Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb Asko-nabytek.cz
Zpověď č.1130693, vloženo 23.05.2020 12:55:48 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Lidé a hodnocení celkově všeho
Nepřijde vám, že lidi už podvědomě hledají všechno špatné kolem sebe?

Vztahy, schůzky a rande, lidé jsou schopní z vás vyvěštit vlastnosti, které se projevují třeba až za dlouhé měsíce či léta, popř. se tam můžete jevit, jenže realita je taková, že máte trému, zájem aj. aj., nepřijde vám, že lidé jsou v seznamování příliš unáhlení? Dělají závěry, které mají podložené pouze vlastní domněnkou?

Práce, doba, materiální pohodlí, společenské akce, oblečení, sportovní akce, sport a celkově všechno, lidé se neustále na všem, všech a celkově hledají jenom to špatné, negativní a ani si neuvědomují, že při nezájmu, opovrhování nedosáhnu nikdy žádných pozitivních výsledků... Proč se neustále porovnávají hodnoty všeho možného a hledá se to špatné??
 jojojojojo Muž  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
25.05.2020 02:56:54
Tradiční výchova. Když je vše dobré, tak se nic neděje, takhle je to přece normální. Když je něco špatně, dostaneš minimálně seřváno vždycky. Z toho plyne zaměřování se na ty negativní věci a řídí se pak vše kolem toho. Ale jsou to jen návyky, dají se předělat, pokud sám člověk chce.
Smajlík  Tradicel
23.05.2020 14:53:26
Já se s tím negativním hodnocením setkávám taky, ale více znám asi lidí, kteří moc nehodnotí, zaměřují se na to dobré, a příjde jim důležitější prostě tak nějak žít, mít dobré vztahy, smířit se s tím, že nic není dokonalé a proč to tím pádem ještě zhoršovat svým mamráním... Mám to tak 70% lidí s tímhle přístupem a tak 30% s tím Tebou popsaným... A s těma se navíc nevídám moc často...
 Víla z paneláku Žena32 Kategorie
23.05.2020 13:53:37
Já lidem tak nějak naivně důvěřuju a dávám i další šance, pokud to teda není nějaký velký podraz, občas jsem i tak udělal výjimku .. To je prostě taková dětinská dobrota nebo jak to nazvat ..
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
23.05.2020 13:35:42
Mám ten pocit a dělám to taky :) rozbila sem si hubu už tolikrát, že bývám šíleně opatrná. Lidi, kterým sem věřila mi vrazili kudlu do zad, lidi, na které jsem spoléhala se na mě v nejhorším vykašlali, lidé, kterým sem s největším vědomím a svědomím pomáhala se ke mně, jakmile našli to štěstí otočili zády. Všichni vždy velmi rychle zapomněli, kdo tam v tom nejhorším byl. Teď si na základě těchto zkušeností dávám obrovský pozor, a ano, podezíravá bohužel bývám. Je to bohužel tak jak říkáš. Ale lidstvo si tohleto faleší a klamstvím udělalo samo.
 donutek59684Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk