Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1130636, vloženo 22.05.2020 20:54:06 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
USA volby
Kdo myslíte, že vyhraje v USA volby? Trump nebo Biden?

Sázím na Trumpa, ale bude to o fous. Kdyby Demokraté vybrali méně ospalého mladšího kandidáta, vyhráli by.
 Čech24 Muž24 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
23.05.2020 11:46:17
V USA bude zvolen Trump,kterému stačí prohlásit,že udělá Ameriku lepší a vytvoří pracovní místa(ostatně to potvrzuje to,že od roku 1993 je tam každý prezident dvě volební období-na řadě je tedy Republikánská strana).
Záleží tedy na tom,kdo je lepší rétor(laicky řečeno žvanil).

Jediné překvapení je,že se dál neprobojoval M. Bloomberg,jakožto černý kůň,devátý nejbohatší člověk světa,exstarosta New Yorku.
 jga7
23.05.2020 11:10:39
Quakie: Trumpův syn dal na Twiitter, že Biden je pedofil.. Osahávač dětí Biden není normální.

Trump mohl pandemii řešit dřív a nemuselo být 100 000 obětí. Jenže to je as rozdělení USA. V New Yorku volí Demokraty, tak proč by je měl zachraňovat?

Davidread: Systém volitelů posiluje málo lidnaté státy. Jinak by se kampaň dělala jen Floridě v Kalifornni New Yorku a třeba na Colorado a Aljašku by každý kašlal.
 Čech24 Muž24 Kategorie
23.05.2020 10:38:48
Quakie to vystihl dobre, navic Biden se verejne odkopal svym nedavnym vyrokem, volne prelozeno jako ,,kdo hlasuje pro Trumpa, neni cerny'' (mysleno afroamerican). Myslici lide mu svuj hlas nedaji. I zde to bude ve volbach zajimave, nehlede na predvolebni pruzkumy, ktere se cim dal vice mijeji s realitou.. Lide budou jako vzdy volit mensi zlo.. Diky tomu ale ten kolotoc porad pokracuje, za chvili budou lidi zit v kontejnerovych domech, chodit s rouskou a zaroven pod dozorem, zrat laboratorni bio maso z fermentovaneho lidskeho trusu a tak tak budou schopni zaplatit vsechny vydaje a vakciny a rostouci dane ze vseho a na vsechno. Pritom si budou libovat, jak jsou bio a eko a ,,free'', pricemz volne masove cestovani bude minulosti a drobny podnikatelsky sektor take.. Vzhuru do dob, kdy zitra znamena jiz vcera..
Smajlík  34DM
23.05.2020 02:51:00
V USA, díky jejich nesmyslnému volebnímu systému, může vyhrát i ten, kdo dostane menší podporu lidí, jak ukázal souboj Bushe a Gora, což nahrává právě spíš idiotům typu Bush, nebo Trump.

Upřímně, Trump už dokázal jak je nekompetentní žvanil, takže na jeho výhru bych nesázel. Jediné co mu může pomoci je jen slabý kandidát demokratů, jak to bylo v minulých volbách. Kdyby nekandidovala Clintonová, Trump dnes prezident není.
 davidred Muž26 Kategorie
23.05.2020 01:44:09
Biden, to myslíš toho znásilňovače žen? A hned několika?
Když byden udělá 25% tak mu půjdu i zatleskat. A co nadělal ostudy na Ukrajině se svím pozlaceným synkem? Jí sice dost chápu, že čwské vesměs a všechny odsuzují Trumpa, jenže americký volič o nich ví všechno, tady se nesmí v novinách zatajovat skutečnost. Totéž Sanders který v mnoha kandidaturách ANI jednou nezabodoval. A speciálně Covid-19 ten zaji3Ťuje po všech stránkách Trumpovu suverenitu. Nikdo na světě nedokážw zvládat ekonomiku USA (demokrad už vůbec) a finanční trhy jako Trump. Všechny korporace doslova stojí za ním. On se ani nenamáhá dělat nějakou zásadní kampaň, protože zvítězí tak že se to snad ani nedostane do českých novin. Demokrati se všicni stáhli a Pelosi ta baba z Kalifornie co si mastí kapsu už desítky let v Senátě, a která před kamerami roztrhala Trumpovu řeč, se náhle rozhodla rozházet rozpočet USA dalšími triliony dolarů což jjí republikánský kongres nedovolí. Trump nechal vydat přes 3 triliony dolarů na pomoc lidem, Každý dospělý dostal 1,200 dolarů (30,000 Kč) které nemusí přiznávat v daňovém přiznání. Já ho šacuju na 70% versus 30%.
Ani v TV není žádná kampaň. Není na to čas, protože Amerika je stále uzavřená a nijak se s otevíráním nespchá.

Biden nemá šance. Na podzim se o tom bude psát i u vás, a uvidíš rozpaky. Nobinář je ovšem blbec, a ten český zejména.
Leckomu i praskne žilka.
 Quakie Muž74 Kategorie
22.05.2020 23:39:42
Trumpovi už také nefandím, ale myslím si, že volby vyhraje.
 Researcher Muž81 Kategorie
22.05.2020 23:21:01
Konzervativec123: WHO v souvislosti s koronavirem nebyla dokonalá, ale snažila. Její jiné kontroverzní aktivity tak na ty jsem dnes nepomyslel. Přiznávám.
 Čech24 Muž24 Kategorie
22.05.2020 22:56:38
Čech24: Tak já nesouhlasím s Trumpovým postojem k životnímu prostředí a agresivnímu postoji k Íránu. Ale to, že přestřihl kohoutky neomarxistům z WHO je moc dobře. Oni pomocí ní prosazují napříč světem svou zvrhlou agendu, o které v Africe a Latinské Americe takřka nikdo nestojí. Je to politická organizace pod rouškou lékařské pomoci. Šíří lživé informace a záměrně říká nepravdivé informace o počtu nezákonných potratů. Škoda, že jim neměl odvahu přestřihnout kohoutky již dříve. Ono je problém, že když někdo vystoupí proti "lékařské" organizaci, tak z něj média udělají odpůrce pomoci lidem a už nezmíní ten skutečný důvod. A mainstream je trvale na straně Demokratů.

WHO, OSN, EU, Světový měnový fond, Amnesty international..ty všechny byly založeny s dobrým úmyslem, ale postupně je ovládli neomarxisté ničící náš svět a naše hodnoty. Ti neomarxisti nemusí pracovat, platí je Soros a Gates. To my konzervativci musíme pracovat, nás nikdo neplatí. A většina konzervativců má rodinu. Neomarxisti naopak rodinu neuznávají, tak ji většinou nemají. A když vandalizují kostely (zdroj https://1url.cz/Izp3E a auta konzervativcům, tak o tom média nepíší a policii to nezajímá. Takže mají velkou výhodu.

Ač s Trumpem v mnoha věcech nesouhlasím, tak je to menší zlo a je to naděje odboje proti neomarxistům.
 Konzervativec123
22.05.2020 22:45:00
Trump to bude mít těžký, ale stejně bych ho mírně favorizoval. Bude to o pár státech a hlavně Trump nesmí prohrát v Arizoně, Georgii a Severní Karolíně, kde v roce 2016 vyhrál.
 Winston Smith
22.05.2020 22:40:08
Konzervativec123: Trumpovi už nefandím, ale stále je menší zlo. WHO viní, aby zbavil viny sebe. Viní i guvernéry a všechny okolo.
 Čech24 Muž24 Kategorie
22.05.2020 21:39:17
Jo!To bude prinosna diskuzicka!!Skaknu jsi pro popcorn...
Smajlík  Mastny Chobot
22.05.2020 21:33:44
Trump je něco jako Zeman, takže uvidíme - je statisticky dokázáno, že těch hloupých je vždycky jen přece o něco víc.
Smajlík  Zatracená Existence Muž23 Kategorie
22.05.2020 21:24:48
Čech24: S vyhrocování situace s Íránem nesouhlasím, to je zcela zbytečné. Navíc USA se paktují se Saúdskou Arábií, která je ještě horší, než Írán. Ale co se týče Číny, tak tam evidentně lže o počtu mrtvých. Čína je říše zla. A je dobře, že Trump ustřihl kohoutky Světové zdravotnické organizaci, ta je totiž ovládaná progresivní levicí a je zneužívána k politickým cílům (hlavně k legalizaci potratů), stejně jako OSN, EU, Amnesty international a Světový měnový fond.

Co se týče vnitřní politiky USA, tak jedině pod Trupmem je šance na zrušení toho bolševického a naprosto nelidského precedentu Roe vs. Wade. Navíc Demokrati mohou legalizovat euthanasii a zakázat zbraně. A takřka určitě by obnovili Mexico City Policy a financování Světové zdravotnické organizace.
 Konzervativec123
22.05.2020 21:14:50
taky tipuju Trumpa. Neudělal nic, čím by si rozhněval své voliče. Takže málokdo, kdo ho volil minule to teď hodí jinýmu.

Ale hodně těch, co dalo minule Clintonku, je zklamaných tím, že si nikdo z demokratů moc netroufá a Biden je jen znouzectnost po rtom, co odstoupil ten Sanders
 můj tip
22.05.2020 21:12:38
Konzervativec123: Trumpvo jsem fandil, ale jeho zmatené výroky o viru a Číně, vyhrocování situace s Íránem, nedokážu to hájit. Neomarxisté by byli ještě horší. Biden je umírněný Demokrat, ale starý a unavený. Nebude to zvládat. bude závislý na poradcích příliš.


P. S. jsem omylem klikl na zpověď a ne kategorie diskuze.. Stane se.
 Čech24 Muž24 Kategorie
22.05.2020 21:10:10
Kéž by vyhrál Trump, je to hrdina boje proti progresivistické neomarxistické smrtící internacionále.
Smajlík  Konzervativec123
22.05.2020 21:08:37
Bude to tesné to určite. Ale ako pravicový volič dúfam že Trumpa znovuzvolia. Jeho samotného moc nemusím ale ministrov a celkovo kabinet má super.
Smajlík  DOKTOR PORADCA Muž23 Kategorie
22.05.2020 21:06:24
Sice nevím, kdo je Biden, protože jsem se ještě o žádné nové kandidáty na amerického prezidenta nedíval, ale věřím a doufám, že američané nejsou tak hloupí, aby dovolili znovuzvolení Trumpa.

Po zpackání koronavirové krizi, propouštění oponentů a hlavně po jeho dementních výrocích o píchání si dezinfekce do žil, nebo jeho šílených příspěvcích na Twitteru, kde mi jeho statusy připomínají spíše statusy Barta Simpsona než statusy amerického prezidenta.


Věřím, že američané nejsou tak hloupí, aby nedokázali (po všech těchto zkušenostech) rozpoznat, že takový člověk prostě není schopen vládnout zemi zodpovědně.

Nejsou tak hloupí. A jestli ano, svět se v prdel obrací a doplatíme na to všichni.
 QwertzPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk