Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Otázky - Vzkazy č.1130565, vloženo 22.05.2020 00:16:33 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Ulcerózní kolitida a cronova nemoc
Dobrý den, mám dotaz, pokud je tady nějaký doktor nebo někdo kdo má s touhle nemocí zkušenosti? Jak se projevuje, nebo jak se projevovala u vás?
 Nemoc Žena21  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
23.05.2020 15:53:26
Na tohle odpovědět neumím ale Anežka (promedik.cz) sama Crohnovu nemoc prodělává a umí moc dobře mluvit o téhle nemoci. Natočila i video o nasojejunální sondě, ve kterém mluví o všem kolem toho, i o nasogastrické sondě která se taky při Crohnově nemoci zavádí.
Smajlík  fans
22.05.2020 15:08:59
promedik.cz
 fseih
22.05.2020 08:47:06
První příznaky jsem měl dávno před diagnózou, to mě občas pobolivalo v podbřišku, ale fest. To jsem neřešil, horší bylo jak jsem při každém srani obhodil hajzl panákem krve. Dva týdny to neřeším, to zmizí a ono nic, tak jsem teda šel na gastro. Tam hadicu do řiti a diagnóza ulcerózní kolitida. Mám štěstí ale, první "ataka" byla pro mě nejhorší, to jsem žral velké dávky kortikoidů dlouhou dobu, od té doby mě to vždycky chytne jednou dvakrát za rok ale jenom na chvíli, dva týdny maximálně.
Srani krve se objevuje u obou nemocí, u crohna ale třeba tmavší barvy, záleží kde je střevo zasažené. No a prostě ti je na hovno, jídlo ti nechutná, krvavý průjem, únava, bolí břicho a tak. Párkrát jsem si říkal kurva to jenom já debil můžu mít problémy se sraním. No za měsíc jdu na preventivní koloskopii po 4 letech, už se nemůžu dočkat.
 Xnxx
22.05.2020 08:46:06
Svůj příspěvek jsi vložil(a) do nespravné kategorie. Bylo provedeno přesunutí. V případě opakování hrozí blokování vstupu na portál. Prosím zvol příště správnou kategorii. Děkujeme za pochopení.
Smajlík  Administrátor Muž Kategorie
22.05.2020 03:53:52
Já o tom nic nevím, takže nebudu nic googlovat abych tu nepsal nesmysly. Na podobné téma by sis měla zvolit spíš asi diskusní fórum, které sdružuje podobně postižené lidi, nebo ( a ještě lépe ) mluvit o tom a věřit spíš názoru lékaře víc, než anonymním lidem. Zdravotní témata jsou natolik závažná a odborná, že skutečně patří jen rukou odborníků.
 davidred Muž26 Kategorie
22.05.2020 00:31:43
Já o tom hledal informace pomocí google, s lékařstvím nemám nic společného:

Jako nespecifické střevní záněty (IBD) se označují onemocnění, která nemají zjevnou příčinu. Tím se liší od ostatních, tzv. specifických zánětů, u kterých lze příčinu vystopovat (například bakteriální nebo virové záněty). Obě formy IBD – Crohnova nemoc a ulcerózní kolitida – jsou si na první pohled velmi podobné.

Tady je více informací:
https://www.google.cz/search?source=hp&ei=S4TGXpK9NYCcjLsPu46FgA8&q=ulcer%C3%B3zn% - C3%AD+kolitida+a+crohnova+nemoc&oq=Ulcer%C3%B3zn%C3%AD+kolitida+a+cronova+nemoc&gs - _lcp=CgZwc3ktYWIQARgAMgQIABANMgYIABAWEB4yBggAEBYQHjIGCAAQFhAeMgYIABAWEB4yBggAEBYQHlC2zxJYt - s8SYLD-EmgAcAB4AIABvgKIAb4CkgEDMy0xmAEAoAECoAEBqgEHZ3dzLXdpeg&sclient=psy-ab -
 Researcher Muž81 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk