Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Otázky - Vzkazy č.1130721, vloženo 23.05.2020 16:54:46 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Mega tour- DŮLEŽITÉ
Už měsíc s kamarádkou řešíme, že bychom chtěly jet někde mimo naše město, třeba do Olomouce, kde mají krásnou Zoo nebo do Prahy kde je taky plno kulturních památek a zajímavých míst k vidění. Problémem jsou naši rodiče, nejsme plnoleté takže si jen tak rozhodovat nemůžeme a musíme se ptát. Chtěly bychom se poradit jestli se zeptat a zkusit ukecat rodiče aby nás pustili, nebo jet tajně.
 neresme Žena14  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
24.05.2020 15:43:29
Jo takhle. Nečekej, že se něco změní. Určitě znáš ty vtipy, kdy první rodič vyhrožuje, že něco nemůžeš, protože ti nebylo 18 a po osmnácti, protože žiješ v jeho domě.
Tohle je jen problém domluvy. Chce to s mamkou sednout a popovídat si. Každopádně já si myslím, že by člověk měl sbírat zkušenosti. A když se učí dítě jezdit samo vlakem, kupovat lístky přes net, letět samo letadlem atd., tak můžu z vlastní zkušenosti říct, že je to mnohem větší sranda než když ho někdo vodí za ručičku.
Ale navádět k lhaní rodičům tě samozřejmě nebudu :D
 Jedna frajerka Žena20 Kategorie
24.05.2020 14:01:34
Moji rodiče mě nechcou pouštět ani někde dál, kde se třeba dýl dojíždí MHD, přitom jsem nikdy problém s tím že bych u nich ztratila důvěru neměla. S tou plnoletostí jsem to myslela jakože už nebudu muset rodičům říkat kam jedu atd. budu to mít za sebe.
 neresme
23.05.2020 23:16:31
Tak to nevím. My jsme běžně v 15ti jezdili do Prahy. Už nejste malé děti, začala bych nějakými blízkými městy, to by projít mohlo a pak stupňovat. Získáte si tak postupně důvěru rodičů.
Nerozumím té hranici 18 let, jakoby v tom věku lidi získali patent na rozum...
 Jedna frajerka Žena20 Kategorie
23.05.2020 20:43:38
Mě se líbí, ale na to jakou tam mají Zoo jsem se neptala
 neresme
23.05.2020 19:04:52
v Olomouci pěkná ZOO není
 žaludPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk