trávě a dokonale ryjou díry do země. Trávníky tu všichni pěstujeme do krásy a pečlivě zastřihujem, takže mám PAST a do ní celkem s úspěchem ty zvířata chytám a odvážíme je tu všichni v sousedství na domluvené místo asi 10km daleko. Tam je vypouštíme do přírody. Kámoš Slovák jich tam odvezl 40. Postupně. No já sotva 10.
Létají sem i ptáci z blízkých vodních parkůi velmi vysocí Cranes, Mám tu taky rodinku sojem (Blue Jay) Datli i s mláďaty, (Woodpeck) Křepelky, několik rodin červeného Cardinal, a spoustu maličkých v mnoha barvách. Mají denně plnou budku se širokou střechou..slunečnice a olejnatá černá semínka, i drcenou kukuřici. Když sedíš potichu v křesle u bazénu a popíjíš kávu, slyšíš ten cvrkot ve stromech. Vytvořil jsem jim tu z keřú vysokých jistě 4 metry hotovoy zeď kde ta havěť žije.

A co mám dělat? Je Covid-19 je lepší sedět doma, žena občas nakoupí čeho je doma třeba a na jídle se prostě nešetří, ty prachy se utratit prostě nedají a to mluvím i za ženu co teda dokázala naplnit sklep od země po strop různými krabicemi s nápisy HSN a QVC Amazon... a mnoha jinými a to byly sakra drahé s§ačky. Byly toho 3 stěhovací auta.
O.K. spoustu věcí si odvezla Salvation Army (Armáda Spásy) abby se do těch garáží vešla aspoň naše auta.

O.K. má svůj životní styl, já to vzdal ale mám i já třeba vysílací stanici KD8MRK a antenní systémy u domu, postavil jsem si komp a bacpal do něj co nejlepší hardware, A tomu dohromady se říká ŽIVOTNÍ STYL.

Normální člověk neplatí za soláry, za údržbu bazénu, za novou střechu bratru za 20,000 USD, domovní daň 80,000 Kč v přepočtu, pojištění aut za polovic, a pojištění domu ttaké tolik, Každých 5 let nové nejeté auto, a jiné podobné.
Kdo nemá prachy, tak má jiný životní styl. Nakonec třeba vyhraje nebo zdědí a koupí si Lambo, nebo Lotusa. O..K.
 Quakie Muž74 Kategorie
23.05.2020 22:41:34
Vykašli se na peníze, stejně jsou k ničemu.
Smajlík  Fr0gy Muž99 Kategorie
23.05.2020 22:40:36
Plno lidí začalo tímto videem a slaví úspěchy :)

https://youtu.be/t_-cPdO1icg
 Goodluck
23.05.2020 22:37:02
https://youtu.be/t_-cPdO1icg
Smajlík  Goodluck
23.05.2020 22:17:51
Pokud máš odhodlání a disciplínu, tak jsi na velmi dobré cestě. Jen by mě zajímalo, kde se ta tvá disciplína projevuje.
Každý má v životě něco a z toho musí vycházet. U tebe to byl nedostatek financí. V pocitu křivdy už problém vidím, komu co křivdíš?
A taky si myslím, že uvažuješ špatně. Mnohem lepší je mít vyšší cíl než peníze. A za vyšší cíl považuju například skvělý nápad, který chceš realizovat, protože někde vidíš problém a víš, jak ho vyřešit.
Bohatý by chtěl být každý, téměř každý by chtěl zabezpečit své rodiče. Ale ty nápady chybí.
Dobrý budeš jen v tom, co tě naplňuje, protože budeš ochotný do toho investovat čas. Takže hleej, co tě baví.
 Jedna frajerka Žena20 Kategorie
23.05.2020 22:13:51
Co studuješ? Až dostuduješ, můžeš jít makat na plný úvazek (pokud už tak nepracuješ), zatím jsi ještě dost mladý, takže to není ani divné, že nevyděláváš hned velké peníze. Někdy se ti v životě naskytnou cesty, které jsi předtím vůbec neviděl, takže se netrap tím, že teď nevidíš cestu. Uvidíš, co ti přinese život. Pokud nefetuješ a ani nepropadáš jiným legálnějším drogám, tak to už je první dobrá zpráva.
Smajlík  Zatracená Existence Muž23 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk