Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1130635, vloženo 22.05.2020 20:43:42 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jakou práci byste zvolili?
Ahoj,
potřebovala bych znát nezaujatý názor.
Věc se má tak, mám na výběr dvě práce. Jedná se moji první práci na full time, současně jsem se v minulosti léčila s úzkostmi a depresí a doteď beru prášky, což bych ráda zohlednila při výběru správného zaměstnání.

Nabídka č.1. :Jedná se o práci administrativy a záskokově recepční v soukromé ordinaci, rodinná firma, výhledově lepší platové podmínky než u nabídky č.2. Lepší benefity. Ale je tam nutnost dojíždění cca 30 minut. V současné době mám podepsanou smlouvu, takže už jsem tam byla a mám tak představu o obsahu práce, je toho hodně na naučení. Kolektiv spíše formální, neutrální. Zde mi dělá vrásky tlak od vedení, jelikož se jedná o rodinnou firmu, vše si hlídají na kamerách..dovolenou více promýšlet. Další negativ je pracovní doba, která je 2x týdně na odpolední a další dny do 17 hod.

Nabídka č.2. : Jedná se o práci převážně recepční také v soukromé ordinaci v méně perspektivním oboru, na pobočce jsou pouze dvě doktorky. Klidnější, mám to v blízkosti bydliště, takže bych ušetřila za benzín. Platové podmínky podobné jak mám ted ve zkušební době v práci 1, ale do budoucna by byl plat možný jen o málo vyšší. Plus je pracovní doba, která je na ráno. Je zde asi nemožnost se posunout někam "výše", jedná se o stálou pozici. Byla jsem zde pouze se podívat jak vše funguje, nemám zde ještě smlouvu. Musela bych ještě podstoupit vstupní lékařskou prohlídku, kde nevím jak moc by řešili to, že jsem se LÉČILA a zda bych prošla? (btw má s tímhle někdo zkušenost, že by neprošel???)


Děkuji za názory :-)
 lizye Žena26 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
23.05.2020 08:55:20
Zatracená Existence: jaký růst, vždyť to je obojí jen admistrativa.
 ZakMcCracken Muž40 Kategorie
22.05.2020 22:26:35
30 minut dojíždění je nic. Záleží jak moc potřebuješ peníze a co dokážeš zvládnout. Jsi mladá, tak máš ještě sílu ledasco zkousnout. Tak bojuj! Jinak zkušební doba je od slova zkoušet ;-). Držím pěstičky ;-)
Smajlík  Radovan
22.05.2020 21:42:16
Těžko říct. Ta druhá nabídka se mi zdá méně hektická - z hlediska pracovní doby i vedení. Ale vždy je něco za něco - ten kariérní růst.
 Zatracená Existence Muž23 Kategorie
22.05.2020 21:26:58
3. invalidní důchod na ty deprese a mít klid a zevlit si
Smajlík  Nevnímám realitu Muž88 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk