Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
loading...
Zpověď č.1114458, vloženo 02.12.2019 23:25:28 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Kde ho potkat
Tato zpověď bude působit jakoby mi bylo nějakých 15. Ale v té době jsem potkala jednoho kluka, líbil se mi hned. Byla to taková ta pravá přitažlivost. Ale on pak odešel na vysokou školu do jiného města a od té doby jsem ho neviděla. Jediné místo, kde jsme se potkali byla právě ta škola.
Nevěděla jsem, jak se jmenuje a nějak ho vypustila z hlavy, i když vzhledově to je nejhezčí kluk, jakého jsem kdy viděla.
Teď jeden známý přidal fotku s tím 'mým' klukem a já konečně zjistila jméno. Vím ho po 4 letech. Tohleto bych ale taky neřešila, ale samozřejmě jsem se mu podívala na Facebook a instagram. A nejenom, že se mi líbí, ale je to i názory přesně můj typ. To, jak se vyjadřuje a jaký má smysl pro humor. Máme dost podobný smysl pro humor :D
Taky je to sportovec, což je super, protože já sportuju ráda. Je vzdělaný, má rád děti a zvířata. A přesto cítím, že jsme trošku odlišní, on je víc materalisticky založený bych řekla.
Tohleto vše jsem zjistila jen z netu a když jsem ho kdysi potkávala. Možná se pletu a idealizuju si ho, tedy idealizuju si ho určitě, ale nemyslím si, že bych se moc pletla.
Problem je, že nevím, kde ho potkat. Nemůžu mu napsat, protože nevím co. Potřebovala bych ho potkat a vím, že bych si tu šanci utéct nenechala.
Jak mám potkat někoho, u koho nevím, kde se zdržuje?
 Nenapadnesetkani Žena19  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
03.12.2019 20:05:26
Ach... no jo :D Na mé škole je taky někdo takový a příští rok odejde na výšku, přičemž já s ním nikdy nemluvila. Snad si to pak nebudu vyčítat, jak ty xD Každopádně bych mu nejspíš na tvém místě napsala - ale ne zrovna "čau, líbíš se mi, budeš se mnou chodit?":D Pokud nevíš proč mu napsat, něco si vymysli - třeba mu napiš s tím, že sis myslela, že je někdo jiný, nebo ho můžeš přesvědčit, že se vlastně znáte :D No, to asi není nejlepší rada, ale ruku na srdce - ty toho člověka vůbec neznáš. Možná by bylo lepší ho trochu poznat, než budeš trávit dny naháněním jej po republice :D
 sararara
03.12.2019 17:34:11
Proč by mi mělo vadit, že nemá peníze? :D
 Nenapadnesetkani
03.12.2019 15:08:37
"on je víc materalisticky založený bych řekla "

Aby to nakonec nebyl chudák bez peněz. Ale doufám,že mu napíšeš.
Smajlík  Minus Muž24 Kategorie
03.12.2019 07:39:49
Kokod je opravdu to stejný ale s t na konci.


Zaprsklrj starej idiot co není schopný akceptovat novou dobu :)
 Agaaaa
03.12.2019 00:09:12
Napiš mu. Napiš mu, jak to cítíš. Nějak empaticky a citlivě, abys ho chudáčka moc nevyděsila.. pokud má přijít odmítnutí z jeho strany, tak přijde. Pokud máte být třeba spolu, tak spolu budete.. :) Napiš mu a bude to jednak nejrychlejší a pak taky nejupřímnější. Nějak to dopadne.. :)
 Joe
02.12.2019 23:56:04
Na pánských toaletách na té jeho škole třeba. Úchyl na to vypadá, že jsi dost.
 KokodPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk