Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1130596, vloženo 22.05.2020 12:54:35 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Tak jsem tam taky :(
Ahoj vsichni. Takze jsem tam taky.

Posledni dobou se tady roztrhl pytel s friendzone a vcera jsem tam taky zapadl a nevim co delat. Mam tu holku hodne rad a ona me taky, podle jejich slov z toho asi vic nez pratelstvi nebude, aspon to tak pry neciti, ze by bylo. Nevim jestli je si tim jista.Jak se chovat? Jestli tam fakt jsem, tak si muzu pripadat jako odpad pro sebe i pro ni.

Mam ji vubec kontaktovat, nebo treba nechat par dni nez vysumi emoce, vubec nevim.
 Karelkaca E-MAIL: 1@t1.1  Muž22  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
22.05.2020 16:42:53
Nechápu, proč by si někdo měl připadat jako odpad jen proto, že není ve vztahu ale v přátelství. To za prvé. A za druhé, přijde mi, že tady řešíš své doměnky.
 H4F5
22.05.2020 15:35:38
Hele těžko říct. Záleží na tolika faktorech.

Hlavně záleží na tom, jestli toho vůbec být schopen. Když třeba půjdete ven pokecat a ona ti bude říkat, jak se seznamuje s nějakým novým borcem nebo jak je dobrej v posteli. Jestli by tě to nějak extra ničilo, tak je lepší si od ní dát pauzu a vůbec ji nekontaktovat, minimálně do té doby, než z ní budeš vyléčenej.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
22.05.2020 15:12:19
Dlouho se neznáme a viděli jsme se parkeat. Ale vždy cely den. Třeba spolu behame a další věci. Sama mi i řekla, ze mě má rada jako člověka a chtěla by se se mnou pořad bavit. Ale pochopí když já s ni nebudu chtít. Ale chci taky. Jen nevím jestli to nejsou řeči a jsem v jejich očích odpad a dat si odstup nebo jak to řešit.
 Karelkaca
22.05.2020 14:39:09
Záleží jak moc jste si blízcí a co máte společného / jak moc se vídáte. Asi se s ní bav jako doposud, abys nevypadal uraženě nebo naopak dotěrně. Nemusí to znamenat, že se nesmíte bavit, ne? Jen o tom asi nemluv, pokud to sama nevytáhne, nech toplavat...

Na druhou stranu, jak víš, že ona má ráda tebe? Obávám se, jestli to není jen běžná hra na slušnost s klišé odpovědí: nějak se na to necítím, teď mám nějak málo času, jsi fajn člověk, ale.. apod... Kolikrát jsem tohle slyšel... ze zkušenosti většinou kontakt utichne, případně si občas vyměníme pár zpráv... Ale třeba se mýlím a fakt si rozumíte.
Smajlík  Jackie Stewart
22.05.2020 13:20:00
...
Žena je
od Ráje
podivnej tvor
...
Smajlík  Yarda1
22.05.2020 13:09:19
Každý máme jiný vkus a to, že o tebe nemá jedna holka zájem neznemená, že jsi odpad.
Každého přitahuje někdo trošku jiný a kdyby to takhle nebylo, lidstvo by zřejmě již dávno vymřelo.
To, že tě kamarádka nechce jako partnera mimochodem nemusí znamenat že bys ji nepřitahoval. Dle mého názoru v dobrém kamarádství může být mnohem silnější pouto, než v kdejakém vztahu a z jejího pohledu může mít strach ze vztahu z tebou protože v případě že by vám to nevyšlo ztratí dobrého kamaráda.
Koukej se sebrat. S myšlenkou že jsi odpad a malým sebevědomím si budeš těžko hledat sebevědomou dívku, která si sebe bude vážit.
Tak se seber a hlavu vzhůru!!
.
Smajlík  kij
22.05.2020 12:59:48
Proč odpad? Taky bych nechtěla s kdekým chodit a neznamená to, že by měl ten člověk být odpad. Tohle je nemocné myšlení.
 Presence of Joy Žena29 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk