Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1121996, vloženo 23.02.2020 14:51:27 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Diskuze pro dámy: silný make-up
Zdravím místní dámy a holky (a zvědavce mužského pohlaví)

Preferuju nude líčení (stíny, řasenka, make-up), ale v poslední době si připadám dost nevýrazná i když mám tmavé vlasy a světlé oči. Myslim, že to je taky tim, jak se líčí dnešní mládež (17) alias pořádně propracovaný stíny, vytónovaná pleť, čtverce místo obočí, falešný řasy až kdovíkam, rtěnka atd.

Jde mi o to, že když stojim vedle takový holky, připadám si dost divně - ona jede do školy jak supermodelka na focení a já do práce jak šedá myš (i když jsem běžně upravená). Zároveň mi ale k mýmu věku (25) přijde fakt nedůstojné se takhle nalíčit resp. se v tom necítím, protože mám pocit, že na mě každej civí i když by civěl i normálně. Mám bílou pleť a třeba červená rtěnka na mě svítí 10 metrů daleko. Klidně si vezmu světlejší - jenže ta právě není vidět :)

Nicméně, aby to nevyznělo, že nerada vypadám namalovaná, tak ráda a opravdu mi to dodává ten pocit sebejistoty. Jenže nejsem schopná jít do toho extrému, do toho opravdu silného make-upu. Částečně i kvůli lenosti to pak večer smývat.
Tohle je tedy vlastně taková polozpověď polodiskuze.
Budu ráda, když mi napíšete jak silně, lehce, nebo vůbec se malujete vy. Taky mě napadlo přejít na ten silnější make-up pomalu. Máte nějaké zkušenosti? Klidně i vtipné. :)

Příjemný zbytek víkendu
 Srna nikoliv z Brna Žena25 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
25.02.2020 13:54:13
Proti makeupu ala masce na druhých nic nemám, mám ráda umění a ono to umění trošku vlastně je, takže oceňuji, když s tím někdo umí zacházet, ovšem pokud to není nějaký extrém typu drag queen 24/7. Na sobě to ovšem ráda nemám. Nemám ráda, když je to "cakey", a to nastane po pár hodinách snad všem, když pleť vypadá jako namazaná paštikou, zalízá to i do nejmenších vrásek, ucpává to póry a vůbec je mi to nepříjemné. Taky bych nad tím sama nestrávila víc jak 20 min, to mi pak přijde jako ztráta času, max na nějakou speciální událost jako ples nebo něco. Běžně mám jen pudrový lehký makeup, tužku jako vrchní linku, řasenku, načervenalý lesk na rty, pár tahů tužky na obočí a trochu tvářenky, abych nevypadala jako mrtvola, protože jsem docela bledá a často je to s tvářenkou fest roztomilé. Výraznější rty jen když nemám čas namalovat si oči, nebo již zmíněný ples, koncert. Jak už tu psala Střelenka-Lenka, taky se mi moc nelíbí, když se někdo nalíčí tak, že pak vypadá úplně jinak, má jinou strukturu kostí apod, to je jako přetvářka, stejně pak partneři uvidí pravdu, tak jako lidi u bazénu nebo kamarádky na chatě.
 Nevinnáslečna Žena21 Kategorie
24.02.2020 11:23:39
Srna: Je fakt, že mít pětadvacet a zdravou pleť, kašlu na to úplně..ale taky je fakt, že - neskromně řečeno - mám celkem výrazné rysy i bez líčení. Navíc se celý život - v práci i mezi přáteli - pohybuju mezi přírodnějšími typy a to člověka taky dost formuje...
 Střelenka-Lenka Žena37 Kategorie
23.02.2020 23:40:38
Jinak co se týče mužů - je fakt, že někteří až tak nepoznají rozdíl mezi nenalíčenou a jemně nalíčenou ženou.
Ale třeba můj muž moc dobře ví, jak vypadám nenalíčená. Takže u něho neberu jako nějaký kec, že se mu líbím i po ránu :D A ostatní chlapy nepotřebuju oslňovat.
 Medulka
23.02.2020 23:30:53
Je mi jedno, jak druhé holky chodí nebo nechodí nalíčené. Přesně. Nemám čas stát ráno před zrcadlem kdovíjak dlouho.
Své sebevědomí buduji na něčem jiném. Neříkám, že se vůbec nelíčím. Ale jen tak běžně - řasenka, linky, tónovací krém.
Možná je to i tím, že mě můj muž přesvědčuje, ať se nelíčím vůbec. Že mě má rád takovou, jaká jsem :-)
 Medulka
23.02.2020 22:44:22
Já se šlechtím tedy i maluji, velmi ráda a to denně. Výrazné rtěnky zbožňuju, ale samozřejmě pokud takovou zvolím, tak tomu přizpůsobím i zbytek líčení. Neexistuje si dát k velmi výrazné rtěnce výrazné oční stíny... Musí se nad tím přemýšlet, vědět co sedí zrovna tvé pleti. Je to trochu věda :).
 TellingItLikeItIs Žena25 Kategorie
23.02.2020 22:14:43
Díky, že jste napsaly jak to máte :) je to pro mě i trochu povzbuzení.

MileynQa: dost koukám na tutoriály a zkouším to podle nich. A vysokým cenám moc neholduji (kromě samotného make-upu, tam prostě mám nároky, aby se to hezky roztíralo, krylo, mělo stejnou barvu, znáš to). Jsem totiž dost přelétavá v tom smyslu, že si koupím bronzer, používám ho měsíc, pak trochu změním styl líčení a vrátím se k němu až po 4 měsících :D

Střelenka-Lenka: Když vezmu v potaz, kolik lidí má problém s pletí a proto do toho investuje, cítím se pak jako magor a mám výčitky, že si nevážim zdravýho obličeje
 Srna nikoliv z Brna Žena26 Kategorie
23.02.2020 19:22:47
Asi to mám dost podobně jako Ty, make-up jsem zavedla jako z nouze ctnost před dvěma lety, kdy jsem po otravě (neúmyslné) léky skončila s poškozenými játry a poměrně těžkou formou akné. Dost mě to štvalo - léta jsem si totiž vystačila s řasenkou a balzámem na rty. Ale pomalu se dávám dohromady a těším se, že nejpozději do roka ho opět odložím. Všeobecně se mi líbí líčení, které leccos zvýrazní a podtrhne, ale ne takové, po jehož aplikaci vypadá dotyčná jako někdo úplně jiný...v tom bych se necítila dobře - i kdyby to třeba objektivně vypadalo pěkně.
Ale je fakt, že já už se teda s mládeží nesrovnávám :-).

Aninka: Toho jsem si všimla taky. Přijde mi, že spousta chlapů si pod pojmem líčení představí centimetrovou vrstvu oranžového make-upu a rudou rtěnku...a vůbec netuší, že spousta těch "přirozeně" krásných holek na obličeji něco má.
 Střelenka-Lenka Žena37 Kategorie
23.02.2020 19:08:18
V pubertě jsem se malovala hodně. Teď se nemaluji vůbec. Jsem světlý,jemný typ,takže výrazné líčení mi ani nesluší. Partnerovi se líbím přirozená,zbytek lidí neřeším.
 fénix z popela Žena32 Kategorie
23.02.2020 17:58:05
Nebaví mě se malovat, nevím kde bych vzala energii a čas si ráno na xichtě udělat masku, přes den ji kontrolovat a večer zas sundavat.

Dávam si vrchní oční linku a stíny - a jen když někam jdu s chlapem. Už jsem rezignovala i na řasenku, on to zas takovej rozdíl není, když mám řasy černý normálně. Těší mě móda výraznýho obočí, když frčelo tenký světlý, cejtila jsem se s černym hustym blbě. Rtěnku jsem nepoužila nikdy, nevím co s ní.
 krutsifiks Žena29 Kategorie
23.02.2020 16:36:37
>Aninka
Hlavně když si baba vezme elegantní hadry, tak zatmění :D
 *MileynQa* Žena24 Kategorie
23.02.2020 16:34:34
Většina mužů tvrdí, že má ráda přirozené holky, ale pak se jim stejně nejvíc líbí takové ty vyumělkované. To mám ozkoušené v praxi u mnoha mužů. Mám dojem, že muži sami kolikrát ani nerozpoznají, co je přirozené a co ne, takže se jejich řečmi absolutně neřídím.
 Aninka pro Rusko Žena18 Kategorie
23.02.2020 16:31:21
Raději se zeptej mužů než žen :)


Já nemám rád přemalované holky a myslím, že mluvím za většinu mužů. Raději jen lehký makeup, obočí a řasy.

Přirozenost je lepší než "umělý" vzhled.
 fcp
23.02.2020 16:12:38
Já tuhle potkal pár srn - a těm do dáli svítil jen bílý zadek:-) Žádná rtěnka, u srn se šminkuje zadek!
Smajlík  myslivec
23.02.2020 15:57:16
Mimo jiné:

"Mám bílou pleť a třeba červená rtěnka na mě svítí 10 metrů daleko. Klidně si vezmu světlejší - jenže ta právě není vidět"

na výrazné, krycí rtěnky musíš použít krycí makeup. Protože rtěnka jako taková vyzdvihuje nedokonalosti pleti (žílky, začervenání...) a když nepoužiješ makeup a dáš si např. jen červenou rtěnku, bude to vypadat strašně. Proto na krycí, výrazné rtěnky VŽDY makeup, který slušně kryje, aby ta rtěnka mohla naopak vyniknout a byla na tzv. čistém podkladu. Bez makeupu vypadá laicky a vytahuje nedostatky.
 *MileynQa* Žena24 Kategorie
23.02.2020 15:52:17
Maluji se komplet celá. Ne nadarmo mám kosmetiku do deseti tisíc. A pořád plním zásoby. Cítím se v tom mnohem hezčí, sebevědoměji a hlavně mě líčení moc baví a ráda se vzdělávám ve vizážistice. Maluji se jak na focení hlavně když jdu někam na několik hodin (práce, škola, kafe) vyřizování do toho nepočítám, protože nechci patlat na sebe makeup za tisíc.

A kdybys chtěla. Napiš mi do profilu, mohla bych ti rozepsat jednotlivé produkty které používám, klidně i pečující kosmetiku. Ale to by ses musela i mi popsat co chceš změnit apod.
 *MileynQa* Žena24 Kategorie
23.02.2020 15:29:53
Hele já si dávám jen řasenku. :D Maximálně někde zapudruju beďar. Vedle těch holek se necítím nijak blbě. Prostě každá má svůj styl. Nemyslím si, že s nějakou rtěnkou nebo makeupem bych vypadala lépe. Skoro každý obdivuje moje pihy, tak proč je zamazávat apod. Jestli někomu přijdu nevýrazná, tak je mi to jedno. Zrovna nedávno jsem se nad tím pozastavila. Jela jsem ve vlaku a před cílovou stanicí se všechny 3 slečny (umělé řasy, dlouhé nehty apod.) začaly upravovat, česat apod. jen já jsem si tam dál luštila na papíře sudoku a celkem mě to pobavilo. Neřeš to a neměň svůj styl, který ti vyhovuje.
 zasranáregistrace Žena21 Kategorie
23.02.2020 15:16:29
Preferuju jednoduchost a přirozenost. Silný líčení se mi na sobě přestalo líbit, nebaví mě to a navíc vzhledem k tomu, že denně sportuju, je to pro mě dost nepraktická věc. Takže si vystačím s korektorem, trochou pudru a řasenkou, někdy ji vynechám. A líčit si obočí? Tak to je ta nezbytečnější věc.
 bojovnice Žena36 Kategorie
23.02.2020 15:02:01
Když si namaluji výrazněji oči, pak už si moc nemaluji rty. Když použiji výraznou rtěnku, pak by oči měly být namalované jemněji. Neměl by razit celý obličej jako plakát. Make-up používám většinou jen v případě, že mám zrovna flekatý obličej, tj. abych ho měla barevně sjednocený. Používám jemnější formu večerního líčení a dnešní módě dokreslovaného obočí alá Brežněv se zásadně vyhýbám.
 Aninka pro Rusko Žena18 Kategorie
23.02.2020 14:57:04
Vesměs se nemaluji. A když, tak ne moc..stíny jako vůbec, ale černá řasenka a tužka jo, páč mám hodně světle modré oči. Výrazněji jsem se malovala tak v šestnácti. Tohle mám už za sebou.
 zase jsem to já Žena44 Kategorie
23.02.2020 14:56:55
Ty hele, vony už ale jakože Vánoce skončily, takže už žádný jakože řízení aut, volební právo a delší řetěz z kuchyně :D:D:D
 PretorianCZ Muž27 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk