Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Otázky - Vzkazy č.1130620, vloženo 22.05.2020 17:32:03 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
pomozte, jak mít radost ze života
Ahoj lidičky. Jsem člověk trpící hraniční poruchou osobnosti, pocituju neustálé pocity prázdnoty a žádné činnosti ani lidi ve mně nevyvolávají žádné emoce, nadšení (krom přítele, na tom se vždy cítím jak závislá). Už mě nebaví tak žít. Mám pocit, jako bych celý den ztrácela rozum. Jsem jak v pasti. Hodně to zapíjím alkoholem, ten na chvíli pomůže, ale prostě už nemůžu chlastat každý den. Mám také kvůli tomu problémy ve vztazích, druhé straně vždy dost ubližuji a označují mě za psychopatku a narcistku, přitom nic z toho nemyslím vážně.
A jádro úrazu je právě to, že nejsem schopna nic moc cítit, tak mě nic nebaví, kamarádi si stěžují, že se s nima sejdu jednou za měsíc, celý dny se utápím v paranoidních, úzkostlivých myšlenkách, nemám motivaci. Dělám nějaké věci, učím se fotit, hraju od malička na klavír, jezdím na brusle, studuji školu plus do toho mám brigádu. Ale nedokážu se na žádnou činnost soustředit, vydržím u toho 10 minut, pohltí mě nějaký dementní myšlenky, musím pryč, zase se utápět v těch sračkách v mý hlavě. Jak říkám, proto jsem hodně závislá na příteli, protože je jediný, kdo ve mě může vyvolat pocity radosti, jeho pozornost mi dělá moc dobře atd a když se mi nedostává nebo mám pocit, že se něco změnilo mezi námi, dostanu fakt extrémní pocity úzkosti, snažím se to udržet ale stejně vybuchnu a napíšu mu sračky a pak toho hrozně lituji. Od mala jsem byla dítě, které mělo mít dobrou budoucnost, ve škole jsem byla nadprůměrná, hrála jsem na tři nástroje a na všechny jsem byla jedna z nejlepších, jezdila po soutěžích, byla dobrá ve sportu, malování atd. A teď nedělám nic. Školu dávám tak tak, protože jsem líná a demotivovaná, skoro nic celé dny nedělám. Každý den přemýšlím nad sebevraždou, protože nevidím vůbec žádnou budoucnost. Žít sama se sebou je extrémně těžké. Přitom se nic neděje, můžete si říct, že jsem blbá kráva, co si neváží, že je vše ok. Nikdy jsem netušila, že existovat je tak těžké. S muži jsem to měla vždy lehké, na první pohled jsem je vždy zaujala a rychle se zamilovali, bohužel postupem času jak se zamiluji já, tak jsem jak posedlá a vše ničím... Mám strach být sama se sebou. Moje hlava je jak fabrika na noční můry. Časovaná bomba. Jako bych v sobě měla někoho, kdo mě vskutku nesnáší a chce mě zničit. Nepřeje mi radost. Šikanuje mě. Cítím v sobě velké zlo, nenávist, sobeckost a zabíjí mě to. Dost to bolí.

Proto bych se Vás chtěla zeptat na radu. Co vás nabíjí, co vám dělá radost ze života? Popřípadě pokud Vás napadá, jak z tohodle začarovaného kruhu aspon trochu ven. Jsem v koncích.
 ahojky22 Žena23  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
23.05.2020 11:24:02
"Co vás nabíjí, co vám dělá radost ze života?"

Pán Ježíš Kristus Boží Syn a Jeho úžasné myšlenky.
 Positive plus Muž Kategorie
23.05.2020 08:43:20
@JRSB pěkně napsané :)
 ahojky22
22.05.2020 22:07:15
Trpím stejnou poruchou. Je důležité si přiznat a ujasnit, co opravdu chcete jen vy sama a co chtějí ostatní. Vaše tělo se brání dělat věci, které po vás přímo či nepřímo chtějí ostatní. Vy sama jste chtěla hrát na všechny 3 nástroje? Chtěla jste jezdit na soutěže nebo jste chtěla potěšit své blízké? Chcete dělat tu školu? Chcete mít do smrti vašeho přítele?
Prostě se obě bojíme přiznat si určité věci a vzdát se např. přítele, neúnosného vztahu s rodiči. Ale také máme strach někomu něco říci, že je máme rádi nebo že se jich bojíme.
Pac a pusu
Smajlík  JRSB
22.05.2020 20:19:55
@Jedna Frajerka
Nechodím, je dost drahý. Tedy aspoň ten, co mi doporučila kámoška co má tu samou poruchu a je v podstatě stejná jako ja. 8 litrů na 10 sezení, to fakt nemám :/

Jinak děkuji za rady :)
 ahojky22
22.05.2020 19:42:04
Samozřejmě můžu ti vypsat, co mně dělá radost ze života. Ale obávám se, že takové to pohybování se v extrémech (tak nazývají psychologové nějaký nesoulad mezi tím, kým jsi a jak se prezentuješ světu) je jeden z příznaků tvého problému. I ta zmatenost je příznak. Chodíš k psychologovi? Tohle chce opravdu odborníka.
A teda co mě dělá radost: pěkné počasí, letní večery, východy a západy slunka, procházky, tury, cestování, brusleni, tanec, jídlo, deskové hry, sledování hokeje, vodní dýmka, zvířata, koncerty, zajímaví lidé, nové informace, wellness....... Život je o vděčnosti a drobnostech.
Kamarádka trpěla nějakou úzkostnou poruchou a cestu ven našla tak, že tuto část své osobnosti přijala a naučila se rozlišit, kdy už "přehání" a hlavně přestala mít výčitky. Asi někdy cítíš výčitky za to, jak se cítíš. Nemusíš. Není to tvá chyba. Takže najdi někoho, kdo ti ty myšlenky pomůže roztřídit. Kdo ti pomůže najít motivaci. A cesta je vždycky, tak to hlavně nevzdávej.
Smajlík  Jedna frajerka Žena19 Kategorie
22.05.2020 18:51:10
Nevim, poradil bych se s wikipedii.
Smajlík  Mastny Chobot
22.05.2020 18:19:18
Jsi špatně naladěná potřebuješ se naladit a to dokáže hudba a sport.

https://gvkb.cz/
 Ředitel MatrixuPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk