Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1128495, vloženo 29.04.2020 20:07:46 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chtěl bych nějakou o hodně mladší
V mládí jsem býval debilem na přesdržku, co nikdy nebyl společensky oblíbený. Z toho plyne, že jsem vlastně nikdy neměl vážnější vztah.

Taky jsem se vždycky cítil jakýsi povýšený a zralejší. Proto třeba v patnáct-šestnácti, když se organizoval nákup Jelcina a pak jeho pití za garážemi, řekl jsem, že to není nic pro mě, že si nepotřebuju dokazovat chlapskost tím, že chlastám a šel jsem do knihovny.

Podobně též například na jedné chatě na silvestru, kde byla i dívčí společnost a chlapci se pokoušeli osahávat dívky a ty dělaly, že se brání, ale ve skutečnosti se nebránily a nechávaly, tak já jsem si říkal, že bych chtěl nějakou dívku, s níž to bude dokonalé a žádné takovéhle volovinky.

Taktéž jsem nikdy nejezdil na motorce. A v 18 když si kamarádi začali pořizovat Favority, Golfy a jiné "husté káry" a pak v nich vozily buchty, tak jsem si říkal, že auto přece k ničemu nepotřebuji, že vlakem jsem ve městě i rychleji.


No a tak podobně. Podobných příkladů bych mohl uvést mraky, ale asi už máte o mě dostatečný obrázek.

No a je mi 28 a začínám cítit, že mi mládí jaksi uteklo. Už nejsem na přesdržku, už jsem vyzrál v muže.


A tak si tak říkám, že bych si rád našel nějakou mladou, o dost mladší. Třeba klidně 16 let nebo něco podobného. Nějakou, se kterou bych tohle všechno prožil. Byl jí jakýmsi průvodcem tímhle obdobím.
No jo, ale kde ji hledat?

 TTTTTTTT Muž28  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
30.04.2020 17:24:11
Ja ti fandim. Vubec nikoho tady neposlouchej, vek je opravdu jenom cislo. Vsak se podivej na partnerku francouzskeho prezidenta. Dulezite je, jestli to oba uprimne chcete, potom na okoli nezalezi. Nemusis ani resit budoucnost. Ja bych treba radeji prozil pet let zivota s holkou kterou opravdu chci, nez 40 let manzelstvi s osobou kterou mam jen abych "byl normalni".

Ale vyser se na prupovidky typu "vyzral jsem v muze", "chci ji byt pruvodcem". Pusobis tak akorat arogantne a trapne, a normalni holku tim jen odpudis. Proste si jenom pokorne priznej, ze jses jen chlap, mas svy zvlastni touhy a chces si je splnit. A pak tyhle svy touhy vyloz na stul a nesnaz se je nijak obhajovat, je to zbytecne. Je spousta holek, ktery pritahujou starsi muzi, ona ti to da najevo. Ale taky bud pripravenej, ze to spoustu holek odsoudi, a pak se v klidu vypoklonkuj, u tech psenka nepokvete. Na odsouzeni stejne musis byt pripravenej at ses jakejkoli chlap, holky proste rady odsuzuji.
Smajlík  Gaunter O*Dimm Muž34 Kategorie
30.04.2020 10:10:18
Jsem ve věku mezi Tebou a Tvou vysněnou slečnou a když si představím sebe v 16, tak ne jen že jsem byla skoro stejný trdlo jako ve 14, ale hlavně mi všichni kluci nad 20 připadali prastaří. Představa, že třeba bych pak na nějakou školní akci nebo ples vyrazila s někým takovým... No nevím. A taky jsem si naprosto jistá, že rodiče by zakročili. A zničit si s nimi kvůli tomu vztah, to by byla blbost. Prostě mi přijde, že si fetišizuješ mládí té holky.
 ToTedaNe
30.04.2020 07:07:31
Pořiď si psa.
 BadMax Muž55 Kategorie
30.04.2020 06:07:14
No proč ne? Dřív by to bylo divné, to by i vztah o 5 let byl divný, ale dnes už se ty rozdíly tak neřeší.

Jinak ve 28 skučet, že ti uteklo mládí mě dost rozesmálo. :D
 Vztahovyporwdce
30.04.2020 01:44:26
Měl jsem tu možnost mít vztah s mladší holkou (ona 16 já 24), ale nakonec to nedopadlo. Opravdu už jsme každý byl někde jinde, jiný starosti a hlavně životní priority. Taky jsem si říkal jak by to bylo fajn to dohánět. Ale opravdu není co. Raději si najdu nějakou s kterou si budu rozumět. Neříkám že každá 16. letá holka je stejná, ale pokud by se chovala na svůj věk dospěle, proč trvat na tom aby dospělou opravdu nebyla?:)
 Koioiui
29.04.2020 23:40:31
Sice budeš ve svým věku dělat chlapům jen ostudu, když se začneš chovat jako 16ti letý, ale každý svého štěstí strůjce
 Srna nikoliv z Brna Žena25 Kategorie
29.04.2020 22:37:17
TTTTTTTTTT: Chytrému napověz a zbytek si doplň (jako ve škole).
Smajlík  Zatracená Existence Muž23 Kategorie
29.04.2020 22:33:34
Zatracená Existence: tak to už hodně slovíčkaříš. A snažíš se za každou cenu napadat
Smajlík  TTTTTTTTTT
29.04.2020 22:26:23
TTTTTTTTTTT: Co ty vůbec víš, co já čtu a co nečtu?

Zkus si to a uvidíš sám, jak "omládneš", až to někdy možná bude působit směšně.

Na vztah musejí být dva. Pokud je někdo labilní a druhý stabilní, tak to neznamená, že spolu zůstanou, protože si ji ten stabilní uváže se železnou koulí někde doma.

Naopak vztah dvou stabilních funguje vcelku bez problémů, labilní mají problémy nejen s ostatními, ale i sami se sebou.
 Zatracená Existence Muž23 Kategorie
29.04.2020 22:17:22
Zatracená Existence: ty prostě vůbec nečteš co píšu. Hloupě si bereš doslovně to vracení se do mládí. Jistě, že už mi 16 nebude, ale to neznamená, že si tohle období nemůžu zopakovat po boku mladé dívky. Ale samozřejmě nezopakvat právě proto, že už mi těch 16 není, že už jsem v mnohých věcech jinde.

"Lidé jsou přirozeně v tomto věku labilnější"

a proto by mohla ocenit někoho kdo to chápe a je stabilnější - tedy má v něm oporu.
 TTTTTTTTTTT
29.04.2020 22:11:49
TTTTTTTTTTT:

Ale ty to mládí už neprožiješ, je to jen iluze. Naopak by ses měl začít smiřovat s tím, že mladý nebudeš, už ti nikdy nebude 16, to se nedá nic dělat. Ani mně už nikdy nebude 16.

Tak samozřejmě se najdou takové, kterým to vyhovovat bude, ale měl by sis také uvědomit, že zrovna okolo 16. roku třeba vztahy ani mezi vrstevníky nebývají stabilní, natožpak mezi starším a mladším, ať už k sobě budete cítit cokoliv. Lidé jsou přirozeně v tomto věku labilnější, ať už jde o hormony, tak třeba o to, že se člověk teprve formuje. Každopádně to tě asi nezajímá, ty hledáš nějakou, která se nebude chovat jako děcko, přitom sám se chceš infantilně vrátit do období mladistvích.

Ona ti mládí nevrátí, to by musela být Faustova dcera, a ty by ses musel upsat ďáblu. Nevím, ona ta přehnaná vyzrálost může pak končit zkažením a hnilobou, když se rychle nezkonzumuje. Ale myslím, že se o to můžeš pokusit, protože šanci určitě máš. Jen to rozebírám ze svého úhlu pohledu.

Za deset let už ta tvoje šestnáctka bude nejpravděpodobněji někde úplně jinde, nejen myšlením.
Smajlík  Zatracená Existence Muž23 Kategorie
29.04.2020 22:04:45
Zatracená Existence: připadá mě, že máš jen potřebu mě za každou cenu nějak dostat a dokázat si, že máš pravdu.

Když píšeš o rozdílech, tak samozřejmě - o tom je přece debata od začátku a hlavně je o tom výchozí příspěvek. Psal jsem tam něco o tom, že mám pocity jakéhosi uniklého mládí, takže bych ho rád znovu prožil s nějakou mladou dívkou.
A přitom ale myslím, že už jsem přecijen zkušenější, dospělejší, na mnoho věcí se dokážu dívat s nadhledem, takže ten rozdíl je něco, co by takové mladé dívce mohlo vyhovovat. Oba si vzájemně můžeme dát něco, co nám chybí. Mně mládí, jí naopak jakási vyzrálost.

A za deset let se můžem klidně vzít a být spolu nadosmrti :-)
 TTTTTTTTTTT
29.04.2020 21:58:46
TTTTTTTTT: Co se týká rozdílů, řeknu ti to asi takto - čím víc se budeš blížit k nule, tím větší rozdíly uvidíš. Naopak čím dále budeš od narození, tím se budou rozdíly marginalizovat. Takže mezi 14 a 16 už ty rozdíly nebudou tak velké, jako třeba mezi 1. až 3. rokem.

Ale to ty ani nepopíráš, ve 28 jsi jinde, 12 let je docela rozdíl. Neřekl bych, kdyby ti třeba bylo 40 a té holce 28, tak už to takový rozdíl být nemusí jako když vidíš, že je někomu 16 a někomu 28, trkne tě to hned.

"když si vzpomenu na svých 17 let a "nabídku" chlapců.." - a co kdyby sis vzpomněl na svých 17 a nabídku žen? :-) To bude asi rozdíl, ne?
 Zatracená Existence Muž23 Kategorie
29.04.2020 21:53:48
Frank Drebin: to jenom tak odhaduješ, jen pálíš od boku...žádná data nja to nemáš, že ne?
 TTTTTTTTTTT
29.04.2020 21:52:22
Zatracená Existence: "v 15 jak dostane mladistvý člověk občanku, tak už se většinou nechová jako dítě"

to říkáš ty, ne já. Řekl jsem, že u většiny lidí to tak je. A je to prostě dospíváním. Určitě se shodnem na tom, že mezi 10letým a 12letým člověkem (nejen holkou) je megarozdíl. Mezi 14 a 16 taky. I když menší.

"Pokud ano, chodil bys v 17 s člověkem, kterému je 28 ze tvého pohledu? "

když si vzpomenu na svých 17 let a "nabídku" chlapců podobného věku (včetně mě tenkrát), tak bych jako holka asi přivítal někoho staršího.
 TTTTTTTTT
29.04.2020 21:50:30
Pro takovou jsi už dědek. Před tak 20 lety by to ještě šlo, teď už jen teoreticky nebo by to byla dost náhoda. Teď jsou spíš na své vrstevníky ..
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
29.04.2020 21:40:54
TTTTTTTTTTT: Zajímavé, to máš asi také odpozorované, že v 15 jak dostane mladistvý člověk občanku, tak už se většinou nechová jako dítě. A čím si myslíš, že to tak může být?

Vzpomínáš si, jak ses choval a cítil, když ti bylo třeba 17? Je v tom nějaký rozdíl, když to teď porovnáš s tím, že je ti 28?

Pokud ano, chodil bys v 17 s člověkem, kterému je 28 ze tvého pohledu?

Třeba co já za sebe řeknu, tak bych asi nechodil s člověkem, kterému je 17, i když je mi 22.
Smajlík  Zatracená Existence Muž23 Kategorie
29.04.2020 21:33:53
Zatracená Existence: "jaké největší rozdíly zaznamenáváš mezi 14. až 16. rokem věku?"

že se nechová (většinou) už jako dítě.

"Nebudeš spíše ty ten, kdo bude potřebovat vyprovodit do harmonie fyzického a duševního věku?"

nejspíš oboje
 TTTTTTTTTTT
29.04.2020 21:31:02
TTTTTTTTTTTT: Nějaký rozdíl bude vždycky, ale co se týká té věkové skupiny, jaké největší rozdíly zaznamenáváš mezi 14. až 16. rokem věku?

""průvodce přes most do dospělosti"" - zajímavá představa. A jseš si jistý, že ty budeš ten průvodce? Nebudeš spíše ty ten, kdo bude potřebovat vyprovodit do harmonie fyzického a duševního věku?

"Ale takovou, co se chová ještě jako děcko bych nechtěl." - to je mi jasné, ta by tě daleko nedovedla. Období dětství už máš za sebou, potřebuješ se dostat z období puberty.
 Zatracená Existence Muž23 Kategorie
29.04.2020 21:18:11
Zatracená Existence: "Je nějaký velký rozdíl mezi 14letou a 16letou?" kromě zákona tam nějaký rozdíl u většiny lidí (nejen holek) docela je.

Ale samozřejmě jsem těch 16 let řekl jen tak zhruba. Klidně o něco víc. Líbí se mi na tom prostě ta představa "průvodce přes most do dospělosti". Ale takovou, co se chová ještě jako děcko bych nechtěl.
 TTTTTTTTTTTT
29.04.2020 21:10:47
TTTTTTT: Je nějaký velký rozdíl mezi 14letou a 16letou?

"A kdybych byl opravdu pedofil, tak bych to samozřejmě udělal, protože měla pětiletou dceru." - mohl jsi počkat 11 let. Pak bys mohl sbalit svou nevlastní dceru.
Smajlík  Zatracená Existence Muž23 Kategorie
29.04.2020 21:08:48
Zatracená Existence: "Pro mě za mě si sbal třeba i úplné dítě" to hloupě převádíš někam do absurdna. Mluvil jsem zhruba o šestnáctileté.

"to ale nemluvíš z vlastní zkušenosti, že?" to mluvím. Měl jsem už několikrát možnost - i nabídku - takového tatíka (ve skutečnosti blbce) dělat. A kdybych byl opravdu pedofil, tak bych to samozřejmě udělal, protože měla pětiletou dceru.
 TTTTTTT
29.04.2020 21:04:54
TTTTTTTTT: Pro mě za mě si sbal třeba i úplné dítě, ale pozor na to, aby tě u toho neviděli ti "závistiví hlídači cizích hodnot", kteří se jmenují policisté. :-) Nebo nejhůř třeba matka, taková závistivá hlídačka cizích hodnot vlastního dítěte.

"Nejjednodušší na sbalení jsou svobodné matky s malým dítětem - ty zoufale hledají tatínka. A pak pětatřicítky, co cítí, že už jim tikají hodiny." - to ale nemluvíš z vlastní zkušenosti, že?
 Zatracená Existence Muž23 Kategorie
29.04.2020 20:54:49
Zatracená Existence: samozřejmě to bylo myšleno tak, že i jako jakýkoli kluk.

A to jednoduché sbalení...nevim nevim. Není to tak jednoduché, když vidím, kolik je závistivích "hlídačů" cizích hodnot, kteří chtějí určovat "správný" věk partnerů.

Nejjednodušší na sbalení jsou svobodné matky s malým dítětem - ty zoufale hledají tatínka. A pak pětatřicítky, co cítí, že už jim tikají hodiny.
 TTTTTTTTT
29.04.2020 20:52:31
Zvedavý nevychovanec to me mrzi, zda se, ze si ji mel rad.
 Uršulka
29.04.2020 20:50:06
TTTTTTTTTT: Správně, jako jakýkoliv jiný chlap, ale ne jako jakýkoliv kluk. No pokud bude na starší, tak je to její věc, že jo :-)

Jen aby se pak třeba později nedivila. Ale ono to jde asi snadno ty naivnější a bez zkušeností sbalit.
Smajlík  Zatracená Existence Muž23 Kategorie
29.04.2020 20:47:34
Zatracená Existence: "jenže taky jí toho hodně vzít." stejně jako jakejkoli jinej chlap

"Záleží, jestli by ses dokázal posouvat dál," jo, jako s každou záleží na tom, jestli by ses dokázal posouvat dál...
 TTTTTTTTTT
29.04.2020 20:45:16
TTTTTTTT: "sobecké? Ani trochu. Mohu jí dát o mnoho víc než její vrstevníci." - jenže taky jí toho hodně vzít.

"A samoyřejmě, že bych to s ní myslel naprosto vážně, takže nejlíp na celý život." - to říkáš tady a teď. Záleží, jestli by ses dokázal posouvat dál, anebo jestli zůstaneš zamrzlý na jednom bodě.
 Zatracená Existence Muž23 Kategorie
29.04.2020 20:42:16
Uršulka
Mal som kamarátku - lolitku, vtedy ona (16) a ja (24) čiže sa teoreticky dalo všetko a ani to nebolo divné, ale bol som zadaný a zamilovaný do inej a vôbec som ju nechcel podvádzať, ale keby som vtedy nemal veľmi dobre načatý vzťah, tak by som ju chcel za svoju priateľku, nie, že nie. Mne s ňou bolo fajn, ona hovorila vždy o svojich nezmysloch: o škole, najlepšej kamarátke, o filmoch o tom, o tom ako sa pohádala s mamou. Fúúú, dokázal som ju počúvať hodiny. Bola veľmi fajn, ale odsťahovala sa a keď mi oznámila, že ide bývať preč a ďaleko, pred ňou akože nič, ale v duchu sa mi zarosili oči a keď som bol potom sám doma a už ma nikto nevidel, nebolo to len v duchu.
 Zvedavý nevychovanec
29.04.2020 20:41:17
Zatracená Existence: sobecké? Ani trochu. Mohu jí dát o mnoho víc než její vrstevníci.
A samoyřejmě, že bych to s ní myslel naprosto vážně, takže nejlíp na celý život.

Nikeeta: hledám svoji vysněnou, to je pravda. Slovo "lolitka" jsi použila ty, ne já. A výše myslím rozvádím podrobně, proč chci zrovna takovou.
 TTTTTTTT
29.04.2020 20:39:08
Uršulka: Protože se sám zasekl v tom mentálním věku puberty, takže to teď "chce dohnat".
Smajlík  Zatracená Existence Muž23 Kategorie
29.04.2020 20:35:53
Zvedavý nevychovanec k cemu by ti byla? Proč ne radeji věkově stejnou?
 Uršulka
29.04.2020 20:34:09
Za tou tvou "nezkažeností" já zas vidím blbost mládí a to mě fakt nebere. Pokud chceš někoho, kdo tě bude poslouchat na slovo a bude z tebe na větvi, pořiď si psa.
 Kolíček
29.04.2020 20:24:43
Já jsem mladá a taky nedivočím.....nikde nechlastám do němoty, nenechávám se ošahávat a nic jinýho. Přijde mi to odporný a taková holka nemá k sobě žádnou úctu. A z takových lidí jako si ty a kteří si hledají svojí vysněnou “lolitku” je mi na blití.
 Nikeeta Žena99 Kategorie
29.04.2020 20:21:13
Mládí ti uteklo, tak ho chceš dohnat s někým s jiné generace :-D jo, to je klasika. Bohuš Matuš (45) by ti mohl radit s přítelkyní (16). A nepřijde ti takové počínání trochu sobecké?
Smajlík  Zatracená Existence Muž23 Kategorie
29.04.2020 20:13:04
Aj ja, také naivné, pojašené, ešte neskazené, ale zároveň zábavné lolitky, okolo šestnásť rokov sú fajn.
 Zvedavý nevychovanecPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk