Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1130584, vloženo 22.05.2020 10:27:12 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Setkání přítele s rodiči
Příští týden dojde k tomu, že svého přítele představím rodičům. Navrhla jsem, že by mohl přijít na návštěvu aby ho konečně poznali (jsme spolu 8 měsíců) a oni souhlasili. Obávám se ale toho, že to bude katastrofa.

Mého bývalého přítele totiž oba neměli rádi a dávali mu to najevo pokaždé, když k nám domů přišel. Když se s nimi sám začal o něčem bavit, tak ho odbývali jednoslovnými odpověďmi, sami s ním hovor nikdy nezačali. Kolikrát odešli do jiné místnosti, když jsme za nimi přišli... Nepoděkovali ani za dárky, které jim nosil. Sice nejsou čokolády nebo květiny nějaké veledary, ale podle mě je slušné aspoň trochu projevit radost... Sice to bylo před třemi lety, ale bojím se, že se jejich chování nezmění a bude se opakovat.

Je pravda, že vám někdy prostě někdo "nesedne" a není vám sympatický i když vám nic neudělal, ale jejich chování bylo tenkrát opravdu hrozné. To musím přiznat i když mám rodiče ráda.

Porovnávat můžu s mými kamarádkami, u kterých to funguje úplně odlišně. Jejich rodiče jsou rádi, že si jejich dcery někoho našly (a nezůstanou "na ocet" :D), sami od sebe zvou jejich přítele domů na obědy a na grilování, jezdí společně na výlety... Tohle bych si přála.

I když jsme měli s bývalým přítelem pár neshod kvůli kterým jsme se rozešli, dodnes mě mrzí, jak se k němu mí rodiče chovali... protože jeho mamka mě měla hodně ráda, pořád mě někam zvala, objímala mě když jsem k nim přijela a odjížděla, pořád si chtěla povídat...

No a teď se bojím, že to bude navlas stejné. Chtěla bych udělat něco pro to, aby to teď bylo lepší a všechno probíhalo v pohodě. Ale jak? Budou se naši teď chovat líp? Nebo to dopadne stejně jako minule? Kdo ví. Mám z toho nervy.

 jana987 Žena20  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
22.05.2020 21:00:16
Máš to těžký Jano.
Dnešní rodiče se na někoho koho máš ráda dívají přes určité síto. Mají svoji utkvělou představu a jak je to jinak, je zle.
ŽÍT S NÍM ALE BUDEŠ TY a nejlépe ne u rodičů. Tedy u tvých. A taky vím jak těžký je najít slušně vypadajícíh kluka. (Podle mých představ) hehehe.
Modli se ať jsou tolerantní. Možná pomohou jeho ambice o tom co očekává od života.
To víš zajištění, finance, akčnost,
 Quakie Muž50 Kategorie
22.05.2020 19:28:51
Já to mám doma stejně, rodiče každého asi nemají rádi. Nikdy nepozvou na obed, když to řeknu já, že přijde přítelkyně na oběd, dostanu odpověď, že nejsme restaurace. Přitom ja u nich jím každý druhý den. Hrůza
 9LEI
22.05.2020 18:14:21
Vdej se a rodiče na svatbu nezvi,oni se ozvou sami.To bude srandy kopec.
 Mimozemštan
22.05.2020 13:49:43
tricet7: Nesuď mě podle sebe. Já v tom nic víc ani neviděl, jen pokec s rodiči. Jinak ten věk jsem přehlédl, ten věkový rozdíl by asi byl pro ně problém.

jana987: Rušíme akci.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
22.05.2020 12:54:33
Frank Drebin: ale vážně, její rodiče by možná dostali infarkt, kdyby tam přišel někdo v jejich věku...
Smajlík  tricet7
22.05.2020 12:53:29
Frank Drebin: hahahahaha dost dobrej trik, tak takhle Ty balíš holky na zpovědnici, LOL
Smajlík  tricet7
22.05.2020 12:11:58
Jdi tam se mnou. Rodiče holek mě milují. Většinou víc než ty holky. Já na ně udělám dobrý dojem a ty pak budeš mít jejich požehnání a můžete spolu v klidu chodit :)
Smajlík  Frank Drebin Muž39 Kategorie
22.05.2020 10:52:37
Chodíš s ním ty, nebo jeho rodiče? Pokud ti takhle budou kádrovat přítele, tak se jednou stane, že se jim přestaneš svěřovat, abys je nezklamala. Přitom je to tvůj život a ty nepotřebuješ jejich požehnání a schválení jeho přítele.
Návštěva rodičů je slušnost, tak na to přítele připrav a pokud se budou zase chovat nepřístojně, tak už k vám asi chodit nebude a můžete začít nový život jen spolu.
 Alkedos Muž34 Kategorie
22.05.2020 10:45:06
Klidně ho představ, na tom nic není. A co se rodičů týká, je to jako s lidmi. Někteří jsou chladní a berou partnera svého potomka s rezervou, jiní vřelí a zvou právě na ty večeře atd.
 Srna nikoliv z Brna Žena25 Kategorie
22.05.2020 10:37:34
A proč vlastně potřebuješ svého přítele představovat rodičům? Potřebuješ od nich pomyslné poklepání na rameno a uznání, jak jsi dobrá, že sis někoho našla? Zapracuj na svém sebevědomí. Žij si svůj život, jsi hrozně upnutá na rodiče. Zabývej se sama sebou. A ne nějakým názorem rodičů na někoho.
 DogmatičkaPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk