Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Neprofesionální umělecká Tvorba č.1127100, vloženo 15.04.2020 22:30:50 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jsem mimozemšťan
Dneska mi dvakrát zablokovali IP adresu a smazali mi taky moje příspěvky, jsem zde od založení Zpovědnice a tak jsem se integroval do tohoto systému, což vadí některým lidem které nechci jmenovat, protože by je to jenom rozčílilo a oni by byli ještě horší, nebo by měli infarkt. Pokud si zde založím profil, tam mi je brzo smazán nebo zablokován, jsem asi mimozemšťan a to se zde netoleruje, zde platí pravidlo, moje hra a moje pravidla, není zde demokracie je zde virtuální totalita.

Mnozí řeknou, že když se mi to tady nelíbí, tak bych sem neměl logicky chodit, s tím souhlasím, zkoušel jsem to mnohokráte sem delší dobu nechodit, ale mám slabou vůli. Pečuji o maminku ve věku 90 let a to mě dost psychicky vyčerpává, přijdu domů od maminky a je mi zablokována IP adresa, už aby zde místo moderátorů a administrátorů byla konečně spravedlivá umělá mimozemská inteligence a skončila tak zde egoistická protekce.
 Bhagavan. E-MAIL: gurubhagavan@hotmail.com  Muž67  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
16.04.2020 09:00:16
Nejsi sám. Tady na ZP vím minimálně ještě o jednom ;)
 Frank Drebin Muž39 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk