Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1130575, vloženo 22.05.2020 07:48:54 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Robila som výskum. Ženy sú náročnejšie.
Porovnávala som, kto je náročnejší v požiadavkách na partnera a všimla som si zaujímavú skutočnosť:
-Medzi ženami bez dieťaťa a ženami s dieťaťom nie je žiadny, alebo len minimálny rozdiel.
Najviac ma zarazila žena, ktorá mala okolo štyridsiatky, tri deti a bola veľmi náročná: pekný, zabezpečený s vlastným bývaním, nadpriemerne inteligentný, vysporiadanú minulosť, extrovert, dobrodružná a veselá povaha (k tejto žene len dodám, že bola fyzicky sympatická)

-Chlapi väčšinou, či už bez dieťaťa alebo s ním: sympatická, milá, schopnosť variť, aspoň priemerná inteligencia
-Perverzných chlapov som neriešila

Môj názor:
Myslela som si, že ženy, ktoré sú staršie a majú deti, tak automaticky nebudú také náročné, ale väčšina je, teda radšej budú samé ako s niekym, kto nespĺňa ich prísne kritéria, ale nechápem to, však vôbec nezohľadňujú fakt, že sú staršie, majú deti a aj samotná náročnosť na chlapa je zrejme pre chlapa stres.
Logicky ma napadne, za podmienky, že sú všetci chlapi nároční, tak si vyberiem toho bezdetného.
Toto si náročné ženy s deťmi neuvedomujú, že toho chlapa odháňajú?
 Ivana Ivanová Žena18  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
25.05.2020 08:55:37
Tohle vypadá, že sis přečetla pár inzerátů na seznamce.
 Hodislava Žena42 Kategorie
22.05.2020 18:14:33
Jak si výzkum provedla? Měla jsi pro to reprezentativní vzorek? Udělala jsi alespoň základ statisické měření a ověřila hypotézy?

Pokud jsi se zeptala pár lidí někde, tak to není žádný výzkům a nic to nevypovídá.
 BCMN
22.05.2020 16:45:20
Frogy - Proč jsi hned škodolibý? Děláš jakoby ty ženy mohly za to, že nemáš vztah. Ty taky vůbec nevíš, čím si která ženská prošla, proč je sama a co se jí v životě přihodilo. Známá si našla chlapa ve 28, tedy když už její hodnota podle některých klesala. A ano, měla vysoké nároky, které se jí vyplatily.
Proč je špatné mít vysoké nároky? Přece vybíráme si osobu, s kterou chceme nejlépe strávit celý život. A to pravděpodobně nebude první milý kluk, kterého někde holka potká. A ty nároky se nemusí nutně týkat peněz a ani ne tolik vzhledu. Třeba chce žena dobrodruha, někoho kdo miluje cestování. Cestování asi nebude milovat někdo, kdo má úzkostnou poruchu. Tak co je sakra špatně, že nechce nikoho z úzkostnou poruchou? NIC.
Mám vysoké nároky, možná umřu sama. Ale víte co, já mám život ráda a netočí se kolem chlapů. Já budu v pohodě:) A jen dodám, že ty nároky se netýkají financí, majetku ani společenského postavení.
 Jedna frajerka Žena19 Kategorie
22.05.2020 16:30:52
https://incels.wiki/w/Betabux
 mám rád ivanku
22.05.2020 14:03:35
Jedna věc je, co kdo chce a úplně druhá, co opravdu může získat a jestli opravdu z požadavků nesleví, když vidí, že tudy cesta asi nepovede. Takže já bych ty domnělé nároky zas až tak neprožíval.
Smajlík  Knihomol šatní
22.05.2020 12:01:52
Samozřejmě, že v inzerátu nebo průzkumu zmíní své představy a touhy v ideální podobě. V realitě je ale schopná z lecčeho ustoupit, když ji ten chlap zaujme a ona vyhodnotí, že jeho plusy jsou pro ni důležitější než mínusy.
 Ptakolebec Muž51 Kategorie
22.05.2020 10:24:01
Kto je betabux?
 Ivana Ivanová
22.05.2020 09:03:15
Ženy si neuvědomují, že po 25 letech jejich hodnota klesá a padá dolů. Kór, když mají dítě
, žádný muž nechce být betabux.

Celkem mě těší holky po 30, které jsou zoufalé z toho, že už o ně není zájem, a čas jim utíká. Všechno se jim vrací i s úroky.
Smajlík  Fr0gy Muž27 Kategorie
22.05.2020 08:40:05
Problematika selhání žen jako manželek i jako matek je velmi dobře vysvětlena na:

www.digitalnivztah.cz
Smajlík  Hov hov Muž50 Kategorie
22.05.2020 08:13:15
Zajímavý poznatek. Jenže zkoumáte, proč je Vaše rána na zlomené noze červená a ne zelená. Srůst a zahojení končetiny Vás vůbec nezajímá.
Smajlík  ROP Jihozápad
22.05.2020 08:07:28
Vztahy, tedy pojaté obdobně jak popisuje autorka, připomínají obchod. Alespoň podle zásady co hledám. Bohužel ve velké většině už docela chybí realistická nabídka. Ono "já chci" aby ten chlap byl..... a při tom v podstatě o sobě uvedu je to, že mám děti (a už ne třeba to, že ze tří dětí ani jedno nemá stejného otce (docela časté u žen ve věkové kategorii 30 - 50 let), že je žena například opakovaně rozvedená, ani jak si zajišťuje finanční prostředky. Platí, že většina mužů ve věku do 30 let hledá to, co je popsáno. Ovšem starší muži, a právě ti pro daný příklad připadají v úvahu, mají dost odlišné priority.
Obecně lze konstatovat, v souladu s tím příkladem obchodu, že žena i muž ve věku nad 30 let a se závazky je něco jako již použité zboží, které vykazuje nejen běžné opotřebení, ale má s vysokou pravděpodobností nějakou vadu. A je velmi málo pravděpodobné, že ten, kdo se v nějakém vztahu neosvědčil, a není to o vině ale o faktu rozpadu, je poznamenán nedůvěrou a s tím spojeným problémem omezujícím zdravý vztah. Ono to u partnerských vztahů není jako u oblečení, aby se podle módy odložilo to demode a pořídil se nový model. Bohužel.
 Beer01 Muž93 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk