Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
loading...
Diskuze č.1123600, vloženo 12.03.2020 16:43:34 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Plochá země nemá žádný fyzikální logiku.
Plochá země nedává z hlediska mechaniky fyziky žádný smysl logiku např litosférické desky nemohou existovat na ploché zemi protože plochá země je sama deska a další věc jak tam funguje gravitace a roční období ??? den a noc by se ještě pochopit dal a relativně by to tak mohlo i fungovat na ploché zemi,ale to ostatní na ní už fungovat nemuže nijak a kromě toho ( což mě vždy zajímalo a zatím nikdo nebyl schopen mi odpovědět natož to vysvětlit ) je to jak vlastně vypadá plochá země jaký má tvar vzhled ( jako plochý kruh či jako stul stolek prostě plochá deska hranatá či tak něco ) co je nad vodou která je nad klenbou a kde se ta země vlastně nachází v jakém prostoru a jak ten prostor vypadá a jak tlustá je ta plochá země...na to nedokázal odpovědět ( a to ne jen mě ) žádný plochozemec prostě nikde nikdo to nijak neuvedl a řekl jen to samé co už znám a to že země je nehybná plochá s klenbou nad kterou je voda,ale to není vysvětlení hodně věcí to nevysvětluje ohledně vzhledu a fungování a ani to neodpovídá na otázky které jsem zde již napsal.
 Tenkdosepta Muž1  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
12.03.2020 21:33:30
Jeden z první propagátorů FE u nás jistý Šimon Macháček, který byl v tomhle hodně vehementní, už před nějakým časem smazal všechny své flat earth posty a potichu přesedlal na propagaci anarchokapitalismu, který hájí se stejnou urputností.
 Van Generator Muž30 Kategorie
12.03.2020 21:26:26
Plochozemci si s nějakou fyzikou hlavu nelámou. Na tektonické desky by ti řekli, že si je vymysleli vědci a že žádné neexistují.
 Van Generator Muž30 Kategorie
12.03.2020 21:23:41
Zajímalo by mě, jestli propagátoři placaté Země tomu fakt věří nebo jestli se jen chtějí proslavit :D
 Jan Ámos Komenský Muž18 Kategorie
12.03.2020 18:50:01
Tohle možná vymyslel nějaký dement, který měl i celou svou hlavu plochou :-))
Smajlík  Researcher Muž81 Kategorie
12.03.2020 18:45:05
A to si vezměte, že existují i zastánci Dutozemě! Jen se neshodnou, jestli žijeme vně nebo uvnitř. Plochozemci a Dutozemci jsou recesisté nebo blázni.
 Čech
12.03.2020 17:19:37
To nemá. Ty zas nemáš logiku gramatickou.
 Ludwa
12.03.2020 17:00:51
Svůj příspěvek jsi vložil(a) do nespravné kategorie. Bylo provedeno přesunutí. V případě opakování hrozí blokování vstupu na portál. Prosím zvol příště správnou kategorii. Děkujeme za pochopení.
Smajlík  Administrátor Muž Kategorie
12.03.2020 16:59:11
Lidé uznávající plochou Zemi bohužel nehledí na nic jiného, než na hledání chyb v jiných názorech. Je jedno, že plochá Země absolutně nevyhovuje téměř ničemu, důležité je, že Země nemůže být kulatá, [nějaká věc, které plochozemec věří].

Plochozemec kupříkladu řekne: "Pokud by Země byla kulatá, tak by družice odlétly od Země, protože letí pořád rovně." Nezáleží na tom, že ho člověk opraví a třeba mu i vysvětlí pohyb družic. Země je prostě placatá a basta. Všechno je zmanipulované, vláda nám lže a nikdo nesmí vědět pravdu.

Popravdě jsem si myslel, že to je spíš druh zábavy, módy a provokace než že by tomu opravdu někdo věřil. Ale nedávno jsem četl, že se jeden plochozemec vyhodil do povětří, když chtěl vlastnoručně postavenou raketou dokázat, že Země je plochá. Takže tomu fakt někdo věří.
Smajlík  Vesmy97 Muž23 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk