Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1128972, vloženo 04.05.2020 20:04:58 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
prý jsem neodevzdal diplomku řádně
Ahoj.

Dnes so 15 se měla odevzdat diplomka. Já ji samozřejmě odevzdal již včera, přišel mi email potrvzující správné vložení diplomové práce. Myslel jsem že tím má práce končí. Dnes po 15té přišel mail, že jsem diplomku neodevzdal. Že prý jsem nesplnil podmínky. Dostal jsem odkaz na jakýsi intranet školy, nějaký sharepoint stránky, které jsem nikdy neviděl, kde byla informace, že jim mám pak napsat mail "odevzdal jsem diplomovou práci". Bohužel jsem o tom nevěděl a to z důvodu, že ty stránky jsou sakra nějaký trapný. nebylo to uvedeno nikde v informačním systému pro studenty, v pokynách odevzdání diplomky to taky nebylo, tak nevím jak jsem na to měl asi přijít. Jen kvůli tomu že si to sekretářka napíše někam na facebook já nesplním podmínky. Jak se ohradit proti tomuto emailu? Napadá mě, že 1) ty Sharepoint stránky nelze považovat za oficiální sdělovací platformu, na to je přece studijní informační systém nebo email. 2) nebylo to uvedeno v pokynech odevzdání diplomové práce, kde jsem měl u všech bodů uvedeno "Splněno". Co víc jim napsat, aby mi uznali řádné odevzdání diplomky? Promeškat kvůli takové blbosti promoci a promovat až za rok fakt nechci.

Ty sekretářky jsou fakt pitomý, celých 5 let si hrají jak jsou něco víc, něco si napíšou na svoje stránky a všichni se z toho mají posrat.
 lolipop Muž24  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
08.05.2020 00:07:42
Určitě bych si přečetla školní řád, tam bude sekce o odevzdávání závěrečných prací. Pokud tam tento nesmysl nebude, tak bych jim to slušně vykopírovala a poprosila o možnost to odevzdat.
 SluníčkoSedmitečné
05.05.2020 16:35:09
Na vysoké studuju už magisterský obor, ale ještě jsem neslyšela, že by kterákoli škola vyžadovala tenhle konkrétní způsob řádného odevzdání diplomové nebo jakékoli jiné práce – vždycky se jednalo jen o vložení elektronické verze do systému a potažmo ještě o odevzdání tištěné verze na sekretariát. Samozřejmě je možné, že má Tvoje škola ještě tenhle požadavek (i když mně osobně nepřipadá vůbec logické bazírovat na zaslání potvrzujícího e-mailu, když řádný systém by jim měl automaticky vygenerovat nějaké upozornění na to, že byla vložena nová diplomová práce – takže nechápu, proč je takový mail vůbec potřeba) – ale souhlasím s tím, že pokud škola tento krok vyžaduje, mělo by to být uvedeno v pokynech odevzdání pro diplomovou práci. Pokud to tam uvedeno není, chyba je na jejich straně, že nemají jednotu v informacích prezentovaných studentům.

Určitě bych na Tvém místě zkusila co nejdříve kontaktovat vedení školy (např. sekretariát) a domluvit se s nimi – ale s rozvahou a slušně. Přece jen je Ty žádáš o laskavost, takže i když je (v tomhle případě zřejmě oprávněně) nemáš rád, zkus to s nimi vyjednat v klidu. Je možné, že o tomhle problému nikdo předtím ani nevěděl, tzn. že to nebylo uvedeno v požadavcích na diplomovou práci (kde by to stoprocentně být uvedeno mělo).
 Horror Lady
05.05.2020 12:37:03
PretorianCZ jasně jako kdyby vždycky byla chyba všechno studentů :)
 2IMAE
05.05.2020 03:44:12
S takovým to přístupem to ani nezkoušej. Kazdej je na tvý pravdy vážně tak zvědavej.
Smajlík  PretorianCZ Muž26 Kategorie
04.05.2020 21:22:34
Je to hlavne o domluve a komunikovat. Jeste dnes napis email a zkus se domluvit
 Fr0gy Muž27 Kategorie
04.05.2020 20:51:51
Můžeš svou obhajobu zkusit. Ostatně si také myslím, že pokud nepostupovali podle oficiálních pokynů, nemají právo odevzdání neuznat.
 Zatracená Existence Muž23 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk