Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb Asko-nabytek.cz
Zpověď č.1130691, vloženo 23.05.2020 12:34:47 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Medicína
Mám tu nějaké mediky? Chtěla bych se zeptat, kolik je přibližně potřeba času na naučení se Fyziologie a biochemie? Jak byla korona, nedělala jsem nic jiného než vypracovávala protokoly, a to mě vzdycky tak vyštavilo, že už sem nezvládla vůbec nic. Chytla sem klasický medický zmar, hysterii a bezmoc a ať počítám jak počítám, mám pocit že jsem bez šance. Jak dlouho je na tyto předměty přibližně potřeba?
 DonutAKobliha Žena23  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
23.05.2020 17:25:46
Závisí na tom, jestli jsi měla na střední chemii a rozumíš jí, tak ti stačí méně času na přípravu a taky jestli jsi se průběžně připravovala a učila. Tak 2 týdny by mohlo na každý předmět stačit. Taky závisí, kde studuješ. Stefajir má možná napsaný, jak dlouho se učil na 1. LF.
 Medyk
23.05.2020 14:53:37
No já měl jen zdravotní kurz, ale vím, že na tohle mi stačilo cca půl hodinky každý den když jsem se na to podíval. Ono není tak problém se to ani naučit, spíše ty latinské názvy.
 ostraha 001 Muž35 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk