Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
loading...
Zpověď č.1130657, vloženo 23.05.2020 01:12:30 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Trable s přítelem
Dobrý den,
Trápí mě přítel..
Je mi 17 a jemu 23. Jsme spolu půl roku. Poslední dobou se vůbec často nevídáme a ani si nepíšeme. Není ani nikde aktivní. Je osvč, a prý teď mají hodně práce. O víkendu pracují kolem věci na baráku. Jenže mě trápí, že si na mě neudělá čas ani na pár hodin. Teď jsme se neviděli už 14 dní. Když mu napíšu, tak si zprávu jen zobrazí a neodpoví... Sám od sebe mi sice napíše, ale jen pár vět. Změnil ke mě i přístup chování.
Vůbec nevím co si o tom myslet. Jestli je jen prostě přepracovaný, nebo už ztratil zájem. Dost mi na něm záleží, tak mě to trápí...
 Anonym Žena17  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
24.05.2020 04:36:21
davidred- vyjímečně s tebou musím nesouhlasit. Já když jsem měla práce tolik, že jsem měla čas se jen najist a vyspat, tak jsem na svého přítele i tak často myslela a zavolala jsem mu aspoň z práce a víš proč? Protože když někoho miluješ a chceš se ozvat tak si ten čas na smsku nebo zavolání najdeš. Samozřejmě je potřeba trochu tolerance , ale když se chce tak to jde.
 Verussl
23.05.2020 10:45:03
Prepracovany:DTo myslis vazne, ze se zahazujes s nekym, kdo ti neni schopen odepsat ani na zpravu a svadi to na OSVC a jine kokotiny?:DZrejme si nikoho lepsiho ani nezaslouzis!!Ja taky nemam cas psat oddusevnele a unahlene soudy na Zpovednici, ale ja si ho udelam.
Smajlík  Mastny Chobot
23.05.2020 08:25:06
Když miluješ, čas si najdeš vždycky. Prostě už to prvotní kouzlo nejspíš vyprchalo ..
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
23.05.2020 05:15:53
Je fajn, že se snažíš to chápat a jsi k jeho práci tolerantní. Ale stále jste ve vztahu a měl by se zajímat, alespoň v rámci možností. Nepřipadá mi v pohodě si zobrazit zprávu a ani na ní neodepsat. Napsat, že odepíše později, je otázkou pár vteřin.

Snažila bych se s ním sejít osobně a tam mu to říct. Domluvit se alespoň na tom, kdy mu můžeš napsat či zavolat, i kdyby jen na pár minut. Dát mu najevo, že akceptuješ jeho práci a chápeš, že to teď není snadné, ale zároveň zdůraznit, že jste stále ve vztahu a i vztah nějakou pozornost potřebuje, nevypěstuje se sám.

Ono občas stačí, když si dva napíšou dobrou noc a dobré ráno. Hned je to o něčem jiném.
 NegativeElectron Žena19 Kategorie
23.05.2020 01:56:23
Já to samozřejmě chápu. Netlačím na něj, nenaléhám. Jen mě mrzí když mi není vůbec schopný odepsat na zprávu. Nebo že se ke mě chová dost jinak.
 Anonym
23.05.2020 01:42:39
Tak to prostě je, že pracující kluci mají míň času než Tvoji vrstevníci a vůbec se nedivím, že teď, v době po-coronavirové, má i víc práce než jindy. Jestli ho máš opravdu ráda, měla bys to umět chápat.
 davidred Muž26 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk