Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1130604, vloženo 22.05.2020 13:43:58 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Neustále se podceňuji
Když jedu v buse a vidím pěknou holku, tak si vždy řeknu, že na ni nemám a prostě ji nejsem schopen oslovit. Jakmile vidím všude party kluků, kteří si zašli na kebab, tak mi do hlavy pokaždé skáče myšlenka, že já bych k nim nikdy nezapadnul a při konverzaci jen stál opodál.. z tohoto důvodu ani nemám moc kamarádů a nikam ve dvou moc nechodím, protože mám neustále na mysli pocit, že toho člověka dostatečně nebavím, že ho nudím a podobně, přičemž má kolem sebe 10 dalších kluků lepších, než jsem já..

to samé, když se bavím s holkou (kamarádkou, vztah nemám) a nedejbože nastoupíme do autobusu. Jakmile já něco nahodím, ona odpoví a já jí to odkývám, nenapadne mě nic smysluplného, a proto jen sedím na té sedačce vedle holky a v duchu se modlím, aby nahodila nějaké téma ona nebo o něčem začala mluvit, aby se protrhla ta "tichá bariéra" a mohli jsme normálně mluvit.. Zkrátka mám potřebu tu holku vždy zabavit, zaujmout, ptát se jí a jakmile je ticho třeba jen 10 sekund, už je to špatně a cítím neuvěřitelnou potřebu o něčem hovořit..

Vím, že tohle je vcelku závažný problém, ale jak se překonat? Jak získat sebevědomí a holku na ulici oslnit? Vždyť nejsem škaredý a ani tlustý.. jen mám potřebu se porovnávat s ostatníma klukama a říkat si, že ten a ten má tolik kamarádek, že kolem toho a toho se určitě motají pěkné holky (a že to tak z 90% opravdu je) a já zkrátka nevím, co dělat.. učírá mě to čím dál víc a uvědomuju si, že takto zatracuju mládí a jen jej přežívám místo toho, abych si ho užíval..
 CptnA Muž17 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
22.05.2020 22:46:29
Ne kazde holce jde jen o to jak vypadas. Ano, vzhled jiste urcitou roli hraje ale jistojiste ne tu nejdulezitejsi. A napriklad kdyby nekdo na ulici oslovil me, tak se s nim vubec zahazovat nebudu, i kdyby byl sebehezci. Mozna bude vazne problem v tvoji povaze (i hlave) a taky dost mozna v nedostatku zajmu. Dej si bacha na ego.
 zuruz314
22.05.2020 16:13:58
Já si nemyslím, že je oslovení na ulici špatný nápad, ale musí tam být vzájemné sympatie, ta holka musí naznačit. Al mnohem lepší je, když oslovíš někoho, koho vídáš častěji a ta holka jeví zájem. Mnoho lidí na to nemá odvahu a raději vedle sebe jen chodí.
Věřím, že by u tebe věkem mohlo dojít k zlepšení. Musíš přestat brát jen zodpovědnost na sebe. Na rozhovor jsou přece dva, a když je ticho, tak oba mohou nahodit téma. Kdyby s tebou někdo nechtěl trávit čas, tak to nedělá. Ani na minutu tě nenapadne, že by ten člověk mohl nudit tebe. Jde ti jen o to někomu se zavděčit. Ale tudy cesta ke štěstí nevede.
 Jedna frajerka Žena19 Kategorie
22.05.2020 15:53:48
Není mně jasný, proč bys měl oslovovat holky v autobuse nebo na ulici. Myslíš si, že když jde někdo třeba po ulici, že je zvědavej na to, začít se bavit s někým cizím? Něco jinýho je oslovení např. na plovárně, nebo na nějakým festivalu apod.
 leonardo da vinci Muž43 Kategorie
22.05.2020 15:20:09
Tak může to být kombinací více věcí, třeba že máš to nízké sebevědomí, absenci zkušeností v tomhle směru nebo jsi introvert. Nebo všechno dohromady. S tím se pak hůř pracuje, než kdybys byl extrovert s velkym :)

Jinak platí to, že to chce najít někoho kompatibilního, s kým si sedneš. Jsou lidi, kteří si prostě nesednou a je zbytečné to lámat přes koleno. U nás v práci je víc lidí a taky se bavím jen s některými, se kterými jsme si sedli lidsky. Proč se bavit se všemi ostatními, se kterými to není ono.

A tak je to i v případě holek. Spousta lidí jde do vztahů, když cítí vzájemné sympatie a pak jsou hotoví z toho, když opadne ta prvotní zamilovanost a oni zjistí, že se k sobě vlastně vůbec nehodí.

Já třeba hned vím, i přes ten internet, klidně po prvních dvou, třech větách, jestli si s někým budu rozumět nebo ne, jestli máme stejný smysl pro humor apod.

Chce to hledat a hlavně mít štěstí ..
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
22.05.2020 13:54:50
Sorry, ale jak víš že se podceňuješ? Třeba seš fakt horší. Pochybuju, že pěkný, charismatický a zábavný kluk by měl malé sebevědomí a pocit méněcennosti.
 LopezzzPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk