Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1130608, vloženo 22.05.2020 14:41:34 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Čas neexistuje...
Proč pode vás čas existuje či neexistuje?
 Šachboxer Muž30 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
23.05.2020 23:45:43
Slovo čas vymyslel člověk samotnej čas neexistuje je to jen slovo a myšlenka kdyby ses od mala učil že čas je žehlička řekl zeptal by ses existuje žehlička. Nic taky neexistuje předatav si nic co je nic nic je vždy něco z tvých vzpomínek ať už to je temnota nebo bílá místnost. Bíla je barva místnost je furt něco. Jinak řečeno čas je prostě myšlenka kterou maj lidi v hlavě zaregistrovanou a řídí se podle ní.
 Časovač
23.05.2020 10:40:57
Čas existuje, plyne a jednou skončí, tak jako začal a bude věčnost.
 Positive plus Muž Kategorie
22.05.2020 19:38:15
Před sto lety přemýšlel o čase i Albert Einstein. Naplno si uvědomil, že čas vždy odvozujeme od změn, které pozorujeme. Zjistil, že stejné změny se odehrávají v různých vztažných soustavách odlišně. Jediná změna probíhá ve všech systémech stejně a naprosto nezávisle. Je to šíření světla. Rychlost světla je vlastně rychlostí změn informací. Zdroj: Wikipedie.
 Researcher Muž81 Kategorie
22.05.2020 19:31:29
Cas existuje. Co neexistuje, je plynuti casu. To je jen iluze.
Smajlík  mlicnak
22.05.2020 17:31:23
V čase 0 vznikl čas a postupně i prostor, tedy 4rozměrný prostoročas.
 Alkedos Muž34 Kategorie
22.05.2020 17:10:16
Novinář - Koubo, ty bys chtěl kapitalistické ceny a přitom kapitalistické mzdy, jako v Bangladéši nebo Pakistánu? Nic jiného z toho totiž nevyplývá.. Buďme rádi, že na oficiálně rozvojovou zemi třetího světa, kterou ČR jest, se tu máme poměrně dobře a pohodlně. Za Bati se ještě dělalo 12 a 16 hodin denně, šest dní v týdnu, v leckterých profesích. Dnes jsou mladí zdechlí dělat necelých osm hodin rukama, ještě se ofrňují nad penězi.. S takovou žádný úspěšný stát nevybuduješ. Sociální rentiéři vyjma konzumu potravin, které by se jinak neprodaly a musely vyhodit, také nic pozitivního nepřinášejí.. Jo, kupují cigára a chlast a tak točí kola ekonomiky, že? Prostě už tu nezbyl lidský materiál dostatečného počtu a kvality.
Smajlík  LIAF
22.05.2020 16:32:01
Tento svět je evoluční experiment a tak je zde mnohé co se nepovedlo a časem to bude jistě eliminované, jsou zde problémy, které nás dlouhodobě rozčilují a nevíme jak je vyřešit, příčinou je zde uzavřený konzumní systém, který nepružně reaguje na změny, ti co jsou nahoře se uzavřeli před těmi, co jsou dole, aby neměli problémy s nahrazováním starého za nové, a chybného za správné, nevěřte tomu, že volby něco změní, a bude lidem líp, tak to nefunguje! Veliké změny zde jsou jenom po veliké válce, lidi musí padnout na dno, aby pochopili realitu, ve které existují, vždy tomu tak bylo, že teprve po velikých válkách, se zde něco k lepšímu konečně změnilo.

Lidi jsou ve stavu opilosti, a války vedou k tomu, že stav opilosti skončí, a lidi spatří tvrdou realitu, ve které má život nulovou hodnotu. Podobně fungují nemoci, které srazí člověka na dno, a donutí jej pochopit to, že zdraví si za peníze nikdo nekoupí. Bavit se s opilým, je jako se bavit s bláznem, naše konzumní kultura je založená na opilosti výhodami a jistotami, heslo chléb a hry platí už velmi dlouho, a o tom to zde je, jenom hladový lid, elitě problémy způsobuje. Pochop to, že vše zde je omezeno limity, a že zázraky jsou jenom v pohádkách a náboženství, v realitě platí jenom lidová moudrost, která bez obalu odhaluje to, že dobrota je žebrota. Po pádu socialismu došlo k tomu, že zde máme kapitalistické ceny a socialistické platy, to logicky nemůže fungovat, a tak lidi od nás utíkají do ciziny.
 Novinář
22.05.2020 16:11:50
Čas zcela jistě existuje - protože něco, co vnímáme, jsme časem pojmenovali. Otázkou ale je, co to ten čas je. Může to být rozměr časoprostoru, může to být kontinuální cestování skrze paralelní reality, může to být nějaká vlna nebo částice... I kdyby to byla jen "iluze", jak je v poslední době zvykem tvrdit, stále ta iluze (což je čas) musí existovat.
 Vesmy97 Muž23 Kategorie
22.05.2020 15:16:29
Co je to čas? O jakém času mluvíš?
 MožnáNesmrtelný Muž19 Kategorie
22.05.2020 14:56:24
Tady má někdo velkej smysl pro humor.
 Ludwa
22.05.2020 14:54:38
Ty už jsi někdy viděl elektron? Ale přesto si elektron lidi nevymysleli... ;)
 Šachboxer Muž30 Kategorie
22.05.2020 14:48:28
Čas neexistuje. Už jsi viděl někde čas, na moři jsi viděl čas nebo v lese jsi potkal čas? Nebo někdo zazvonil a vešel čas? Čas existuje jenom v lidské představě. Čas si vymysleli lidi, aby věděli vod kdy do kdy a co za to. (ne není to z mé hlavy)
 LudwaPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk