Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1114468, vloženo 03.12.2019 02:18:53 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Myšlenka.
Napadla mě taková zvláštní myšlenka. Lidský tvor, člověk prošel vývojem a zdokonalovat své tělo. Lidské průměrné IQ stoupá ale teď je něco jinak. Svět běží úplně jinak. Lidi hloupnou a blázni. Svět je nastavený tak, že lidé v něm neumí žít spokojeně. Mnoho lidí přežívá a jsou samotář. Tllide trpí a tak hloupnou a blázni.ten životní styl jaký žijem, není slučitelný se životem. Lidi bolí záda a ne jen záda. Bolí je celý člověk, lidi mají zdravotní problémy. Podívejte se kolem sebe jak lidi chodí. Jak jsou zkrácení, jak kulhaji, jak mají neudravou chůzi. Nemají podkontrolou gravitaci a ta je snižuje a jdou k zemi. Jsme svědky toho, že se těla mění a příroda dává zpátečku. Jdeme dolů jak fyzicky, tak intelektuálně. Tohle už je přes čáru a příroda nám to dává najevo.
 Anonnymouse E-MAIL: Spike.xx.vk@gmail.com  Muž22  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
03.12.2019 20:26:09
Pokud lidé zpohodlní a nebude je hnát vůbec nic kupředu, pak to bude naše zkáza. Mozek je tvořen od toho, aby přemýšlel. Svaly tu jsou od toho, aby se zkracovaly a natahovaly. Pokud za člověka vše vyřeší počítač a všude si dojede autem, nevynaloží prakticky žádné úsilí cokoliv dělat, tak jen přežívá, to máš pravdu. Lidé si dost často neuvědomují, že tohle nedělají proto, protože to po nich společnost chce, ale měli by to dělat, protože to sami potřebují, i když to někdy vypadá, že nepotřebují.
 Zatracená Existence Muž23 Kategorie
03.12.2019 12:08:42
Příroda nemyslí, nedává zpátečku ani nic podobného.
 Van Generator Muž30 Kategorie
03.12.2019 10:44:11
To je těžké, když nás společnost od malička programuje špatným směrem. Vtloukají nám nesmyslné hodnoty a ty důležité naopak potlačují.
 leafroller Muž47 Kategorie
03.12.2019 09:24:20
Počítačové simulace skutečně ukazují, že pokud zajistíme entitám podmínky pro život (např. přebytek potravy), pak evoluce přestane fungovat efektivně a vývoj se při nejlepším zpomalí. V tom horším dosáhne daný ekosystém bodu nasycení (např. přelidnění planety) a populace utrpí těžkou degenerativní ránu.

Zdá se, že příroda čím dál méně zvýhodňuje ty, kteří mají o to větší náskok před ostatními. Je to dobrá technika. Pokud by se totiž jeden zvířecí druh stal jediným žijícím živočichem na planetě a nakonec se ukázal jako slepá ulička, skončil by celý život.

V našem případě, pokud vymře lidstvo, nahradí nás prostě jiný druh. Takže život zůstane zachován a to je to, o co přírodě jde. Jestli to bude člověk nebo bakterie je už jedno. Přírodě jde o to, aby vytvořila bytost s co nejvyšší šanci na přežití.
 Vesmy97 Muž23 Kategorie
03.12.2019 08:47:13
Průměrné lidské IQ nemůže stoupat, z definice je rovné 100.
 Michal-222 Muž44 Kategorie
03.12.2019 08:46:24
Z čeho vychází tyhle tvé domněnky? Patrně jen z toho, co vidíš kolem sebe. Napadlo tě, že je to možná jen tím, že se díváš blbým směrem?
 Muad*Dib Muž42 Kategorie
03.12.2019 08:44:43
Svůj příspěvek jsi vložil(a) do nespravné kategorie. Bylo provedeno přesunutí. V případě opakování hrozí blokování vstupu na portál. Prosím zvol příště správnou kategorii. Děkujeme za pochopení.
Smajlík  Administrátor Muž Kategorie
03.12.2019 03:30:18
No, podle všeho co jsi napsal a jak se ti to spojilo bych ti poradil, že až tě příště zase něco napadne, raději si toho moc nevšímej. Bude to bezpečnější.
 Odpočinek Muž50 Kategorie
03.12.2019 02:44:55
Hloupí a chytří lidé byli a budou. Nezdraví lidé taky byli a budou. A jako lidstvo nás čekají jak pěkné chvíle a rozvoj, tak i ty nepěkné. Jako byla 1. a 2. světová válka. Nemusí to být zrovna válka. Spíš tady hrozí, že jednlu vznikne nějaký velký monopol. Že jedna velká firma (nebo skupina velkých firem) bude mít takovou moc (informační, mediální, zdrojovou), že bude mít nad lidmi takovou moc, že to půjde ke špatnému. Vytvoří tady nějaký systém, který nebude dobrý. Pak zase nastane nějaká ta revoluce a zas to bude dobrý. Lidstvo si vždycky mělo špatné a pak zase dobré chvíle. A o tom je pokrok.
 QwertzPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk