Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1127401, vloženo 18.04.2020 21:33:10 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Politika a vztah
Líbí se mi jedna holka, já jí možná taky, ale když se kouknu na její skupiny na FB je typickou představitelkou pražské kavárny. Zatímco já ne, primitivní antiRusáctví nebo cílené urážení Zemana a voličů Babiše je mi cizí. Na politiku ještě řeč nepřišla. Co myslíte - může to z dlouhodobějšího hlediska fungovat? Znáte páry, kde každý volí protichůdnou stranu a o politice se doma mlčí? Nedokážu si to nějak představit. Díky za diskusi bez urážek.
 možná zamilovaný Muž37  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
19.04.2020 13:23:15
Myslím, že by váš vztah nefungoval. Myslím, že bys ty sám do ní pořád hučel a snažil se jí přesvědčit o své verzi pravdy.
 leafroller Muž47 Kategorie
19.04.2020 10:32:29
Pojem - pražská kavárna považuju za uměle vytvořený pojem a navíc za manipulativní pojem. Manipulativní proto, protože při prezidentské volbě byla snaha získat hlasy voličů z venkova a z maloměst a proto bylo potřeba vytvořit iluzi boje proti tzv. pražské kavárně, která samozřejmě ve skutečnosti neexistuje, tedy nějaké takové sdružení.

Nevím, proč by rozumní lidi měli ve vztahu řešit politické názory. Nemusí doma o politice mlčet. Stačí být tolerantní a svoje názory si v klidu sdělit a neřešit.
 leonardo da vinci Muž43 Kategorie
19.04.2020 08:18:39
Řekla bych, že na věci jako politika, migranti, války, náboženství apod. máme s partnerem taky dost rozdílný názory v mnoha věcech a nevidim v tom problém. Pokud se už k nějakýmu takovýmu hovoru dostaneme tak každej má svuj názor a tim to hasne. Navíc já osobně nemám potřebu s kymkoliv svoje politický názory rozebírat a je mi to dost u zadku, jen si prostě něco o něčem myslim ale tim veškerá moje aktivita, co se politiky týká končí. Takže pokud to neni nějakej extrém, že má doma oltář, kde uctívá Adolfa nebo je aktivní členka strany nebo něco podobnýho tak nechápu v čem by měl být problém.
 Fapfap Žena25 Kategorie
19.04.2020 01:06:44
My doma politiku většinou neřešíme...
 Researcher Muž81 Kategorie
18.04.2020 22:08:08
Může, pokud se o tom vůbec nebudete bavit.
 *MileynQa* Žena23 Kategorie
18.04.2020 21:55:30
Podle mě nemůže, politický názor odráží celkové vnitřní nastavení člověka. Spoustě žen je politika jedno, pak to fungovat může, ale pokud jí to zajímá a je aktivní, tak budete pořád v sobě. Já třeba ve vztahu nesnesu pravičáka, je to pro mě vztahová kontraindikace.
 Soraya Žena85 Kategorie
18.04.2020 21:37:20
S někým extrémně vyhraněným bych takhle asi být nemohla. Protože pak se obvykle rozporujete i v jiných názorech. Můžeš časem zjistit, jaký pohled má na různá témata, která jsou s politikou nějak nepřímo spojená. Zase bych vztah nezavrhovala na základě toho, že někdo volí stranu, kterou nemáš rád.
 Aninka pro Rusko Žena18 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk