Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1129892, vloženo 14.05.2020 21:25:09 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nevím jestli už někdy potkám takovou
Když jsem byl nucen se rozloučit se svou poslední slečnou, se kterou jsem si dokázal představit budoucnost a vedle toho jsem byl neskutečně zamilovaný, tak jsem si říkal, že už žádnou novou takovou ženskou nepotkám. Což je asi hloupost si říkat, protože v takovou chvíli se na to asi nedá dívat příliš objektivně, ale měl jsem pravdu. Od té doby jsem žádnou novou nepotkal. Ale v tu chvíli mi stejně projely hlavou vzpomínky, na takové ty puberťácké lásky kterými jsem si prošel, že tam (i když z pohledu nezkušeného puberťáka) jsem cítil něco podobného.
No a stala se věc, že jsem se setkal s jednou z největších (pouze však platonických) lásek z mých dospívajících let. Zase jsem cítil to, co jsem tak dlouho hledal. Ale mělo to jeden háček - měla přítele. Přesto jsme si k sobě nějak našli cestu a stali se z nás dobří přátelé. Nejsem na to hrdý, ale po několika měsících přátelství to však zašlo daleko dál a několikrát se mnou svého přítele podvedla. Když jsem však zjistil, že nedokážu rozbít vcelku fungující vztah, musel jsem to vše ukončit a přestože to pro mě je těžké, zakázal jsem si s ní jakýkoliv kontakt.(ji nesuďte prosím, přebírám jakoukoliv odpovědnost).
Vzhledem k tomu, že z nějakého podivného důvodu mám posledních pár let problém se zamilovat i do sebelepší holky, tak tohle beru jako takovou poslední příležitost, kterou jsem si nechal ujít, protože pochybuji, že někdy budu něco podobného k někomu cítit. Možná něco přijde, ale nebude to ono - bude to spíš z rozumu, než ze srdce, což mě mrzí.
 Astare Muž26  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
15.05.2020 07:24:42
Když už jsme tady rozhrábli téma nevěry, pak teda pořádně.

Nevěru je nutné přijmout, nebojovat s ní, nepřistupovat k ní, jako k něčemu špatnému. Je to hodně citlivá záležitost, protože se týká milovaného člověka. Přesto to není v pořádku.

https://psychologie.cz/jediny-lek-na-neveru/
https://psychologie.cz/nevera-je-rozhodnuti/

Kdo bude mít chuť, může si přečíst tyto články. Myslím si, že tito lidé vědí, o čem mluví, lépe než kdokoliv tady.
 Benny94
15.05.2020 07:11:53
Láska

Nevěra byla je a bude. To, co je pro každého dobré nebo špatné, to ať si každý vyřeší ze svého pohledu sám. Negativní skutek může přinést i pozitivní výsledek a naopak, jistě.

Nevěra se stala společensky přijímána, že to dělá každý najednou bude znamenat, že je to v pořádku? Jistě že ne. Každý má svobodnou vůli, možnost se rozhodnout, přemýšlet nad tím, jaké to může mít dopady v budoucnu, jak se asi budeme cítit, pokud se rozhodneme něco udělat a to bez ohledu na to, jestli jde o nevěru nebo o jakýkoliv jiný čin.

Každý na toto téma bude mít jiný pohled a nic není jen černé a bílé. Nevěra je svým způsobem výsledek něčeho, co v tom vztahu nefunguje, ale existuje xy způsobů, jak to řešit jinak.

Z mého pohledu vytváříme takovéto vztahy, některé ženy s muži lezou do postele někomu jinému a pak se diví, že nikomu dalšímu nemůžou věřit, přehnaně žárlí, dělají problémy, protože sami vědí, co udělali a mají najednou strach, že to udělá i ten druhý. To, co se dopustíme na druhých, se dopouštíme sami na sobě.

Ale co člověk, to názor.
 Benny94
15.05.2020 05:03:53
Nejde o to, jaky jsou ty zeny. Ty vyhledavas jen tu hormonovou bouri a motylky v brise z mladi. Ano, zadna nebude stejna. Ale pro tebe by klidne mohla byt desetkrat stejna, kdyby ti bylo 17-20, a vyvolavalo ti to stejne pocity. Byt tebou bych se prestal placat ve vzpominkach a dal si pauzu od hledani.

Tvuj popis situace okolo nevery by taky mohl znit: zamilovala jsem se do kamarada, parkrat me osukal a pak se na me vysral. Stalo to za ty motyly v brisku a novou kundu do vzpominek? No jasne ze stalo, ale mel bys veci pojmenovavst pravymi jmeny.

V reakcich elaborat na tema, co znamena vztah a jak na sebe dva lidi narazi a tvaruji se a jak je nevera hnus a neodpustilna, protoze to je rozhodnuti. Spatnych rozhodnuti je v tom vztahu daleko vic, nekdy je nevera proste soucasti zivota. Proc je tak sklonovana? To je tolik lidi tak prohnilejch a hnusnejch? No asi bych s tim i souhlasil, ale nekdy to muze mit i pozitivni dopady.
Smajlík  Laska
15.05.2020 04:08:57
Já to řeknu stručně, protože na podobnou blbost by to byla ztráta času.

Ty hledáš lásku a bojíš se, že už žádnou nepotkáš. Přitom pígluješ zadanou holku, která Tě evidentně na nic víc nechtěla a tak z toho uděláš komedii na téma, že nechceš " rozbíjet úspěšný vztah ". A když to skončí, zase toužíš po lásce, kterou už nepotkáš. Úplně jsi mě rozbrečel.

Ty potkáš lásku. Přesně takovou po jaké toužíš a jakou si zasloužíš. Jen Ti ji asi budou píglovat i jiní, ale neboj, Váš pevný vztah to neohrozí. Ty přece víš, že nějaké " šup sem, šup tam " nic neznamená. Vždyť jde přece o lásku!
 davidred Muž26 Kategorie
15.05.2020 03:33:59
Ahoj,
myslím si, že ve tvém věku je ještě dost brzo na to klopit hlavu. Všechno je ještě před tebou, můžeš pracovat mezitím na sobě a nějaká žena dřív nebo později příjde do tvého života. Problém ale může být i v tom, jestli nemáš příliš vysoké nároky a zda nehledáš dokonalost.

I když ve vztahu řešíte společně nějaké nepříjemné věci, na něco přijdete, co nezapadá do nějakého pomyslného modelu ideálního vztahu, nemusí to znamenat konec. Ve vztahu se dva lidé tvarují, naráží na sebe a tím se někam posouvají a i když sice ublížení nebo unavení, pořád mají vztah, ve kterém se oba dobře poznali a už mají lepší představu o tom, jaký vztah by měli vytvořit, kde zabrat a kde naopak ubrat.

Jak tu někdo napsal, ty jsi ji sice viděl jako potencionální partnerku do života, ale jestli byla nevěrná svému příteli, mohl by sis být jistý, že to neudělá i tobě? Když to vezmu ze svého pohledu, nevěra se nedá ničím prominout ani odpustit, protože je to rozhodnutí. Člověk se může rozhodnout odejít ze stávajícího vztahu a začít nový bez něčeho tak odporného, jako je nevěra. Mohla se rozhodnout to nedělat, mohla se při první nevěře zarazit a říct stop, toto nechci. Toto rozhodně není charakterový profil člověka, se kterým by bylo možné začít dlouhodobý vztah.

Nevěra je odporná z obou stran. Pokud má fungující vztah, co bys ty v roli přítele musel udělat, aby se cítila natolik spokojená, aby dalšímu "nejlepšímu kamarádovi z minulostí" nevlezla do postele.

Srovnej priority, hledej lépe a definuj si, jakou partnerku chceš do života a co to pro tebe vůbec znamená "životní partner".
 Benny94
14.05.2020 21:50:06
A ted si představ, kdyby takhle podvedla tebe, když by ji někdo jako ty po x letech zamotal hlavu. Slečna dokonalá.
 *MileynQa* Žena23 Kategorie
14.05.2020 21:38:33
Jinak nás neobměkčíš těmi kecy, že nedokážeš rozbít vcelku fungující vztah, přitom se s ní několikrát vyspal. Kdyby ne, tak to vůbec nenacháš zajít takhle daleko. A jestli ona toho svého podvedla, i když to v tom jejich vztahu funguje, tak je to teda pěkná d*vka.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
14.05.2020 21:37:03
Jak nesuďte ji? Když fena nenastaví, tak si pes nezaš*ká ..
Smajlík  Frank Drebin Muž39 Kategorie
14.05.2020 21:32:39
Proč bych tě soudil, dostals cos chtěl, párkrát si jí ošustil, naplnily se zas na chvíli tvoje vášně a holka je navíc zadaná, tak jsi rád, že se jí můžeš snadno zbavit v dobré víře :-D
Smajlík  AltPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk