Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1130530, vloženo 21.05.2020 19:10:41 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Barveni textilu
Cuus, potrebuju obarvit sortky. 70% cotton, 30% polyester... Jsou svetle modre, ale chci aby byly cerne. Nemam s barvenim textilu zadne zkusenosti, jde to vubec? A jak to spravne provadet? Myslite ze to chytne?
 halohalohalo Žena15  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
22.05.2020 17:27:46
Zkus barvy na velikonoční vajíčka.Já tak barevne barvím AL=hliník po eloxaci.Když se ti to nepovede,tak je nos tak dlouho,až budou celé černé,a nikdy je neper.
 Mimozemštan
22.05.2020 04:26:35
Tak chytnout to chytne, otázka je, jestli ten polyester v bavlně vydrží var v hrnci či praní na vysokou teplotu v pračce. Měla bych obavy hlavě o tvar a senzorické vlastnosti - jaké pak budou na dotek - než o barvu. Každopádně velmi srozumitelný návod na barvení najdeš na té konkrétní barvě, kterou si koupíš ;)
 Víla z paneláku Žena31 Kategorie
21.05.2020 22:05:10
V drogeriích se prodávají různá textilní barviva. V Tetě prodávají například Duhu, s tou jsem si barvila půlku šatníku a dopadlo to dobře. Buď se to dělá v pračce, nebo se to dá vyvařit v hrnci, záleží, co za značku to je a jaké jsou instrukce.
 NegativeElectron Žena19 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk