Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1114460, vloženo 02.12.2019 23:30:20 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Tloustnoucí kamarádka/spolužačka
Jak to jen napsat...
Stalo se vám, že někdo z vašich kamarádů začal výrazně tloustnout a vy jste se nějak báli mu to říct/zeptat se, co se děje, nabídnout pomoc?
Kamarádka byla vždy hezká, ale kdybyste si porovnali fotky před třemi lety a dnes, téměř ji nepoznáte.
Samozřejmě mi to nevadí, je s ní sranda a je super člověk, spíš se o ní bojím, protože už jde vidět, že ji to ovlivňuje na zdraví - dřív byla v tv nejlepší, teď jí je na omdlení po krátkém běhu a podobně. I z dlouhodobého hlediska to nebude dobré na klouby a čím delší dobu něco nezmění, tím těžší bude se vrátit zpět.
Za předpokladu, že jí na tom záleží.
Jde ale vůbec načnout tohle téma bez toho, aniž by se urazila nebo cítila špatně? A pokud ano, jak? Nechci o ni přijít. Teď jsme v té fázi, kdy ji považuju za kamarádku, ale témata jako tohle spolu neřešíme.
Nechci tohle řešit se společnými kamarády, přišlo by mi to jako pomlouvání, tak to radši píšu sem.
 CoDělat Žena18  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
03.12.2019 14:39:47
Nic bych jí neříkala, když s tím nezačne sama. Mám kamarádku, která kvůli antikoncepci přibrala za 2 měsíce 18 kg. Opravdu se nevyžrala, celý život měla lehce přes 50 kg, sportovala a všechno a najednou skoro 70. Doktor to neřešil, prý se to srovná, ale nesrovnalo. Pak mi říkala, jak jí hrozně štvalo, když na to lidi měli narážky, i když to bylo třeba myšlené v dobrém. Říkala, že sama z toho byla v hajzlu, musela komplet vyměnit šatník, nechal ji přítel atd. atd., natož ještě řešit rádoby dobře míněné rady.
 Astridka24 Žena31 Kategorie
03.12.2019 10:50:47
To se mi nikdy nestalo, protože svým přátelům mohu říct kdykoli cokoli.
 leafroller Muž47 Kategorie
03.12.2019 01:38:49
Mně stačilo sežrat lysohlávky a byl jsem si vědom mého těla víc než kdy jindy. Taky poprvé jsem cítil všechny moje orgány, což je dost zvláštní. Je to skoro roka zhubl jsem celkem dost
 JBabab
03.12.2019 00:19:41
Spíš to neřeš, může mít zdravotní problém, mluvit o tom by ji mohlo ještě víc rozhodit... To že přibrala si určitě uvědomuje sama i bez toho, aby jí to někdo říkal. Je čistě na ní, kdy se ti svěří, jestli se tedy vůbec svěří (teprve potom zjistíš důvody té radikální změny a můžeš to s ní popřípadě řešit).
 Alfabrambora
02.12.2019 23:46:02
Když můj kámoš ztloustul hned jsem mu to řekl: Ty vole ,ty jsi přibral jak hovado ,pivní pupek :D Ale mezi ženami je to asi těžší. Asi bych to být tebou nekomentoval.
 Hoktauri
02.12.2019 23:37:33
Hmm...s těmi stavy na omdlení mě napadlo, jestli to nemůže mít spojitost s nějakými medikamenty - známá se takhle relativně rychle dostala z 60 kg na 90, tam se jednalo o léky na epilepsii..
Ale pokud o tom nezačala sama, pokud to nikdy ani nenaťukla, asi bych to nechala být - když se bude chtít svěřit, tak to udělá.
 Střelenka-Lenka Žena36 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk