Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1130618, vloženo 22.05.2020 17:12:26 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
je to mrcha a přesto je mi jí líto
před asi 3 měsíci nastoupila k nám do firmy jedna mlada holka. Dostala pozici, která je něco meli lídrem a formenem. Má zaučovat všechny nove příchozí a celkove se starat aby linka jela. Problém však nastal hnedka její první dny. Ona hned první tydny si začala diktovat jak a co se má dělat. Vubec ji nenapadlo, se nejprve porozhlédnout po lince, zjistit jak se veci maji a jak co funguje. Ona si stoupla na pozici...jeden den ji to tam ukazoval pracovník, ktery to už dela 3 roky a ona už druhý den mu říkala jak co má dělat apod.tzv. komandovala. Což i mě přijde dost hloupé. K její smůle je na lince rázna lidrova ale spravedliva a hlavne dost zkušená. ...a taky ma prořízlou hubu, takže si stežovala jejimu nadřízenymu,že to tak nebude apod. a potom taky mela výtky k te nove holce.
Mám takový pocit,že si na té lince stihla udělat víc nepřátel než bylo potřeba. Připadalo mi,že jí proste sveřili "moc" s kterou ona neumí zacházet. Nutno dodat, že je to charismatická holka a má takový "vážný" vyraz...nekdo by mohl říct "namyšlený" pohled. Obdivuji na ní to,že je fakt silná. Asi ví, že ji tam lidi moc nemusí ale přesto tam je. Dokonce ikdyž na ni vyjeli třeba formen,že řeší co není potřeba nebo lidrová,že dělá co nemá... tak to snesla dobře. Ale přijde mi,že asi vubec neví, jak se co dělá a hlavně jak to má dělat.

Pred pár tydny, když byla s námi na lince, tak za mnou občas přišla, a zeptala se " jak to jde"..apod. tak jsem ji slušne odpověděl. Takhle to udělala parkrat.-..sem tam jsme si vymenili nazory. ALe potom jsme meli menší konflikt. Nijak jsem ji neurázel nebo tak. Načež ona reagovala ofenzívou... ja si zapl vetrak v praci a ona kolegovy, s kterym pracovala říká" si pustil větrák, protože si prdnul"...hahaha. Ok, i já se tomu zasmál...ale když se na to mrknu z jeji pozice,tak to bylo dost neprofesionální. Zvlášť,když si chce hrát na velkou šéfku. Já ji od začátku přál aby se jí dařilo...a stále věřím, že se jí podaří se chytnout.
Každopádně bych řekl, že tím jsem její sympatie dočista ztratil. KDyž už si ze me udelala s kolegou takovou srandu,rekl bych že nejaky ten respekt a kolegiálnost je na bodě nula. Zkratka me zasměšnila. Bylo by to neco jineho,kdyz by to byla obycejna smrtelnice jako ja nebo ten kolega.
Nevím proč,ale proste ze me opadl ten zájem o její osobu. Stejne tak moc,jak jsem z ní byl paf a chtel jsme jí byt na blizku a doufal,že já budu její "kámoš"...tak uplne stejne rychle se to zvrtlo a sešlo z toho. Proste moje pocity ji nadobro ignoruji. Totální ignor...jako by byla vzduch.
Poslední dva dny jsem mel šanci ji pozdravit...říct blbý "čau"...ale ja to nedokázal. Ikdyz sla naptroti me a nebo když na me koukala ale ja ji neopetoval ani ten pohled a proste delal ze neexistuje a rekl bych,že ona udelala uplně totež. Uz se nekouka mým smerem jako vzdycky.

Dneska,když jsem ji videl, bylo mi ji tak nejak lito.DOkonce mi bylo líto i to,že jsem ji nepozdravil a nahodil oficialni ignor. :-/ Pokud ona nebo ja nebudu chtít neco ohledne prace,tak se spolu bavit nebudem. A tak se ptám, má mi jí byt vubec líto? Mel bych vubec sanci s ni navazat kamaradsky vztah? CO jsem vypozoroval...tak ona ma spoustu kluku kolem sebe a muze jich mit kolem sebe jeste víc. Tak je taky si položit otazkou,proc bych já mel byt nejakou vyjimkou a nejakym zpusobem jí ležet v hlavě, jako leží ona v hlavě mě? Já už od zacatku citil,že se jí nejakym způsobem líbím,to jak se na me koukala a pak si říkam,co když to děla na kazdyho typka? Takova je zvykla na zájem typku....

ach jo,,,nutno podotknout,že je zadana a její přítel pracuje ve stejny firmě.
 dermal Muž28  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
23.05.2020 14:56:55
Frank465:
oprava
porady
 leonardo da vinci Muž43 Kategorie
23.05.2020 14:54:27
Frank465:
taky mám podobný zkušenosti. Např. nová vedoucí v jedné firmě kde jsem pracoval. Chtěla dělat důležitou, tak dělala porody celýho oddělení (asi dvě desítky lidí), který byly celkem k ničemu. Ale ona chtěla, aby bylo vidět, že iddělení kontroly a kvality má v kanceláři administrativní budovy poradu. Už si to moc nepamatuju, ale myslím že tehdy to bylo tak, že krátce předtím, než jsme z té firmy odešle, jsme se ní nepohodl v kanceláři. Pak mě někteří lidi z oddělení přestali zdravit (což mně nějak nemrzelo).

Takovýhle zkušenosti, to jsou zkušenosti s managementem v praxi.
 leonardo da vinci Muž43 Kategorie
23.05.2020 14:49:48
Není mně úplně jasný, co vlastně řešíš.

Když to zhrnu, tak prostě ve firmě, kde pracuješ, přijali nějakou novou vedoucí, která se začala chovat určitým způsobem arogantně, což pravděpodobně zhoršilo/zhorší vztahy. Pracoval jsem ve víc jako dvou desítkách firem, takže o vztazích na pracovišti něco vím.

Ta nová vedoucí je dle tvýho popisu určitým způsobem panovačná. Je taky možný, že na té pozici dlouhodobě nebude, protože její chování natolik zhorší vztahy, že jí vedení buď přeřadí na nějakou pozici, kde nenadělá tolik škody nebo jí propustí.

Těžko můžu z tvýho popisu posuzovat, jestli se jí nějak líbíš nebo nelíbíš. Ani mě to příliš nezajímá. To bych mohl řešit x různých pracovních vztahů v y různých firem.

Obecně.Buď se hodně bojíš o místo/prémie , a budeš "poslušnej" zaměstnanec, nebo se nebojíš tolik o místo/prémie (nebo vůbec). a budeš případně obhajovat svůj názor nebo odmítneš příkaz dané nadřízené, pokud by byl v rozporu s BOZP nebo s něčím jiným.
 leonardo da vinci Muž43 Kategorie
22.05.2020 22:37:52
O podobných kravkách mi ani nemluv. Mě by jí líto vůbec nebylo. Měl jsem nad sebou jednou v práci o rok starší holku, které samotné ještě teklo mlíko po bradě, ale přitom neskutečně důležitá, sebevědomí z ní sršelo.. Měla pod sebou čtyři lidi, kterým měla zadávat práci. Přirozeně "rovnoměrně", aby se vše stíhalo a nikdo neprokrastinoval. Nicméně, v reálu to vypadalo tak, že jeden nevěděl co dřív a druhý se nudou dloubal v nose a dělal, že dělá. Já jsem za ní zhruba třetí den v kanceláři přišel, že jsem dodělal zadanou práci a nevím co dál. Ptal jsem se také lidí okolo, ale ti mne odeslali za tebou. A ona na mne hystericky spustila: "a co já s tím mám dělat? Tak si tu nějakou práci najdi! Buď proaktivní sakra!" :D no skutečně Account directorka na "pravém místě". Nevěděl jsem, jestli se jí vysmát a nebo jí jednu vlepit. Nakonec se ukázalo, že se prostě nesnesem a byl jsem převelen na odloučené pracoviště. Tam jsem měl nad sebou o dvacet let staršího chlapa s hromadou pracovních zkušeností jak z Čech, tak ze zahraničí. Nicméně, na nic nehrál, neměl potřebu si nic dokazovat a dělat ramena.. skutečně pohodář, ve kterém jsem i cítil přirozenou autoritu, narozdíl od té namachrované blbky.. to jsou skutečně paradoxy.
 Frank465
22.05.2020 20:17:07
Jedna frajerka

Dobře. ALe na druhou stranu..jak já můžu vedet,že není proste nejak "manipulativní" a nekamaradí se s lidma(hlavne klukama) proste jen na pracovni urovni a proste protože musí. Je jen pratelská. Jakoze si reknou "ahoj" ... budou spolu chodit na oběd ale když se objevi nekdo jiny ,tak hned presedlá k němu? Víš jak to myslím...kluk si bude myslet, že si na obědě zas sednou spolu ale ona si sedne s lidma stejne hodnosti.... :-D Proste tam uz to kamaradství ztraci na záři,bych řekl. :-D

rekl bych ,že je to koketa...ktera vi co dělá. :-D
 dermal
22.05.2020 19:55:50
Dívej, já bych si našla záminku, proč s ní muset mluvit. Aby jí bylo jasné, že jsi neměl na výběr a musel jsi jít zrovna za ní. Ten rozhovor by musel být fakt v dobrém duchu, pak jí poděkuješ za odpověd, usměješ se a řekneš ahoj. Musí to působit tak, že jsi na ni změnil názor. Možná si teď myslí, že ji nemusíš, protože ti někdo o ní něco řekl. Asi nesejde na tom proč.
Ale je dost možné, že pokud bude mít pocit, že se to mezi vámi urovnalo, tak ti příště odpoví na pozdrav.
Ona tě předtím pozdravit chtěla, když se na tebe dívala. Vyžehlit to musíš ty. Samozřejmě ji můžeš začít zdravit jen tak, ale bude dost zmatená a možná ti neodpoví.


Na škodu to někdy není, protože pokud se holce kluk líbí, tak mu odpustí i to, že ji nepozdravil a dělal, že ji nevidí, pokud je stydlivý. A to často člověk pozná. Takže ta holka může třeba přemýšlet, co udělala, že jí nestojí ani za pozdrav. Ale tady už se pouštím do cizích vod. Záleží na hodně věcech a na skutečných záměrech těch lidí.
 Jedna frajerka Žena20 Kategorie
22.05.2020 19:16:57
Jedna frajerka

Souhlasim s tebou :-) ano, mel jsem ji pozdravit. ale stalo se... :-/

pockat, a proc to nemusí byt na škodu? Ono jak se říka,že zeny nemaji rady ignoraci apod. tak bych rekl,ze je to kec. Když budu ignorovat..tak budu ignorován. No a jak píšeš.... asi si myslí, že jí "nemusím" ... takze vse ztraceno,.
 dermal
22.05.2020 19:10:50
Lidé ji v práci nemusí oprávněně. Nemyslím si, že ona někdy bude dobrý šéf. Zaprvé nemá zkušenosti s prací, kterou vykonávají lidé, kterým má šéfovat. A ani se nesnažila vše pochopit, kdyby byla chytrá, tak se chová úplně jinak.
A nechápu, že se ti taková holka vůbec líbí.
Měl jsi ji pozdravit, teď si tak akorát myslí, že ji nemusíš. Což na druhou stranu úplně nemusí být naškodu, kdybys s tím uměl pracovat.
 Jedna frajerka Žena20 Kategorie
22.05.2020 18:58:48
Myslim, ze z jej strany to bol zamer, aby si ta, ako "vlezprdelku" drzala dalej od seba.
Smajlík  *Vykuk* Muž62 Kategorie
22.05.2020 18:01:09
matouch3

co je na te vete spatneho? :-D nemuzu rict o nejake ze je mrcha a zaroven byt zamilovany a byt mi ji lito. To totiž znamena, ze me svoji mrchosti na entou nijak neohromila a že se z ni nepos*ru ...jakoze bych mel strach ji oponovat nebo se s ní "hádat"....chápes?
 dermal
22.05.2020 17:55:44
Slušné chování a ignorace. Do toho nepatří nezdravení.

Nejhorší byla tahle věta: "Každopádně bych řekl, že tím jsem její sympatie dočista ztratil" --- ona je mrcha na ntou a ty si do ní zamilovaný a je ti jí líto.
Smajlík  matouch3 Muž48 Kategorie
22.05.2020 17:34:54
dermal: Asi jo. Mně to lidi taky dělaj, ale je to tak nějak mimo mé chápání :)
 Ludwa
22.05.2020 17:32:04
Ludwa

Vím,je to trapas...ale na druhou stranu, me se nekolikrat stalo, že jsem nekoho pozdravil a oni me ignorovali. To me pak prepadne takovy pocit trapasu,tvl.
ale jak jsem psal, ta holka nema nouzi a zájem HLAVNĚ kluků. A navic, je to má "nadřízené" ... a ja proste nedokážu mit kamaradsky vztah s nekym, kdo me bude komandovat a "rozkazovat" v práci. To musi byt max.kolegiálnost...abych mohl rict svuj nazor aniž bych si daval pozor na hubu jen proto,že jsme "kamoši",chápeš?
 dermal
22.05.2020 17:21:29
"Ikdyz sla naptroti me a nebo když na me koukala ale ja ji neopetoval ani ten pohled a proste delal ze neexistuje" - lidi, kteří se takhle chovají, nedokážu pochopit. Já bych se takhle nechoval ani k nejhoršímu nepříteli.
 LudwaPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk