Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Otázky - Vzkazy č.1130602, vloženo 22.05.2020 13:42:18 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Hledám písničku
Ahoj hledám Českou písničku/rap? , kterou jsem ještě tak pred rokem pravidelně poslouchala. Jsem si téměř jistá že měla název Limity nebo tak a taky se to slovo v ní často objevovalo. Pamatuju si z ní fráze jako : ,, Nemám prachy, tak neplatím",,tak nechoď za limity",, už mě nebaví poslouchat pohádkáře".

Mohlo by to být staré tak 3-5 let přibližně. Snažila jsem se ji najít na youtube(kde jsem ji dřív poslouchala) ale nic a to same karaoketexty :/. Neznáte ji náhodou někdo prosím?
Děkuji :)
 Lesley Žena  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
22.05.2020 22:06:27
Svůj příspěvek jsi vložil(a) do nespravné kategorie. Bylo provedeno přesunutí. V případě opakování hrozí blokování vstupu na portál. Prosím zvol příště správnou kategorii. Děkujeme za pochopení.
Smajlík  Administrátor Muž Kategorie
22.05.2020 17:32:25
Není to Vypsaná fixa-Limity? Tam je ale malinko jiný text. Nic jiného mě ale nenapadá a moc si na tu píseň nepamatuju, takže asi až tak známá nebyla a to rádio poslouchám téměř denně (Kiss, Hitradio, Fajnradio, Evropa2).
 LuminaPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk