Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1130566, vloženo 22.05.2020 00:33:56 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jeho výběr
Snažím se pochopit, jak to vidí muži. Mám přítele, vše je fajn. Ale vždy byl ohledně svých bývalých vztahů tajemný. Což by mi tolik nevadilo, kdybych nebyla zvědavá, jako většina žen. Když jsme se poznávali, někdo mi ukázal fotku holky, ze který byl můj přítel hotovej. No.. Nevím jak povahou, ale vzhledově rozhodně typická peroxidová královna s balónama, solárko její druhý jméno, paštika na obličeji taky, sportovní styl, značky, nehty, lascivní póza. Ok. Každej jsme nějakej, ale snažím se naznačit, že to nebyla zrovna přírodní krása. Nejspíš má i děcko, přesto, že přítel děti nesnáší. A tak mi stále vrtá hlavou, co se jí na ní tak líbilo? Já jsem totiž úplně jiná, od takových holek. Jak to mám chápat? Prostě mě to zaráží, ten jeho výběr. Předpokládám, že tohle nebyla jediná. Bohužel vím o další. K tomu dodám, že hodně podobný. Hrozně takový.. Fádní, vidíte to všude okolo sebe.. Tím nechci znít, že si o sobě myslím moc. Jen mluvím o těch rozdílech, například ve stylu. Pak se vidím úplně zvláštně.. Nechci se porovnávat, snažím se to nedělat. Jen mi taková myšlenka často problikne hlavou. Co si myslíte vy? Jak byste se cítili? Že to vypadá, že má úplně jiný vkus.
 Ženská Žena21  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
22.05.2020 20:47:26
Já toho svýho občas taky moc nechápu, ale tak každej je nějakej... Já jsem normální, hubená, přirozená bruneta s lepšíma prsama a prdelí, ale ten můj miláček kouká na porno s ženskejma ve středním věku, mega silikonoma všude a prodlouženýma blond vlasama. Jakože aspoň nemam na co žárlit... Ale hlava mi to moc nebere.
 DouDou21
22.05.2020 10:37:51
ty jsi zvědavá, ale ve chvíli, kdy si každá ženská vyslechne opravdové životní zkušenosti/strasti a jiné, většinou z 99% utečete, jelikož to neunesete, tak proč se staráš, buď ráda, že má on tebe a ty jeho, pokud mu nevěříš a podezříváš ho z možné nevěry, potom si přehodnoť co vlastně v životě chceš, stabilitu a jistotu nebo nejistotu a budoucí zklamaní :) Je to tvůj život, né nikoho jiného
Smajlík  njnjtaksinic
22.05.2020 07:26:45
Mé poslední ex se zase líbil Tom Hardy. A když byla ex se svým synem na výletě, tak mi pak hlásil, že když šli kolem jednoho balkónu, kde byl jeden boreček jen v šortkách a měl pekáč buchet, tak se prý na něj dlouze koukala a říkala: Hmmmm. No a? Měl jsem se kvůli tomu s ní rozejít? Ony nějaké ty představy jsou jedna věc a realita druhá. A jestli se k tobě chová jinak hezky, tak co řešíš? Akorát svoje sebevědomí, ale to je tvůj problém, ne jeho.

Já mám taky určité typy, které se mi líbí, ale v reálu to nesplňovala ani jedna moje vážná známost. Ano, sympatie tam byly, bez toho to nejde, ale můj ideál nesplňovaly. A stejně jsem je miloval.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
22.05.2020 02:44:18
Je to zhruba totéž jako kdyby Tvůj předešlý partner byl Mr. Fitness, zatímco Tvůj současný partner má bříško, podsaditou postavu a ručičky jako tyčinky. Měl by i on přemýšlet co na něm vidíš, když jsi před tím chodila s průměrákem, který vykukuje z každého druhého profilu na Instagramu? Zkus se nad tím zamyslet tímto způsobem.

Naopak, kluci to mají v tomto o dost těžší, protože udělat ze sebe lascivní Barbínu zvládne za pár minut ( ta pomalejší za pár hodin ) každá holka, ale udělat ze sebe Arnolda zabere roky v posilce ( pro ty pomalejší ), nebo minuty ve Photoshopu pro ty rychlejší ;-) ale potom člověk nesmí na ulici.

Pointa je, že soudit někoho jen podle fotky může být matoucí, ale hlavně, že věkem se vkus u každého mění. A taky, že peroxidová blondýna může být chvíli zajímavá jako módní doplněk, ale na vážný vztah to moc není. Však i Ty jsi psala, že má dítě, ale stálého partnera ne. To může být ten důvod.
 davidred Muž26 Kategorie
22.05.2020 00:40:36
Já když se s nějakou dívkou seznámil, tak jsem se nesnažil zjišťovat její předchozí vztahy. Spíš se o tom sama někdy rozpovídala.
 Researcher Muž81 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk