Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1130535, vloženo 21.05.2020 19:32:08 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Po nějakém čase...
Již je to nějaký pátek, co jsem tu naposledy psala. Stále zatím bydlím u rodičů, se kterýma si stále nerozumím. Říkám zatím, protože se budu konečně stěhovat. Rodiče už mi sami v tom nebrání. Neříkají mi, že jsem blbá, že se chci stěhovat, ale řeší spíše případné vybavení bytu. Samozřejmě matka neví, co chce. A občas mě citově vydírá, aby mi jako bylo líto, že se stěhuji. Jako kdybych provedla něco hrozného. A zároveň si furt stěžuje, že nemá klid. Stěhuji se hlavně kvůli školce.

Malá má autismus s mentální retardací a prvky adhd, takže jednak potřebuje speciální školku, která je v jiném městě a zvládat školku a práci by bylo dosti úmorné. S tím souvisí i to, proč mi připadalo moje mateřství pěkně na hovno. Ono takové dítě je velmi psychicky náročné.

Doufám, že se po přestěhování můj život zlepší. Ve školce jsme v pořadníku. Do jiné ji nevezmou, co mi naznačovala paní z SPC. Zatím stagnuje po všech stránkách omezený na péči o dítě. Občas se cítím značně z toho vyhořelá. Ráda bych konečně žila. Třeba časem i s případným partnerem. Teď mě však bude čekat kolečko zařizování bydlení a hledání vhodné práce. Snad se mi vše konečně zadaří...
 Izumi Miyako Žena27 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
29.05.2020 10:32:32
Zrovna nedávno jsem si pročítala nějakou diskuzi, kde jsi ještě měla před porodem, a diskutovaly jsme o mateřství. Zajímalo mne, jak to teď máš. Protože jsi měla nějaké představy. Jo, holka ... držím pěsti. Nemáš to lehký. Fakt ne.
Smajlík  Hodislava Žena42 Kategorie
21.05.2020 20:18:13
Přeju hodně štěstí. Sama mám postiženého bráchu a je to fakt těžký. Máma to zvládne. Prožívám podobnou situaci, taky se budu stěhovat kvůli vysoký a máma je z toho dost špatná. Máme trochu ostřejší rodinnou situaci a zůstane tu v tom blázinci sama. Ale zvládne to, stejně jako ta tvoje. Držím palce!
 Omámená Žena Kategorie
21.05.2020 20:03:55
Držím palce! Pro mamku to bude změna, že tě nebude mít doma, takže je jen zmatená a asi trošku smutná. To se vsákne.
 Jedna frajerka Žena20 Kategorie
21.05.2020 20:01:39
Uuuuuž?
Smajlík  Frank Drebin Muž39 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk