Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1130543, vloženo 21.05.2020 20:59:15 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Váha vo vzťahu
Som s priateľom 4 roky a za posledné tri roky som pribrala 25 kg. Áno znie to strašne, poviete si že celé dni sa musím prejedať. Pravdou je že prvý rok som sa ako tak držala na váhe cca 67 kg, občas som cvičila, dbala som na dostatok pohybu a potom som úplne polavila a nechala som to plávať aj keď som začala priberať, cvičiť som prestala, pohybu som mala minimum a zaoblovala som sa čím viac. Problém je v tom že priateľ ma dosť vykrmuje dá sa povedať a páčia sa mu bacuľky. Tak som teraz skončila na váhe 92 kg čo je u mňa s priemernou výškou už slušná obezita a priateľovi sa veľmi páčim ale sebe už veľmi nie a posledného pol roka m mám bolesti chrbta a kolien a celkovo som stále unavená. Myslíte že keď schudnem aspoň cca 10-15 kg sa mu budem stále páčiť? Zaujímalo by ma ako reagovali vaši partneri na zmenu váhy, či už pribratie alebo schudnutie. Ja som bola šťastná že mám chlapa ktorému nevadí keď sa riadne najem ale teraz vidím že to musím zmeniť ale trochu mám obavy ako zareaguje.
 Klaudi96 Žena23  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
22.05.2020 09:24:07
92 kg neni o tom, ze se poradne najis, ale, ze se o sebe nestaras a nemas to v hlave v poradku.
 Belerofon
22.05.2020 08:12:05
On ma v chudnutí isto nepodporí, už v minulosti keď som chcela dať pár kíl dole kvôli tomu že som nemala čo na seba, hneď mi pokupil oblečenia vo väčších veľkostiach že problém je vyriešený... A ja som sa nechala ukecat, aj keď som už z veľkosti 38 skončila na 46. Ja keď mu poviem že chcem schudnúť tak sa tvári že nepočuje alebo sa so mnou nebaví. Ja som si inak všimla dievčatá v šťastných vzťahoch skoro vždy priberajú a vidím to aj na svojich kamaratkach ako keby to bol teraz nejaký trend ale čím dlhšie sú spolu tým viac tučnejú, česť výnimkám. Skúsim dať pár kíl dole a asi sa s tým bude musieť on zmieriť.
 Klaudi96
21.05.2020 22:43:13
ak ťa ľúbi, tak snáď ťa podporí v chudnutí keď máš už zdravotné problémy
Smajlík  USMEJ-sa Žena30 Kategorie
21.05.2020 22:09:34
A co kdyz si te vykrmi na 120 kg, a pak se rozejdete? Bud takova, jak sama chces byt, ne, jakou te chlap chce mit.
 Malgranda91 Žena28 Kategorie
21.05.2020 21:57:47
Já jsem svoje partnerky vždycky vykrmil :) Teda né že by v tom byl nějakej účel, ale prostě jsem jim rád vařil něco dobrého na zub, nosil sladkosti, které měly rády, abych jim udělal radost atd. :) Jejich váhu jsem nijak neřešil. Když miluješ, není co řešit :)
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
21.05.2020 21:19:34
Ahoj,
základem je to, aby ses cítila dobře ve svém těle. Ty rozhoduješ o tom, jak budeš vypadat, jak se budeš cítit ve svém těle. Takže logicky bude rozhodnutí na tobě.

Upřímně, já bych volil vždycky to, co je příjemné partnerce a co je pro ni správné. To znamená, že zdravá váha a dobrý fyzický stav, protože se budou dál nabalovat nemoci a omezení, která se týkají nadváhy. A bude to problém. Nebudete moct žít plnohodnotný život, může to zasáhnout i váš sexuální život.

Možná ses mu zdála až moc přitažlivá pro druhé muže a vyřešil to takto, protože takto sníží tvoji atraktivitu a bude si víc jistější, že budeš s ním. Těžko říct. Obecně je ale obezita a nadváha zdraví škodlivá a ne jen pro zdraví, ale i pro psychickou pohodu a sebevědomí.

Jdi do toho, uprav svůj jídelníček, přidej pohyb, méně cukrů a tuků, menší porce a menší kalorický příjem. Menší kalorický příjem a pravidelnost je klíčová. A také úplně vyřadit sladké nápoje, pečivo, pomazánky s majonézou, sladkosti, Fast food. Nepřistupovat k tomu tak, že si něco zakazuješ, ale že děláš něco dobrého pro sebe.

Já měl 140kg zhruba v 16-17 letech na 180cm výšky. Bral jsem léky na tlak a byl operovaný s kolenama do X. Dnes je mi 25 let, 86kg, výška 188cm. Kůže dostane také zabrat při hubnutí, najdi si na internetu co s tím. Pomáhá cvičení, kolagen, vitamíny, zábaly, případně pak i zásah lékaře.

Hodně štěstí.
 Benny94Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk