Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.111758, vloženo 11.04.2006 07:25:53 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Přítelova bývalá se zhroutila
Asi před dvěma lety jsem se rozešla s chlapcem, s kterým jsem chodila pár let. Vlastně mě opustil s tím, že se se mnou nudí. Docela mě to zkrouhlo a pár měsíců jsem byla psychicky na dně. Ale naštěstí jsem měla kamarády, kteří mě podrželi. Na jednom víkendovém lyžování jsem se sblížila s klukem, kterého jsem znala už několik let. V té době chodil s Káťou, tu jsem znala, ale jen od vidění.

Se Zdeňkem jsme se nějak zapovídali, najednou bylo ráno a já jsem cítila, že se něco změnilo. On měl podobný pocit, a když jsme se za pár měsíců ujistili, že to nebyla jen ona pověstná jiskra, s Katkou se rozešel. Od té doby začalo peklo. Spousta lidí, které jsem do té doby považovala za své přátele, mi najednou začala radit nebo mne rovnou odsuzovat. Situaci ještě zhoršilo to, že se Katka zhroutila a skončila v péči psychiatrů. Jenže mí kritikové nějak zapomínají na skutečnost, že se s podobnými problémy potýkala už daleko dříve – dokonce v době, kdy Zdeňka ani neznala.

Se Zdendou plánujeme svatbu, jenže to je mnoha lidem trnem v oku. Předevčírem jsme byli na oslavě narozenin jedné jeho "kamarádky", která mi zcela nepokrytě naznačila, že Zdeněk je se mnou jen proto, že mám byt a pocházím z dobře situované rodiny. Sice tomu nevěřím, ale rozhodně mi to nepřidalo...

 Karla Žena  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
11.04.2006 16:40:02
neprijde mi ze se nekomu seres do vztahu, jak tady nekdo napsal, jelikoz ke vztahu jsou vzdycky potreba dva. a kdyby on nechtel, tak se nic nestane.
laska dela divy, ale zijeme proto, abysme byli stastny, ne abysme delali porad jenom to, co musime, co je spravny a co se libi ostatnim.

bud sama sebou, uzivejte si a kaslete na okoli, ktery to nedokaze prekousnout.
budte v pohode a tak je trumfnete.
Smajlík  benassi Muž23 Kategorie
11.04.2006 15:52:45
Nevidím na tom nic špatnýho a na názory okolí kašli.
Smajlík  shodan Muž Kategorie
11.04.2006 10:44:00
Ja nevim musis vedet ty. Ale pokud se s Katkou rozesel kvuli tobe tak nezapomen,ze se muze rozejit nekdy i s tebou kvuli jine.Pokud to ten kluk udela tak to je v nem a udela to zas na 99%. Nemusi, ale muze.
 vcelicka
11.04.2006 09:58:33
Jestli pochybuješ o jeho pravých úmyslech, řekni mu, že od vašich nedostaneš ani korunu. Jeho reakce a následné chování bude nejlepším důkazem.

A jestli se NAPŘED rozešel s Katkou, a pak začal chodit s tebou, máte oba kašlat na to, co si o tom kdo myslí.
 rampepurda Žena Kategorie
11.04.2006 09:28:02
Dobře ti tak, nemáš se srát lidem do vztahů.
Smajlík  rajska Žena39 Kategorie
11.04.2006 09:00:55
Sama musíš vědět nejlíp, jestli to, co je mezi vámi, je opravdová láska a jestli Zdeněk je takový, jakého ho znáš ty nebo vyčůranec, kterému jde jen o byt. "Kamarádku" neposlouchej, ale zkus se tak trošku na Zdeňka zaměřit, jestli na "kamarádčině" slovech opravdu něco není nebo jestli je to jen závist. Držím ti pěsti, ať vám to vyjde a u é Katky se to dalo čekat, že se zhroutí, když je psychicky labilní. A opustil ji Zdeněk, ne ty, takže jsi v tom nevinně :o)
Smajlík  KataKatrinKatynka Žena23 Kategorie
11.04.2006 08:58:12
Tohle není jednoduchá situace. Ta přítelova bývalá zřejmě byla mezi jeho přáteli oblíbená a je jim jí líto. Ty přímo nemůžeš za to, že se rozešli (bylo to Zdeňkovo rozhodnutí), ale na někoho se to hodit musí. Pak se není co divit, že na Tobě hledají jen negativa a to, že spolu jste, zdůvodňují takovýmito věcmi. Pokus se to neřešit, investuj energii do toho, aby vám spolu bylo dobře, a neřeš jeho bývalou. Jeho známým to, že k sobě patříte, stejně ukážeš leda tím, že spolu zůstanete dlouho (nejlépe napořád) nebo spolu překonáte nějakou velkou krizi.
Chápu, že Tě to mrzí, ale jsou věci, které se tak snadno nezmění. A veřejné mínění k nim bezpochyby patří, tak nevěš hlavu a dívej se radši do budoucnosti. Hlavní je, že se milujete a chcete spolu být.
 Sin
11.04.2006 08:46:47
No jo, jsou to svině :)) Ale vážně, snaž si to moc nebrat, netrápit se tím.. Časem je to určitě přejde a uvědomí si, jak moc vám křivdili. Buď šťastná, že jsi Zdeňka našla a užívej si to! Oni beztak asi nebyli moc dobří přátelé, když tohle dělají.
Smajlík  vjoo Žena Kategorie
11.04.2006 08:42:03
Za zhroucení přítelovy bývalé samozřejmě nemůžeš!!!!!!!! Nevím, kolik je ti roků, ale rozhodně uvažuj, do ničeho se nehrň. Přátelé a známí občas mívají pravdu, i když velmi nepříjemnou (byt).
Smajlík  fimi Žena32 Kategorie
11.04.2006 08:36:23
Láska je sobecká, kdyby si člověk nevybojoval toho, o koho stojí, byl by vždycky sám.. Víš, kolik lidí se dalo dohromady tak, že se jeden z nich rozešel kvůli někomu, s kým pak začal chodit? Jenom ti držím palce, aby to samý pak neudělal tobě..
Smajlík  sun flower
11.04.2006 08:33:24
Říká se že v nouzi potkáš přítele, ale někdy je mnohem těžší udržet přátelství když někoho potká štěstí, závist je mocná čarodějka. Když někdo věří v budoucnost a plánuje založení rodiny, tak to spoustu lidí naštve ze všeho nejvíc. Sami dělají všechno pro to aby žádnou neměli a najednou se nemají na co vymlouvat. Okruh známých se během života mění. Až se vdáš tak najednou zjistíš že si stejně nemáte o čem povídat, že máš úplně jiný svět a budou ti připadat jako malá děcka. Dá se udržet pár nejlepších přátel a časem se chodit navštěvovat s dětmi. Mezitím poznáš další známé ve stejné životní etapě. Té "kamarádce" můžeš příště říct že jí by si nikdo nevzal ani s půlkou království, že by každý radši skočil na strom a dělal suchou větev, pokud budeš okolnostmi donucená se s ní sejít a znova si začne. S podobnými řečmi si vůbec nemusíš dělat hlavu. K lásce která má mít budoucnost stejně patří i pořádná porce zdravého rozumu, o hmotném zabezpečení byste měli uvažovat oba a spolu, aby vám to manželství chvíli vydrželo. Kde budete bydlet, z čeho žít, jak nejlépe vycházet se všemi rodiči, sourozenci a příbuznými.
Smajlík  Mr Sally
11.04.2006 08:04:45
Je to určitě těžký, ale nemyslím si, že by sis měla něco vyčítat. Pokud ta holka nedokáže zvládnout rozchod, tak je to její problém...mohlo se to stát i kdyby nepotkal tebe...
Vím, že to musí být těžký, když tě nejspíš spousta lidí odsuzuje, ale musíte prostě bojovat za vaši lásku...a třeba časem všem dojde, že k sobě prostě patříte a přestanou vás tak moc řešit.
Pokud vážně plánujete svatbu a milujete se, tak směle do toho. A ukažte všem, že Vy dva jste prostě PÁR
Smajlík  Tweety-Eve Žena25 Kategorie
11.04.2006 08:03:45
proč se do toho tak ženeš?!... abys pak nelitovala
Smajlík  poi
11.04.2006 07:59:47
Jenom aby se vám manželství nerozpadlo po pár letech, tak ať to stojí za to :-)

Jinak soudit Tě nebudu - nevím přesně, jak to tam je... Ale rozhodně na zadané se většinou nešahá... Ale pozdě, stalo se... Aspoň vidíš, k čemu to může vést...
 Bankladežo Muž24 Kategorie
11.04.2006 07:45:52
Vy spolu plánujete svatbu? Po jak dlouhé době? Po roce?

Neni to krapek unáhlený?
 Tigress Žena21 Kategorie
11.04.2006 07:44:24
No, moc ti to asi nepomůže, ale je to jen další názorný příklad toho, že nejdřív se má vyřešit jeden vztah a pak teprve začínat další. Jinak řečeno, on si měl nejdřív vyřešit ten svůj a pak si začít s tebou. Ale jinak souhlas - rozhodně to neznamená, že by když už má vztah s někým psychicky nemocným, že by musel v tom vztahu žít až do smrti, to určitě ne. A s těmi ostatními poradit moc nemůžu - mají taky právo na názor a ten je takový, jaký je.
 Béďa
11.04.2006 07:31:25
Lásce se nedá zabránit a to, že Zdeněk chtěl být s tebou a né s Katkou tak za to, už ty nemůžeš. No a právě v tuhle situaci poznáš kdo jsou tví praví přátelé a kdo jen známí... Určitě si nic nevyčítej, že by jsi Katku poslala na psychinu nebo tak něco, protože jestli s tím měla problémy tak ty a ani Zdeněk to neovlivníte. Bylo by to mnohem horší, kdyby jí pak Zdeněk řekl, že je třeba už 3 měsíce s tebou a nebo, že jí nemiluje. Byla by na tom mnohem hůř!
Smajlík  JaLole123 Žena15 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk