Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Neprofesionální umělecká Tvorba č.1129319, vloženo 08.05.2020 15:27:43 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Hovorim Turek-Problem školstvo
No akože hovorim tato spoveda pisalsom akože par roky dozadu alä ako že to hodžisa, ruka, akože karabaşzade to poveme, ruka:

No akože hovorim mam take kamarat čo sčažovalsa na školstvo
tu na slovensko dobre? Akože ide pride hovori že počuvaj Ilker že tak čo ake nespravod live tu že vedžel som dostanem cäčko a nekdo iny akože mal naky test dopredu vedžel dobre? a akože mäl äčko, no lebo hovori že ake lenivy su profesor na univerzit že käždy roku maju ten isty test. Hovorim prisahambohu naši profesory do anglicko boly taky myly a stäle chceli pomahat a naozaj ked neveš nečo a tak ony hov oria že podte zanas podte zanas, ruka, any raz nebol že ne.
On hovori že ake neochotne všeci a tak. Jahovorim no nadruhy stränu može byt ked ony näashval robia tak, no lebo kolko maš döktöry kolko maš a aby bolo menej. Hovorim jaty povem kamarat, prepač alä čim skor odydeš uvydiš ako to ma byt dobre?
Lebo jaty hovorim ked je ako hovoriš tu učitelia pišem na školovanie, prepač alä, ruka.
Potom akože hovori že takčo že akle stäle län test maju a nemaju sküšane normal akože üstna dobre? Jahovorim no jasom pracoval v stävkova kancelari zvonyl mi mobil ked profesor chcel podavat mne volal že akože priklad že bol taky testa vedžel som že ked budem robyt dve otazky bude dobre, ruka. Po pohodiny som skončil. Po pol hodyny kolko papiry možeš pisat? On hovori nevem. Jahovorim desat, ruka. A končilsom a hotovo. Dam tam on hovori čo tu robyte? hovorim skončilsom. Hovori 3 otazky? Hovorim nie dve, ruka. Hovori tysi sprosty? Hovorim ty druhy, ruka.
 Turek Muž33  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
08.05.2020 15:36:14
hovorim skončilsom. Hovori 3 otazky? Hovorim nie dve, ruka. Hovori tysi sprosty? Hovorim ty druhy, ruka.
Smajlík  hovorimPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk