Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1130569, vloženo 22.05.2020 02:29:05 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
opustila mě
Tak dnes se zhruba po měsíci našeho vztahu vše zhroutilo ... řekla mi že se vrací ke svému ex a že pro ní nejsem dost dobrý ,že jsem jen obyčejný a nudný a že mám respektovat její rozhodnutí ... ponížil jsem se jako debil kvůli ní pro nic za nic ... už je to takhle 3x holka co mi tohle řekla :/ měnit se nehodlám nevidím důvod proč jsme v pohodě člověk a to mi říká dost lidí jen mám asi smůlu že přitahuji tyhle kurv***

zhruba po měsíci vztahu když jsem dojížděl 200 kiláku tak si radši našla debílka který je o 4 roky mladší nevyzrálý dítě ... nemám chuť si udělat něco sobě ale udělat něco jí protože tohle se nedělá ,a když už rozchod tak normálka a ona mi místo toho zavolá a do telefonu řekne "hlavně si kvůli mně nic nedělej ty hnusnej čur*** stejně si jen zaostalý dítě " ... ten ex jí ublížil protože ještě když spolu chodili tak si našel jinou holku a jí podváděl a teď se s tou druhou rozešel .. prostě to nechápu co jsme dělal nebo neudělal dobře nebo špatně .

A o to víc se mi chce brečet když zjistím že lidi jako je Honza z Brna mají opravdu pravdu .Stejně za dva měsíce doleze že jí zase opustil ale mám takovou zlost .Nechci ublížit sobě ale jí .
 Refy Muž18 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
22.05.2020 11:19:16
Díky všem za slova útěchy
 Refy Muž18 Kategorie
22.05.2020 10:51:06
No, budu jen hadat, ty holky potkavas spis na netu, ony jsou po rozchodu. Ty ses uplne jinej nez jejich agresivni expritelove, hofnej, lichotis jim. Prichazis v jejich slabe chvilce. Pak za nima dojedes klidne pres pul republiky. No a pak se oklepou z rozchodu, ty mezi tim pokracujes v rozpravkach, jak je zivot na prd, ale v tu chvili a nekdy by ses zabil. V tu chvili uz to pro ne neni aktualni, a chteji znovu zabavu a dobrodruzstvi/hulvatstvi.

Takze, holku si najdi u nejakyho hobby/konicka, a nelez do zeli tam kam nemas. Mimo to vztahy na dalku nefunguji, takze v miste bydliste.
Smajlík  Laska
22.05.2020 08:55:46
Ta holka mi přijde dost nestabilní. Ve výsledku je asi lepší, že tě opustila, třeba si najdeš někoho lepšího.
Smajlík  Fr0gy Muž27 Kategorie
22.05.2020 08:39:26
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
22.05.2020 08:04:25
Vykašli se na ní a neřeš něco, co nemůžeš ovlivnit.

A co opravdu nemají ženy rády, když muž nemá žádnou hrdost.
 Alkedos Muž34 Kategorie
22.05.2020 07:20:59
Měla pravdu, jsi nevyzrálé dítě. Když ji ublížíš, tak půjdeš sedět (záleží jak moc).

Nech to být, ona se vytrestá sama (když se vrátila k tomu ex, co ji podváděl).

A to, že přitahuješ k*rvy. Tak snad s tím souhlasíš, ne? Ony tě do toho nenutí. Tak spíš ty si nevybírej tyhle typy a vem si z toho ponaučení.
Smajlík  Frank Drebin Muž39 Kategorie
22.05.2020 03:47:19
Mluví z Tebe aktuální naštvání, takže neuvažuješ normálně. Už jen ten její samotný popis, kdy o ní mluvíš v nejhorších slovech, to potvrzuje. Přitom ještě před chvílí jsi ji miloval.

Hlavně se nemsti, jak tady radí Gfujv, protože to nemá žádný smysl. Zaprvé se tak tím nikomu nepomstíš a zadruhé, v tomhle stavu stejně žádnou nebalíš, takže se pomstíš maximálně sám sobě.

Nepátrej po tom proč Tě nechala být, protože na to nepřijdeš. Ženské důvody mohou být často iracionální a pro kluky nepochopitelné. Prostě jste se k sobě nehodili. Nejenže se Ti to ještě párkrát stane, ale může Tě utěšit i fakt, že pokud má tendence utíkat, že to časem udělá i jemu. A o takovou holku přece není proč stát.

Nejsi jediný koho kdy opustila holka. A i když všichni víme jak to bolí, tak taky víme, že vždycky se najde jiná a lepší. Každý rozchod je totiž jen zkušenost, která Ti pomůže, aby se Ti to v budoucnu stávalo co nejméně a pokud se stane, budeš je opouštět Ty.
 davidred Muž26 Kategorie
22.05.2020 03:41:04
Aby ses nepo...l. vagína sem, vagína tam. Dej si pívo.
 PretorianCZ Muž26 Kategorie
22.05.2020 02:45:17
Jestli jí chceš opravdu ublížit, začni chodit s nějakou její kamarádkou :D jiné odplaty opravdu nemají smysl. Časem to stejně dopadne tak, že ty konečně najdeš nějakou co je v poho a hezká a ona ti bude závidět a brečet až jí ten ex znovu kopne do prdele.
 GfujvPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk