Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1130676, vloženo 23.05.2020 09:43:43 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Bezdětní stastni
Znáte někoho kdo zůstal dobrovolně bezdětný a je šťastný?
Můžou mít lidé i šťastné bezdětné manželství?
A boji se ti lidé kdo se o ně na stáří postará? nebo díky tomu, že nemají děti našetří na stáří peníze na pečovatelku?
 Dssg Žena30  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
23.05.2020 23:33:16
Žádnou takovou rodinu neznám, ale určitě nějaké v našem městě jsou. Jak bych se ale o tom mohl dozvědět?
 Researcher Muž81 Kategorie
23.05.2020 20:11:05
Znám a je to pár, kterému by kdekdo mohl jejich vztah závidět. Sice děti nemohou mít, ale jeden z nich se dobrovolně vzdal možnosti je mit (protože partner nemůže). Děti nejsou zárukou dobrého vztahu a ani toho, že se o tebe ve stáří postarají. A jestli se bojí staří nevím, ale mají dobrou finanční situaci, tak si to nějak zařídí. Oba taky mají sourozence - synovce, neteře... tak tak sami ve stáří snad nebudou.

Mimochodem
 Cerys ze Skellige
23.05.2020 18:16:00
Znám.
Samozřejmě.
Nebojí.
 Noční Kant Muž78 Kategorie
23.05.2020 17:26:04
Bezdětná sousedka (50) - vypadá, že jí to je jedno
Bezdětní sousedi (70) - žili šťastně, dokud ten chlap neumřel. Pak si ženská koupila psa :D
 Srna nikoliv z Brna Žena25 Kategorie
23.05.2020 15:29:58
Ok neni to uplne relevantni paac nakonec jsme si prcka se zenou poridili, ale do te doby jsme meli opravdu prima vztah a decka jsme nechteli. Az po cca 15+ letech jsme si pordili mladyho. Ale tech cca 15 pet bez deti bylo super a fakt jsme do te doby zadny nechteli.
 Psoug
23.05.2020 15:18:25
Je možný, že v některým manželství (parnerství) je výrazně víc spokojenosti právě proto, že je bezdětné. Znal jsem dřív třeba jednu rodinu. Byli podnikatelé, měli dceru a syna. Dcera byla studijní lempl, propadla na dvou středních školách, nakonec s matčinou pomocí dodělala třetí střední školu. Žila s nějakým partnerem, kterej na ní napsal podnikání a nadělal dluhy atd.
 leonardo da vinci Muž43 Kategorie
23.05.2020 13:12:56
Dssg: Znáš někoho kdo je jen a jen, a furt, šťastný?;-) Ne. Znáš nějaké manželství bez jediného problému, kde se všichni na sebe jen usmívaj? Ne. Trvalý štěstí je jen v pohádkách. Psala tady v uplynulých dnech holka, co dělá ošetřovatelku v nějaké polo-eLDéeNce. Mohli bychom se jí dotázat, zda tam pečuje jen o samé přestárlé panice a panny? Ne, odložené dědy a babičky, na které doma nemají čas ani náladu...

Jde žít spokojeně bez dětí. O štěstí mluvit nebudu, o spokojenosti ano. To mi stačí;) Potřebuješ k tomu mít nějakou "náplň" života. To po celý život. Ne práci. Ne pejska. Něco rozsáhlejšího... To většina lidí nemá. Jde ale žít spokojeně bez dětí. Když je člověk kliďas a trochu introvert, a umí se nějak inteligentně zabavit, něco tvořit, stále poznávat, jde žít... Kdyby Tě zajímal příklad jak, soukromě můžu povědět víc: SpesEst@post.com
 SpesEst
23.05.2020 13:10:22
Znám nějaké bezdětné lidi. Konkrétně teta, která se rozvedla po dvou letech manželství a zůstala už sama a bez dětí - je jí 65 let a i když je to na svůj věk super atraktivní zdravá ženská obklopená kamarádkami, vím, že ve skutečnosti moc šťastná není - často na ni doléhá samota. Peněz moc nemá, protože šla do předčasného důchodu a ani když pracovala, tak nevydělávala nijak mnoho, takže na nějakou pečovatelku by určitě neměla, kdyby na to došlo.

Pak znám několik bezdětných manželů - navenek se všichni snaží vypadat, že jsou v pohodě a že mají milion koníčků, cestují, sportují etc., ale jak to ve skutečnosti reálně mají, to nevím - jestli ten jejich super bohatý život není jen nějaké pozlátko pro okolní pozorovatele... Takových, kteří dokáží otevřeně přiznat, že nemít děti byla chyba nebo alespoň veřejně zapochybovat o správnosti svého rozhodnutí nemít děti, je minimum. Nalít si čistého vína není jen tak.
 Dita Fontís
23.05.2020 11:22:35
Děti ale neznamenají jistotu, že se ve stáří o své rodiče postarají. Znám víc dospělých dětí, které se o své rodiče vůbec nezajímají a je jim to jedno ..

Jinak když jim to tak vyhovuje, tak proč ne? To samé jako když je někdo samotář a vyhovuje mu být single, ale společnost na něj tlačí, aby si někoho našel, protože je to prostě normální ..
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
23.05.2020 10:24:41
Pro mě je to noční můra nemít ani jedno.
Aninka pro Rusko
---

Instinkt a pudy silnější než intelekt. A pak, že jsou lidi něco víc než ostatní zvířata.
Smajlík  jeeea bejby Muž37 Kategorie
23.05.2020 10:15:58
Nevím o nikom, kdo děti nechce, už je ani mít nemůže a je šťastný. Pro mě je to noční můra nemít ani jedno.
 Aninka pro Rusko Žena18 Kategorie
23.05.2020 10:14:50
Njn, hold to zvíře ve vás ,,rodičích,, je moc silné. Toho jsem si všimnul už dávno. A pak máme celou planetu zanežáděnou 9 miliardama vesměs zcela zbytečných primátů kteří už notně dojebali a vyhladili celé ekosystémy a nakonec dost možná vyhladí samí sebe. Hold to evoluce nějak zapoměla stopnout. A jestli se mezi ,,bezdětné,, počítají i několikaletí dárci spermatu, tak znám sebe. Děcka nebrat! Fakani nejsou reálně k ničemu dobří a jsou vysoce nákladní a to nejen finačně. A nakonec skoro vždy nevděční! Ukažte mi vděčnou dceru, která sama bez donucení a ze své vlastní iniciatívi pravidelně potěší svého milého otce pravidelným sexem. Takových je málo. Ale žebrat po svém chudém fotrovi prachy na zbytečné hadry, mobily a kdejaké jiné pyčoviny to jo. To že musí dostat nažrat a přístřešek po dobz min. 20 let od data své výroby to už bere jako holou samozřejmost. Do prdele s takovým kšeftem. Však vzpomeň má slova až budeš dodělávat na smrtelné posteli ve starobinci, zatímco se tvoji parchanti ani nepříjdou za tebou podívat bo budou příliš zaměstnání bojem o tvůj majetek. A celkově opravdu nevím k čemu mají být jako že dobří. Kdybych už měl zapotřebí starat se o nějakého živého tvora, tak si místo fakana mnohem rači pořídím psa. Toho aspoň můžu dát kdykoliv pryč, ale fakana se jen tak legálně nezbavíš když už ho jednou máš v domácím chovu. Fakany nebrat! Lidi by mělo být na světě míň a ne víc, ale tady se furt jede na kvantitu, místo na kvalitu, jako v době když nás bylo 5 a půl. Tady hold fakt evoluce zaspala.
Smajlík  jeeea bejby Muž37 Kategorie
23.05.2020 10:09:05
U mě se nějak nevyvinul mateřský pud a cit. Nebyla bych dobrá matka, děti by měly mít ženy, které je mají rády.
Sice rodiče občas říkají, že je to škoda (žádné jiné příbuzné nemám), ale bohužel to tak je.
Vdát bych se chtěla, musela bych najít někoho kdo je taky nechce.
 Dssg
23.05.2020 09:52:03
Znám a jsou.
 Alkedos Muž34 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk