Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Neprofesionální umělecká Tvorba č.1129012, vloženo 05.05.2020 08:55:56 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Fascinují mě reklamy
Našel jsem zde konečně řešení mého problému s depresí, budu vám popisovat to, jak zde vše na vesmírné lodi funguje, tím dostane konečně moje existence zde úspěchu a stanu se konečně slavnou vesmírnou celebritou. Vše zde funguje na principu prevence a kontroly, vše je zde virtuálně testováno před tím, než se to udělá, rituální testování odhalí 99% problémů a tím se minimalizují chyby. Dále zde je prováděná pravidelná zátěžová kontrola, je zde posedlost pořád něco natírat a všude malovat symboly, které informují roboty.

Občas dojde ke spojení s jinou lodí a tak na naši loď přijde vždy něco nového a my se tím novým dlouho zabýváme, jsme obyčejnou kontejnerovou lodí, kterou vesmírem doprovází malá vojenská loď, která nás chrání před piráty a jiným nebezpečím. Velikým problémem je na lodi robotický hmyz, který je velmi odolný proti všem způsobům, jak jej eliminovat. Já tento hmyz likviduji speciálním vysavačem, který tento hmyz recykluje na substrát, občas kladu na lodi pasti na tento hmyz.

I kdybychom naši loď dokázali vyčistit od tohoto hmyzu, tak stejně při vyložení a naložení kontejnerů, se k nám dostane nový robotický hmyz. Fascinují mě reklamy na systémy, které hubí robotický hmyz, v reklamě je vždy zamlčená pravda že je to stejně jenom marný boj, i kdyby se podařilo nějaký druh hmyzu eliminovat tak se jistě jiný druh hmyzu okamžitě přemnoží.

Jádrem problému je podle mě potrava, pokud by zde pro tento hmyz nebyla potrava tak by zde ani nebyl tento hmyz, jenže ten hmyz je všežravý, mají malé továrny, kde umí vše recyklovat na to, co potřebují, když jim nějakou továrnu zničím, tak okamžitě jinde vybudují novou továrnu. Někde to řeším tím, že dávám hmyzu substrát z vysavače na hmyz, a on potom nepáchá už zde škody, výhodou této metody je degenerace hmyzu, a tím je nakonec tento hmyz eliminován hmyzem, který není zdegenerovaný.
 Jsem na baterky Muž  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk