Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1130570, vloženo 22.05.2020 02:36:26 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jak reagovat na opilé či agresivní?
Je pro mě strašně těžké být s opilými lidmi, kteří se nedokáží ovládat a jednají agresivně. Představte si třeba že jste barman a člověk chce stále víc a víc alkoholu za který si platí, potom je ale už hodně opitý a bojíte se, že něco rozbije nebo začne být agresivní i vůči vám, jak byste reagovali? Odmítnutím mu nalít může vzniknout konflikt a agrese z jeho strany. Nebo mu nalévat dokud bude schopen platit a doufat že nic nerozbije a potom ho odvést? Většinou se ale opilého člověka nejde zbavit, co pak s ním, když jste na něj sám a začínáte se ho bát? A pokud se jedná o opilost v rodině a opilý vás za něco viní a začíná být agresivní, měli bychom mu ustoupit a omluvit se i když víte že jste v právu a on jen mele nesmysly? Jsou to pro mě strašně obtížné a úzkostné situace.
 ShadeX Muž20  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
22.05.2020 13:58:55
Píšu, aby dopil a zaplatil. Tím končí smluvně uzavřená smlouvá. Chce další pivo a barman mu ho nedá? Už tu žádná uzavřená smlouvá není a host v ten sedí v soukromém zařízení, kde nemá co dělat. Nebo snad já si taky můžu k vám domu přijít si sednou do kuchyně bez toho, aniž bych dostal svolení?
 Velenc
22.05.2020 09:07:54
"Takže pokud už máš tušení, že bys mu neměl nalévet, tak mu to s klidem oznámit, že tady už více nedostane, dopije a zaplatí. Pokud bude protestovat oznámit, že zavoláš policii."

Až na to, že on je zákazník a když si přeje nalít a má na zaplacení, tak barman nemá co diskutovat.
Smajlík  Fr0gy Muž27 Kategorie
22.05.2020 08:14:19
Několik jsem za studiích dělal barmana, sice v divadle, ale i herci se dokáží slušně ožrat. A měl jsem tam pár konfliktů lidí z venku. Pak jsem dělal po víkendech v hospodě na vesnici, to byla taky zajímavá zkušenost.

S opilcem se nemá cenu dohadovat, pokud však bude agresivní a ohrožovat majetek, tebe nebo hosty, tak volej výjezdovku.

Na barmana musíš mít náturu. Tenhle stres tě odmění tržbou. Ale není to pro každého
 Alkedos Muž66 Kategorie
22.05.2020 07:33:05
Můj spolužák během studií na VŠ dělal také barmana. Za tě pár hodin v noci mu to házelo dost peněz. Říkal, že o opilými se nikdy nehádat, nejít do protiútoku, protože to je neodradí, ale ještě více vznítí. Jsou bary, kde je jeden vyhazovač třeba u vstupu a druhý vedle baru. Asi ale v baru žádného vyhazovače nemáš, který by to tam mohl pořešit.

Takže pokud už máš tušení, že bys mu neměl nalévet, tak mu to s klidem oznámit, že tady už více nedostane, dopije a zaplatí. Pokud bude protestovat oznámit, že zavoláš policii. Pokud ani to ho neodradí, tak opravdu tu polici vytočit a oznámit to. V případě, že začne lést přes bar a sápat se po tobě, tak buď můžeš utíkat, ale to by asi nevypadalo dobře nebo využit nějakých obranných pomůcek. Spolužák říkal, že by do baru bez pepřáku a teleskopu nešel.

Takže pokud by tě chtěl napadnout myslím, že máš veškére právo mu zasprejovat oči. Vyndat teleskop a popřípadě jeho další agrese se prostě bránit dále. Spolužák říkal, že když se mu to párkrát stalo, tak ono to vyjetí teleskopu, jak ty teče zacinkají, je obyčejně opilců konečné, protože si uvděomí, že nechtějí dostat ráno železnou tyčí.

Takže spolužákům příštup byl tedy: jednat v klidu - zavolat vyhazovače - postrašit policií - zavolat policii - pouzit pepřák - připravit si teleskop
 Velenc
22.05.2020 07:18:00
Když nalíváš hodně opilému, sám se dopouštíš protiprávního jednání. Buď mu domluvit nebo na něj zvolat policajty .. Vždyť nemusí vědět, že jsi zavolal ty ..
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
22.05.2020 03:55:58
Díky moc za reakci, tak pro příště :) ačkoliv i tak je mnohdy těžké vysvětlit dotyčnému, že mu nenaleju, ještě když jsem třeba o polovinu mladší než on a něco už přeci jen vypito má. Dělat u alkoholu není vůbec sranda. Ještě když nemáš vůbec žádné zkušenosti a učíš se jak reagovat. To si právě jeden blb koupil celou flašku a já byl překvapen když ji předemnou vyžahl celou naráz a pak mě samotného na noční (naštěstí později už bez jiných hostů) obtěžoval a skončilo to policií před kterou ujížděl opilý ve svém vlastním autě kam se vloupal rozbitím okénka :D prostě jen samé špatné zkušenosti takhle že začátku. Myslím že to není práce pro mě. Trápím se pak ale i s těmi domácími opicemi v rodině, se kterými se musí nějak přečkat noc a zabránit rozjeté agresi:/
 ShadeX
22.05.2020 03:12:15
S opilými a agresivními lidmi vždy jen v klidu, protože nikdy nemůžeš vyhrát ( nemyslím fyzicky ) a ještě ohrozíš i ostatní zákazníky. Dobrý barman by měl umět odhadnout komu nalévat i proto, že být ve společnosti s opilými a agresivními lidmi je pro všechny nepříjemné a tím pádem přichází o tržby od ostatních, kteří dohromady utratí víc než jeden opilec.

Znám bary kde Ti, jako opilému, nejen nenalejí, ale dokonce Tě ani nepustí dovnitř, právě z důvodů uvedených výše. I zákon Ti dovoluje neobsluhovat někoho kdo by mohl dělat potíže a dokonce Ti hrozí i pokuta pokud bys to dělal a on něco provedl ( je to součást protikuřáckého zákona ). Nejlepší je proto už nenalévat a v případě konfliktu zavolat policii. S množstvím alkoholu se dotyčný bude chovat ještě víc jako kretén, takže si nijak nepomůžeš. Minimálně budeš vytírat blitky na záchodě, nebo počítat rozbité zařízení.
 davidred Muž26 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk