Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.11236, vloženo 04.12.2003 08:47:44 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Kapr nebo co?
Ahoj lidi, co míváte doma na štědrovečerní večeři? My máme řízek s bramborovým salátem? Kdo je originální a má něco jiného než kapra?
 pejsek Muž21 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
08.12.2003 14:27:23
Naše rodina.....máma je vegetarián a já jsem byla do 2´2 let taky pak mě kamarád učil jíst maso, ale to je drsná historka.....a my máme bramborový salát a sejtanové řízky s česnekem a obalené moukou a vajíčkem a mňam i když maso už jím...tak tohle miluju !!!
 Kačka Žena43 Kategorie
04.12.2003 22:32:43
Bramborový salát bez mrkve a lososa nebo žraloka. Kapr mi sice chutná, ale cítím pořád nějak to bahno :-)
 Hope Žena39 Kategorie
04.12.2003 21:10:34
No, máme dva kapry. Doufám, že se k nim propiju bez újmy.
 pohnutka Žena19 Kategorie
04.12.2003 20:27:44
Ty jsi savec... Tys ty zakladce moc nedal vid?! Vis co by me zajimalo? Proc jsi to sem napsal? Nevedel jsi ze to neni savec takze schvalne jsi ze sebe dementa udelat asi nechtel... V tom pripade nevim jakej to melo smysl? To jsi jenom chtel udelat dementa ze me? Podobny unavovace nenavidim...
 prooser Muž23 Kategorie
04.12.2003 19:31:16
Smažená brokolice
 Lion Muž38 Kategorie
04.12.2003 19:16:15
Jasný že kapříka, ale stalo se mi , že jednou jsme strávili štědrovečerní noc v horách a místo kapra, ovocný talíř s ovocnym zmrzlinovim pohárem......to byli moje první vánoce bez kapra :o)
 AlienVonMars Muž20 Kategorie
04.12.2003 18:37:03
Schramstnu si nejakou morskou hvezdici nebo je jezka:o)Maj bej kosti z kapra nebo jehlicky z jezka:o)?
Smajlík  kachnitruksi Žena Kategorie
04.12.2003 18:05:49
Není náhodou žralok savec a ne ryba?
Smajlík  pejsek Muž26 Kategorie
04.12.2003 18:02:55
mama dela nejakyho toho kapra ale protoze to nezeru tak jeste dela zraloci rizky... takze vlastne nevim jestli to neni jedno kdyz je to taky ryba... ale asi to moc tradice nebude...
 prooser Muž23 Kategorie
04.12.2003 16:07:58
Tož u nás vládne kapřík na plné čáře, bez něho by to ani vánoce nebyly...
Smajlík  spunt Žena Kategorie
04.12.2003 15:24:17
budulinku: mela bys byt trochu invencnejsi, nebo pristi vanoce budes bastit kapricka sama. jen si precti, co se tu dnes seslo recepticku, no posusnanicko: smazeny pejsek, smazena NATASHI, chobotnicky, deticky... samy MŇAMKY
Smajlík  quijote Muž Kategorie
04.12.2003 15:20:13
Budu se svým přítelem letos první společné Vánoce.
Budeme mít br. salátek a kapříka a kuřecí řízečky. Samozdřejmě cukrovíčko a chlebíčky...
Jinak co bude mít miláček k obídku nevím - já jsem do 14h v práci :-/
Půjde na obídek k mamince (naštěstí bydlí o ulici dál) hihi :-))
Smajlík  Budulínková Žena30 Kategorie
04.12.2003 14:52:22
No my k obědu čočkovou polévku a k večeři - rybí, bramborový salát a kapříka. Tradice se dodržovat musí.
Smajlík  svitluny Žena Kategorie
04.12.2003 14:17:17
Letos poprvé nebudeme slavit Vánoce ve složení máma, táta, já a ségra, takže i jídelníček bude jiný. Doposud jsme vždycky měli kapra se salátem, všem nám moc chutnal, dělali jsme si ho i během roku. Letos k tomu nejspíš přibyde ta vinná klobása pro mého přítele, mámina přítele a jeho dceru.
 Eury Žena26 Kategorie
04.12.2003 13:45:55
Máme kapra .. ctíme tradice. Ovšem loni jsme měli vánoce ve francouzském stylu, neb přijeli francouzští hosté a to jsme měli ústřice, langusty, ty obří mušle (jak má shell jako logo) a čerstvýho lososa..vskutku štědrá večeře ... :o)
 lachtík
04.12.2003 13:39:53
Jednoznacne kaprika..
 BuDuCH Muž99 Kategorie
04.12.2003 12:53:35
2 Lara: to spíš uvidíš z hladu pečený prase:-))))
Smajlík  joovi Muž23 Kategorie
04.12.2003 12:00:26
Zirgaf: ja uz jsem zaregistrovanej byl. odregistrovat se myslim nejde (aspon nevim, jak se to dela). svou registrovanou prezdivku nechavam mrtvou. takhle me aspon nikdo nevotravuje stupidnima zapisama do :osobni knihy" nebo jak se to jmenuje.
Smajlík  mleva
04.12.2003 11:34:29
Rybí polévku (pro zdraví) - brrrrrrrrr - ale musím ctít rodinné tradice, čočku (pro peníze, kubu (krupky s houbami - pro štěstí) a posléze klasiku - kuřecí řízek s bramborovým salátem. Zbytek rodiny má jako hlavní chod vinou klobásu.
 František Dobrota Muž39 Kategorie
04.12.2003 11:33:59
Já budu hladem včetně večeře...třeba konečně uvidím to zlatý prase
 laracroft Žena19 Kategorie
04.12.2003 11:18:39
Nejíme kapra, ale smažené filé z tresky a bramborový salát.
Je to kvůli mě (nerada kuchám a navíc se bojím kostí, když se s jídlem spěchá) a kvůli zbytku rodiny (kapr jim vlastně nechutná).
 arj Žena54 Kategorie
04.12.2003 11:17:41
u nás se tradičně nenajim-kapr,řízky a největší humus-rybí polívka.Naposledy jsem jí měla v období,kdy jsem věřila na Ježíška,ale tu (ne)chuť nezapomenu.
 delete Žena Kategorie
04.12.2003 11:06:16
Pejsek: no to je jednoduchý, nejsem sama- kdo kapra nejí. Takže u nás je to svobodná volba.
Mleva: hele, proč se nezaregistruješ? Co máš pořád proti kočkám, já tě prokoukla!!!
Smajlík  Zirgaf Žena Kategorie
04.12.2003 11:00:48
Kapra jsme nemívali nikdy, nenašel by se, kdo by ho zabil, takže jsme mívali řízek, file a opečená vinná klobáska a samozřejmě bramb.salát, každej si vzal co chtěl, já obvykle od všeho kousek ;o)) a v téže tradici pokračuji i nyní..
Smajlík  Jennifer Žena Kategorie
04.12.2003 10:59:15
tradičně kapřík :O)
 trust Žena27 Kategorie
04.12.2003 10:56:37
Jako zastánce Petrova cechu (rybaření) se držím hesla: chyť a pusť, kapříka na vánoce, ale i během roku nejím. Na vánoce máme polévku "kyselo", bramborový salát, bílou klobásu, no a hlavně ten krásně smějící se vepřový řízeček.
Smajlík  Zdeňka Žena42 Kategorie
04.12.2003 10:53:28
Rybí polévka a jako hlavní chod Kapr s bramborovým saláte. Tradiční je jinak Kuba.
 Regy Žena21 Kategorie
04.12.2003 10:43:11
no jako obvykle..kapra a řízky...tradice je tradice
 bugriš Žena28 Kategorie
04.12.2003 10:37:42
chmm..to ted budu muset resit...cekaji me prvni nemasovy Vanoce...no tak bych si mohla dat treba marcipanovyho kaprika:*)))))))ale muj potkan asi bude jist kapra..
 Kaculatko Žena19 Kategorie
04.12.2003 10:33:35
U nás se jí hlavně řízky, vepřový. Vzhledem k tomu, že vepřový já nejím vůbec, zvěřinu a podobný nesmysly už vůbec ne, ale ryby a kuřecí maso - to jím, tak toho kapříka docela uvítám.
Sakra já se tak ale tak ukrutně těším :-)
 ClaireD Žena26 Kategorie
04.12.2003 10:27:23
Kapra se salatem a neco krecovite svatecni atmosfery, wow!
 Oktetka Žena29 Kategorie
04.12.2003 10:08:31
shadow, ty mi mluviš z duše, resp. z pajšlu
Smajlík  mleva
04.12.2003 10:07:36
Nejlepší je řádně propečená holčička nebo chlapeček.... S bramborovým salátem samozřejmě...
 ShadowDancer Muž26 Kategorie
04.12.2003 10:06:30
toz to je jeste za dlouho, o tom se jeste takhle nepremysli. kapr neni dobrej a ma otresny kosti, myslim, ze zvitezi nejaka morska libycka, napr. losos nebo tak neco, se uvidi...
Smajlík  SuSE Muž Kategorie
04.12.2003 10:05:42
cestanahaiiti: ja nejsem uchyl. ja jsem gourmet
Smajlík  mleva
04.12.2003 10:04:00
ja budu mit NATASHi. ŇAM-ŇAM
Smajlík  kurtz
04.12.2003 10:03:10
Mleva!!
Ty uchylie mizerna!!!!!!!!!!!
Smajlík  cestanahawaii Žena35 Kategorie
04.12.2003 10:00:33
Já budu mít žraloka!! Ňam, ňam!!!
Smajlík  Natashi Žena20 Kategorie
04.12.2003 09:55:39
chudáka kapra...
 hailie Žena Kategorie
04.12.2003 09:53:02
No orginální to sice není, ale jelikož kapra moc nemusím, tak řízeček:-))) se salátem:)))) mňam
 joovi Muž23 Kategorie
04.12.2003 09:47:14
Já se chystam na letošní Šědrý večer udělat chobotničku po provensálsku. Uvidíme co z toho vznikne. Každopádně originální to asi bude :-)))
 gi666 Žena35 Kategorie
04.12.2003 09:36:11
zirgaf: vinna klobasa smrdi jako kocka.
Smajlík  mleva
04.12.2003 09:35:34
2 Zirgaf: Takže ty budeš mít tu klobásu? To je zajímavý. Kdybych doma řekl, že chci klobásu, tak by mě označili za rozbíječe tradic (a tím pádem za vyvrhela).
 pejsek Muž26 Kategorie
04.12.2003 09:32:43
Někdo kapra, někdo vinnou klobásu.
 Zirgaf Žena Kategorie
04.12.2003 09:21:23
U mýho bráchy mají tradičně šneky.
 Xena Žena Kategorie
04.12.2003 09:08:34
2 mleva : Nebydlíš náhodou v Chánově?
 Websurfer Muž21 Kategorie
04.12.2003 09:04:48
2 mleva: Děkuji za kompliment. :-)))))))
Smajlík  pejsek Muž26 Kategorie
04.12.2003 09:04:06
NEJLEPCI NA STEDRY VECER JE SMAZENY PEJSEK S BRAMBOROVYM SALATEM. A PREDTIM KRYSI POLIVKA
Smajlík  mleva
04.12.2003 08:57:49
Kapl nebude :) Já budu mít možná nějaký nekaprovitý filé a zbytek rodiny řízek (kuřecí).
 Heol loar Žena Kategorie
04.12.2003 08:56:00
Můj děda říkával, že nejlepší štědrovečerní ryba je z prasete
 Samto Muž28 Kategorie
04.12.2003 08:55:52
Letos prvně kapra vypouštíme...stejně to vůbec neni dobrý:(((
 Hanyule Žena Kategorie
04.12.2003 08:55:15
2 Websurfer: Tak dobrou chuť. A proč jenom to?
 pejsek Muž26 Kategorie
04.12.2003 08:55:15
Kapla nemam wuad!
Bude husa.
Smajlík  cestanahawaii Žena35 Kategorie
04.12.2003 08:53:56
Štědrovečerní večeře? co to je? To už neznám. Já budu mít 2 piva a 2 rumy a jednu tatranku.
Smajlík  Websurfer Muž21 Kategorie
04.12.2003 08:49:22
já řízek (kuřecí) zbytek rodiny kapr
 jav Žena30 Kategorie

Akce a slevy - 3 za cenu 2

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk