Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1129894, vloženo 14.05.2020 21:34:21 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Trošku nevhodná shoda jmen
Zdravím,
roky pracuji v kanceláři a do toho mám spoustu koníčků, chci vyzkoušet všechno. Loni jsem publikoval knížku, která měla podprůměrný ohlas pro běžné lidi a silně nadprůměrný pro lidi v mém oboru a okruhu. Jednu z hlavních hrdinek - stárnoucí prostitutku nepříliš kvalitního charakteru - jsem pojmenoval jménem, o kterém jsem nepředpokládal, že se ještě používá. No a teď náš starý dobrý šéf, který měl naprosté pochopení pro moji genialitu a z ní často plynoucí výstřelky až průsery, odchází do penze. Nastupuje za něj od příštího měsíce stárnoucí paní, která se jmenuje... ano, stejně jako moje hlavní hrdinka. Dle tamtamů firmy je jí 56 a moji hrdince taky. Vygooglit jsem ji, a... ehm, barví se na peroxid blond a používá dost výraznou rtěnku, takže by se teoreticky mohla ve mnou vymyšlené postavě nalézt. I kdyby moji knížku náhodou nečetla, moji kolegové ji na ni zaručeně upozorní, už teď se mi všichni smějí, že jsem vizionář.

Jak byste to řešili? Zajít za ní a říci "Dobrý den, víte, moje hrdinka doopravdy nebyla o vás, I když jste stejně staré, stejně se jmenujete i vypadáte?"
. Takový hovado fakt nejsem, byť jsem ji v knížce prefikl....
 Pisálek Muž  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
15.05.2020 11:11:32
Mlč o tom. Ale kdyby tě šéfová začala dusit. Řekni jí, že jsi knihu napsal v době, kdy jsi ji ještě neznal. To si ověří podle roku vydání.
 Čech24 Muž24 Kategorie
15.05.2020 05:10:31
Pokud za ni prijdes a zacnes ji tvrdit, jak se nema spojovat s kurvou o ktere pises v knize, tak si to prelozi tak, ze si ji s tou kurvou spojujes. Takze shrnuti:

1) nejsi moc genialni, spis naopak
2) tva firma dela pronajem privatu nebo uklid odpocivadel?
3) pokud jsi fakt neco napsal, tak tohle je reklama, abych si ten pribeh nasel? Dost chaby.
Smajlík  Laska
15.05.2020 03:49:40
Já ani nevím co na to říct. Připadáš mi jako dítě. K Tobě do práce přijde žena, která z 99,9% Tvoji knihu nečetla a Ty ji chceš něco vysvětlovat? Pokud platí, že první dojem je důležitý, tak většího idiota ze sebe opravdu udělat nemůžeš.

Já se moc nedivím, že Tvoje knížka neměla moc úspěch. Zaprvé, ani sem nepíšeš moc dobře a zadruhé, dobrý spisovatel by měl mít schopnost empatie, která Tobě úplně chybí.
 davidred Muž26 Kategorie
15.05.2020 00:51:46
Tak asi bych jí to řekl osobně co nejdřív, ať si nemyslí, že to je opravdu o ní.
Smajlík  hmpf Muž28 Kategorie
15.05.2020 00:13:16
Taky bych se určitě poznal v nějaké knize. Třeba jestli někdo napsal nějakou knihu o tichém, skromném člověku, jenž se odlišuje vysokým intelektem s nadlidskou morálkou, no tak to sem já.
Smajlík  Hov hov Muž50 Kategorie
14.05.2020 23:35:51
Buď rád, že nežiješ v USA, takhle ti to řeknu :D
Myslim že bys to ani řešit nemusel. S trochou štěstí a kolektivního držení jazyku za zuby by se to ani nemusela dozvědět, ne? :D
 VenoPoet Muž28 Kategorie
14.05.2020 22:10:00
Knížku jsi napsal už předtím ne? Paní to tedy musí být v podstatě jedno. Nehledě na to, jestli má čas řešit kdo napsal na pracovišti knížku a hledat v tom jakousi shodu, tak se předem hlásím jako náhrada, až půjde do důchodu ona, takové pracoviště se jen tak nevidí ;)
Smajlík  TenMimoStádo Muž22 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk