Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1130606, vloženo 22.05.2020 14:20:07 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jak si dat pauzu od holky
Řeším tohle. Poznal jsem jednu holku. Docela si rozumíme, ale vyrikali jsme si různý věc. Dost casto si píšeme. Ale teď na me nějak ty emoce dopadly a protoze vim, ze o me nema zájem jako o partnera snažím se zapomenout. Alespoň na to jeji oblbování jak mi furt psala ze budeme spolu, nikoho už nechce a tak a jak jsme se viděli změnila to hned na jiný úhel.

Pořad si píšeme a máme se vidět. Ale snažím se zapomenout. Ne na holku úplně, ale spis na to co jsme si psali. Vzdxcmdo noci tyhle řeči. Prali si dobrou noc, krásný ráno atd a to pominulo. Dost me to vzalo a snažím se zapomenout. S ni budu jakoby pořad ve styku jako kamarád.

Co teď? Chci si dat pauzu a nepsat s ni třeba týden. Všechno si srovnat a toto zapomenout. Ale píšu s ni furt a když přestanu na týden je to divný? A jak ji to pak vysvětlit?
 Aaaaaaaaaa E-MAIL: Q@Q.q  Muž24  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
23.05.2020 02:58:08
Jestli ji chces zkusit ziskat, tak se vidas s holkou a proto nemas moc cas. Budes pak zadanejsi. Mala lez, neskodna.

A nebo si s ni pis jednou za mesic, kamaradi si nemusi vypisovat kazdej den.
Smajlík  Laska
22.05.2020 19:57:08
Když ses do ní zamiloval a ona na tebe po vašem setkání změnila názor, tak nejlepším řešením by možná bylo, kdybys se s ní přestal stýkat, protože jinak bys v koutku své duše stále doufal, že na tebe změní názor a budete konečně svoji.
Její reakce může být různá. Buďto tě bude rovněž ignorovat a nebo jí budeš hodně chybět a bude se snažit tě získat...
 Researcher Muž81 Kategorie
22.05.2020 17:20:51
Nevím, co je tohle za triky. A taky je dobré, že tyhle věci řešíš na zpovědnici s kamarády a ne s ní.
 A7BE
22.05.2020 16:12:12
Jsi poněkud plachý člověk a ješitný.

Psali jste si, měla zájem, sešli jste se, viděla tě a máš dojem, že asi ne. To je ale tvůj dojem a nemusí to být její dojem. Zeptal jsi se? Nezeptal. To je dobře, kdyby jsi se zeptal, tak by jsi se zeptal blbě, na to se chlap nemá ptát. Chlap má dění vytvářet a ne vypisovat hloupé esemesky o tom že nebude stíhat, nebude mít moc času, až bude mít mnoho času se pak ozve.

Co měla podle tvých představ ta holka dělat, tenkrát když tě uviděla? To tě měla obdivovat jako sochu Apollóna, jak jsi krásný a tak dál? Anebo nic neříkat, jen tiše hledět na tě jak na svatý obrázek? Anebo co jako? Nevím.
 Tync Dunchaw Muž99 Kategorie
22.05.2020 15:37:37
Já upřímně nic. Říkal jsem si aspoň bude kamarádka nějaká. Ale jak jsme se neznali a psali si, pořad psala ty sladký věci, jak spolu budeme atd a já ji taky. A to ve mne vyvolalo emoce. Jestli v ni nevím. Ale začal jsem o tom víc přemýšlet. To ona tohle začala psát ještě když jsme se neznali, takže mě i jakoby zblbla. Teď ani necim co chci. Asi jak mě poznala osobně řekla sí ze asi teda ne. Pořad na to musím myslet. Proto si chci dat tu pauzu. Psala mi to každý den asi 3 týdny.
 Aaaaaaaaaa
22.05.2020 15:17:32
a co od toho čekáš?

Chtěl jsi ji jako přítelkyni , to nevyšlo, takže je třeba na ni zapomenout. Nějaké udržování vztahu tě bude jen ubíjet.....a ona bude stejně max.kamarádka
 asitak
22.05.2020 15:13:49
Normálně, jak to vysvětluješ nám.

Jestli ti stačí týden, tak to jsi buď dobrej nebo jsi ji nemiloval.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
22.05.2020 15:13:20
Tohle jako vztah asi perspektivu nemá... Promiň.
 MožnáNesmrtelný Muž19 Kategorie
22.05.2020 15:09:10
Nechci ti do toho kecat, ale tady by byla nejlepší pauza napořád, ale na to i sám příjdeš...
 Knihomol šatní
22.05.2020 14:28:45
Dekuju za tip. Nebude lepší třeba odmlcet úplně na par dni bez toho a pak to napsat ze jsem si dával pauzu nebo tak? Když ji nebudu psát možná o mne taky nějak bude přemýšlet. Nevim.
 Aaaaaaaaaa
22.05.2020 14:26:27
Řekni že teď nebudeš stíhat a nebudes mít moc času že se pak ozveš.
 AsddsaPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk