Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1127101, vloženo 15.04.2020 22:34:11 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
O co se jedná
Dobrý večer, nevíte o co by se mohlo jednat?
Už týden v kuse je mi blbě, na zvracení, píchá mě břicho na pravé straně (appendix už nemám). Od dnešního rána mě strašně bolí lýtka, když jdu do schodů, při chůzi a na dotek taky.
Vždycky když vstávám z postele, hodně se mi točí hlava a vidím hvězdičky, to by mohl být nízký tlak, přitom já jsem poslední rok “trpěla” na hoodně vysoký tlak, třeba 156/90.
Vůbec nevím o co by mohlo jít..Nechci jít k lékaři, kvůli těmto věcem, aby si v této nemilé době nemyslel, že simuluju..Nebo jsou určitě vážnější.
Co myslíte Vy ?
 asssslana Žena15  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
16.04.2020 09:19:52
Hele, lékaři určitě nemají prostor si o komkoli myslet, že simuluje. Oni to studovali dlouho a moc dobře ví, že často ty nejbanálnější věci mají děsivé příznaky a naopak - velká a rozsáhlá patologie se může projevit třeba jen úplně nenápadně, a vědí, že laik nemá šanci to rozeznat. Proto to prostě vyšetří, zhodnotí, a když je to banalita, prostě jen pošlou domů a nijak neposuzují, jestli šlo o simulování, takže se nikdy neboj nic z tohoto důvodu neřešit s lékaři.

Každopádně jestli máš pocit, že to (klidně i prozatím) nevyžaduje oko a péči lékaře, tak tomu pocitu klidně důvěřuj. Není nějak extra důležité jako laik stanovit přesnou příčinu, to ani dost dobře nejde, může být v hormonech, v tlaku, v únavě, v tom, že se o tebe pokouší jakákoli infekce a tělo se brání, a v podstatě i v úplně čemkoli jiném. Je důležité, že tělo říká: "Hej, mám problém, vyřeš ho." A prostředky které máš k řešení jsou asi tak tyhle... Odpočinout si, posílit pitný režim, odlehčit stravu a přidat do ní ovoce, zeleninu, semínka (slunečnicová, dýňová a para oříšky - to je vysloveně koktejl na imunitu, mandle zase uleví nervové soustavě), kysané mléčné výrobky, skrz tu hlavu zkusit na pár dní radikálně omezit techniku (PC, hudba, mobil, TV...), vidět, jestli to má efekt, a jestli ne, radši to probrat s někým, kdo ten diplom a možnosti najít příčinu přeci jenom má :)
 Víla z paneláku Žena31 Kategorie
16.04.2020 09:03:59
Co kontaktovat svého obvodního lékaře?
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
15.04.2020 23:39:24
Chce to zavolat záchranku. Dnes je to jediná možnost, jak se dostat do správných rukou. Neváhej a udělej to. Budeš mít jistotu, že se s tebpou neděje něco nsprávného a zdravotně nevratného
 KANTOR Muž74 Kategorie
15.04.2020 23:22:33
Já byl objednaný k lékaři, ale odsunuli to. Raději se vyhýbají styku s pacienty, aby od nich něco nechytli. A já se jim nedivím...
 Researcher Muž81 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk