Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1130665, vloženo 23.05.2020 07:01:28 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Potřebuju změnu-práci z domova
Dobrý ráno, prosím, chtěla bych se zeptat, jestli je tu někdo, kdo pracuje z domova. V mé práci, která je především o tom obsloužit denně stovky lidí, je to bohužel stále nesnesitelnější, stejně jako v minulé, už jsem i vyhledala odbornou pomoc, kde mi diagnostikovali sociálně-úzkostnou poruchu. Nedokážu jednat s lidmi, jsem ve velkém stresu, když mám s někým cizím mluvit, nenávidím být středem pozornosti (třeba když je fronta zákazníků, kolikrát nepříjemným a arogantních), absolutně nedokážu podle požadavků firmy nabízet lidem zboží a správným způsobem s nimi komunikovat. Škola, kterou jsem vystudovala, mě opravdu strašně bavila, jenomže to, co jsme se tam učili, nemá s praxí vůbec nic společnýho, všechno tam je jenom o tom mluvit a komunikovat s lidmi, což nás naopak vůbec neučili, kdybych to věděla, respektive kdybych věděla, jaký srašný problém se z toho u mě vyvine (nebylo to hned, pár měsíců po škole jsem tam byla spokojená, pak jsem postupně začla poznávat tvrdou realitu a objevila se u mě ta porucha), vyberu si jiný obor. Vedenímu jsem trnem v oku, mají mě za neschopného a nemožného pracanta (a to opravdu vlastně jsem), každý čtvrtletí jsem na koberečku s tím, že mám nejhorší prodeje, atd.-to mě samozřejmě vystresuje ještě víc, přijde zákazník (a kdo pracuje s lidmi, tak ví, že ten může být jakýkoliv, od naprosto nechápajícího člověka třeba i s demencí, kterému je opravdu strašně složité něco vysvětlit, po zcela arogantního a zlého člověka, co pro to, aby dosáhl svého, i když jsou jeho požadavky nereálné, po vás křičí a klidně vám řekne, že jste kráva), já začnu být nervózní, neumím volit slova, neumím ho přesvědčit, jsem nejistá v tom co říkám, do toho mi v hlavě zvoní nasupený hlas šéfa...několikrát jsem se zhroutila. Mám opravdu strašně nízké sebevědomí. Bohužel nemohu ani přejít na jinou práci, jediná náplň tam je opravdu denně celou směnu stát a obsluhovat, ani chvíli nemám možnost třeba dělat jinou práci a odpočinout si chvíli od lidí.
Dospěla jsem k názoru, že prostě jakákoliv práce, kde bych musela jednat s lidmi, je pro mě prakticky nemožná, proto bych vás tu na Zpovědnici chtěla poprosit o radu ohledně práce z domova. Moc ráda bych měla nějakou práci z domova, případně aspoň částečně z domova, jenomže mě vůbec nic, co bych takto mohla dělat, nenapadá...nechtěla bych si teda zakládat živnosťák, nemám žádný nápad na podnikání a jak jsem psala, mám nízké sebevědomí a nedokážu se prostě prodat. Nemám prostě šajnu, jestli je nějaký zaměstnavatel, který by mi zadával prostě nějakou práci na doma...bohužel ale nemám ani IT ani ekonomické vzdělání. Nemáte prosím nějaký tip, vlastní zkušenost? Internet je plný nějakých pochybných a nic neříkajících nabídek, ze kterých se nedá vůbec poznat náplň práce, tak jsem z toho zmatená. Díky předem za přečtení a rady.
 Mouka Žena  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
23.05.2020 19:59:05
Já mám super nápad na podnikání, hodil by se mi parťák, šla bys do toho? napiš mi na mail1spams@seznam.cz a řeknu ti o co jde.
 lolipop
23.05.2020 13:15:27
Jenom se otrkávej. Fóbie jsou od toho, aby se překonávaly. Já to měl jako ty a právě tím, že jsem byl hozen do hluboké vody, jsem se naučil plavat. Kdybych zalezl někam do ústraní, do jeskyně, sice by mi to tehdy vyhovovalo, ale stal by se ze mě neschopnej sociofob. Jsem rád, že dneska nemám nejmenší problém a práce s lidmi mě nestresuje.
 tokoukám
23.05.2020 11:13:16
Mouka:
jdeš z extrému do extrému. Práce copywritera nebo obecně freelance je taky velmi náročná. Není to o tom, že napíšeš nějaký článek, který ti zabere 2 hodiny a dostaneš za to 10 tisíc. Fakt ne.
Buď budeš dělat pro někoho stálého a dostaneš sotva pár stovek za každý článek nebo si musíš najít klientelu sama a jedeš na živnost.

Pokud ti nevyhovuje prodej, zaměř se na zákaznický servis. Např. infolinku nebo něco takového. V podstatě můžeš být ráda, že s tebou v té firmě mají takovou trpělivost. Většinou to totiž funguje tak, že nesplníš plán 1 měsíc, dostaneš výstrahu. Nesplníš druhý měsíc, letíš.

V prodeji platí jedno hezké motto: " na konci měsíce se mění výsledky nebo lidi" a to platí u spousty prodejních firem na 100%.

Byl jsem ve firmách, kde každý měsíc nabrali 30 lidí a 25 z toho vyhodili podle prodejů.....
Smajlík  asitak
23.05.2020 09:24:50
Beer01: moc děkuji za tip, po dopsání zpovědi jsem lustrovala net a právě na tuto profesi jsem narazila, to by mohlo být pro mě.
 Mouka
23.05.2020 09:20:05
Můžeš klidně začít dělat z domova, doslova okamžitě copywritera. Potřebuješ jen počítač, internet a umět česky psát. Vše najdeš na netu, i s agenturami, které tohle zprostředkují. Vydělat se dá docela dost za pár hodin práce denně.
 Beer01 Muž93 Kategorie
23.05.2020 09:18:32
řeknu ti to asi takhle ... když řekneš, že něco chceš, ale pak řekneš, že nechceš jít do podnikání, neumíš nějaký věci, nemáš vzdělání a další bloky a výmluvy proč to nejde, tak prostě ve skutečnosti nechceš
 Nevnímám realitu Muž88 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk