Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1130577, vloženo 22.05.2020 08:35:50 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Arci Anděl se stal andělem kozlem
Proč se zobrazuje jako kozel ( respektive jako mutace člověka a kozla ) proč ne třeba jako ještěr to by se na něj hodilo víc a nebo jako oko planoucí ( jako to měl Sauron což byla entita která byla založena právě na satanovi už jen to jméno je hodně podobné ) je opravdu tak zlý nebo jen svádí lidi ke zlu,ale sám o sobě je neutrální ( mimochodem neřeším tu jeho existenci či neexistenci řeším jen jeho definici tak snad to dokážete chápat,nedávno jsem řešil definici Boha a Ježíše Krista ) čím se vlastně prohřešil a byl vůbec někdy pozitivní nebo byl zkažený od začátku své existence ?

Další věc není náhodou tím kým je jen proto protože ho tak naprogramoval Bůh ?.

Někdo mi kdysi psal že je to Bůh respektive jeho alternativní já negativní a dokonce jsem někde četl že Ježíš Kristus byl satan který se takhle zamaskoval,aby získal své stoupence a tak nenápadně vyhrál ( vlk v rouše beránka ) dokonce jsem četl že to byl snad ne jen anděl,ale dokonce druhý syn Boží možná i první syn nebo bratr Ježíše Krista.
 Zajímám se o vše Muž18  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
22.05.2020 17:49:07
Zjevení Janovo 12, 9:
"A byl svržen veliký drak, ten dávný had, nazývaný Ďábel a Satan, který svádí celý obydlený svět. Byl svržen na zem a jeho andělé byli svrženi s ním."

Ježíš ho vyhání, Lukáš 11, 20-22:
"Jestliže však vyháním démony prstem Božím, pak už k vám přišlo Boží království. Když plně ozbrojený silák střeží svůj palác, je jeho majetek v bezpečí. Přijde-li však silnější než on a přemůže ho, vezme mu jeho zbroj, na kterou spoléhal, a jeho kořist rozdělí. "
 Positive plus Muž Kategorie
22.05.2020 17:21:49
Příspěvky pode mnou to dobře shrnují, jen bych dodal, doba dělení na ty a ony se kvapem blíží, každý má svobodnou volbu - negativní nebo pozitivní? To je na Vás!
Smajlík  2HMB
22.05.2020 10:43:38
Když bys dal otázku, jak a proč vzniknul vesmír?, tak ti taky těžko někdo odpoví.
 leonardo da vinci Muž43 Kategorie
22.05.2020 09:30:15
Svůj příspěvek jsi vložil(a) do nespravné kategorie. Bylo provedeno přesunutí. V případě opakování hrozí blokování vstupu na portál. Prosím zvol příště správnou kategorii. Děkujeme za pochopení.
Smajlík  Administrátor Muž Kategorie
22.05.2020 08:52:25
Byl to mimozemšťan který se povznesl na vyšší formu existence ovšem v negativním stavu to znamená že je to něco jako Oriové z hvězdné brány a věř mi že hvězdná brána má hodně blízko k pravdě teda ne ve všem samozřejmě a Bible je manipulována negativním stavem.
 Neboj se pravdy je
22.05.2020 08:45:54
Šatan znamená negativní stav mysli a ns jen mysli je to jen metafora jakožto bytost entita osoba neexistuje je to jen definice negativního stavu což jen např sobectví chamtivost krádeže vraždy je to jen jakási forma zosobnění do figurky je to jakoby ikonický Avatar zla,ale je to jen jiná definice zla jakéhokoliv stavu,kdyby ses naučil astrálně cestovat pochopil si hodně věcí a či alespoň hluboce meditovat a napojit se na akášu a tzv démoni jsou jen negativní entity z jiné dimenze i člověk může být negativní entita stejně jako pozitivní entita je to jen o stupní ch duchovního vývoje stejně jako evoluce je stupeň materiálního fyzického biologického tělesného vývoje.
 Obadhaj
22.05.2020 08:40:00
Bible se o něm nijak nezmiňuje pokud vím,peklo a satana si vymyslela církev, aby zastrašovala lidi,ale Bible se nijak nezmiňuje tedy kromě padlých andělů,ale,ani ty tak moc nezmiňuje.
 Bible jako jedlePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk