Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb Asko-nabytek.cz
Zpověď č.1114406, vloženo 02.12.2019 12:24:05 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
S ženatým v posteli 2
Vcera jsem sem psala zpoved, ze jsem zacinala novy vztah, aspoň jsem si to myslela, dokud mi neoznamil, ze je zenaty. Nekterym se to nezdalo, a tak bych rada osvětlila nake věci, a zaroven se vyzpovídala z dneska, protože to je opravdu ocistec.

V praci je jen par mesicu, nenosi prstýnek, neukazuje fotky, se mnou se v podstate bavi nejvic, takze to o nem lidi ani vedet nemusi. Dneska jsem si rikala, ze budu silna, ale všechen ten sok, smutek a nastvani se opet promenil v touhu a cit. On se navíc chova jako obvykle. Porad se mnou mluvi, dotyka se me, naleha a prosi, abychom spolu sli dneska do kina!!! Ja mu na všechno rikam NE, nechci se s tebou bavit. On za mnou třeba prijdea ukazuje mi nase fotky, které nafotil. Vzdycky si me fotil a filmoval. Pak se me ptal i na FB znovu. Uz jsem vyčerpala veškerou svoji energii. V nitru mam porad velke city, hrozne moc s nim chci jit a byt s nim, ale oficialne, je to pro me dost tezke a stve me, jak se chova! Ptal se, proc se nemuzem bavit aspoň normalne, proc nemůžeme byt pratele…

O co mu jde? Dava mi najevo, ze chce dal mit jen zabavu, dokud zase neodjede za dva tydny na svatky domu k manželce?? Proc mi to vůbec teda rikal?! Uz nevim, jak se dal chovat. Jestli si chce jen zvysovat sebevedomi a videt, ze jsem do nej zamilovana - rekla bych, ze muze byt pravdepodobne. Nedavam to.
 Naivka Žena29  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
03.12.2019 17:40:57
Takýto partnerský vzťah nemá zmysel, on je ženatý takze od takéhoto partnerského vzťahu si daj ruky prec.
Smajlík  LazyTownRobbieRotten Muž23 Kategorie
02.12.2019 23:37:13
Naivka : "Tak proc mi to teda rikal, ze ma manželku, pokud chce pokracovat??"
Protože se baví tím jakou tvou závislost, vazbu na něm vyvolal a to i přes fakt, že víš, že je zadaný, údajně věřící a blabla. A protože chce sex bez citových závazků, rozvodu. Takový kamarádství s výhodama, kde si s tevou bude dělat co chce, dál ti lhát a ty čekat na to, že se změní, že snad něco myslí-lel i vážně ? Opravdu si myslíš, že člověk s takovým přístupem by byla dobrá partie, výhra, že by tě později nepodvedl taky ?
On si v podstatě může i myslet.."no není to super, kdyby mě ta ženská chtěla, i když jsem to na ní vybalil ? Tak o jsem asi super kanec, jinak to není možný. A za.ukáme si, protože to s ní umím a je ztracená, uvěřila mi a nedokáže pochopit jakej jsem parchant, co si s ní hrál."
Kamarádi co spolu spalí, měli takový věci, z tvý strany emoce, už nikdy nebudou jen kamarádi. Když nedá pokoj, řekni že to oznámíš jeho ženě. Fotil tě nahou ? Pak máš problém, mu něčím vyhrožovat. Ale nemusíš s ním být.
 jhktkrjr
02.12.2019 21:25:25
Naivka: O co mu jde?

Hledá občasnou náhradu za svoji manželku. Hlavně v posteli! :-))
Smajlík  Researcher Muž81 Kategorie
02.12.2019 20:06:32
Chceš se ho zbavit? Napraš jeho manželce co je to za dárečka ať má jiné starosti. A co víš třeba se spřátelíte. Kdoví kolik takových má.
Smajlík  LADI Muž41 Kategorie
02.12.2019 15:37:41
Souhlas s radcem do duse. Na tyhle lidi se musis vymezit. Rict NE, v tomto pripade nikam nevede..Musis to ne nejen rikat, ale vyzarovat celym svym telem. Proste NE..A vis proc? Protoze ty mas svoji hodnotu, nenechas se oblbovat od takovyho chudaka (kterej ma doma zenu, ktera na 100%nema ani tuseni a je na ni tutununu) pak doma brecela do polstare a mela sebevedomi na bodu mrazu..On si chce bohuzel jen zasukat a vycitil z tebe, ze jsi velmi snadna korist. Tot vse. Cim vetsi romanticke kecy a sliby a kdesicosi, tim vetsi hajzl to je ;) Vitr z plachet bys mu vzala jedine kdybys chtela taky jen ten suk, ale to bys tady tohle ted nerozebirala....
 Ennn
02.12.2019 14:30:11
Nemyslím, že je jeho záměrem jít po tobě vědomě. On sice ví, jak jsi dobrý tvárný materiál, ale nedělá to z vypočítavosti či touze ublížit. Ale z čistě prozaického důvodu, že takového člověka přesně hledal aby si mohl za*ukat. Někoho kdo je povolný, s kým je jednoduché se scházet, s kým si bude prožívat hezké chvíle.

Z tohoto čistého záměru vzniká něco, co dotyčná tady popisuje jako peklo na zemi, ubrečené noci a tak. Pochopitelně. Protože jeho záměry jsou čistě sobecké. Bezohledné a tudíž zcela nezajímající se jaké citové dopady bude mít jeho chování na někoho jiného. On dokonce nechce citové dopady. Chce si jen užívat. Chce to mít bez problémů, bez komplikací, nejlépe by pro něj bylo kdyby žádný člověk na světě neměl city a on si mohl kdykoliv s kýmkoliv, kdo se mu líbí, užívat. Protože tak je to podle něj správné.

Jenže ono lidi mají city.

A to, že mají city je víc lidské a normální, než to jeho "chladné" a ukořisťující pojetí světa.

Jde o to, že on by si měl k sobě hledat stejně nastavené lidi a ty taky.
Což se bohužel neděje. Život svede vždycky takhle dva odlišné jedince. S tím, že trpí jeden nebo oba.
 Rádce do duše neofic
02.12.2019 14:18:59
Moc dobře ví, jak tvárný materiál jsi. Kdybys věděla, co chceš, resp. ujasnila sis to, jasné hranice, nezajímala bys ho. Takhle si má s čím hrát, zjišťovat, kam až může zajít, a zjevně ho to děsně baví. O to mu jde. No a kdyby ti to náhle došlo, že ho vlastně chceš kopnout do zádele, tak to holt vybalí na jinou. No co - show must go on.
 Hodislava Žena42 Kategorie
02.12.2019 13:51:54
Tihle co mají místo srdce kus kamene jsou nejhorší. Pro ně je to všechno jenom hra, zahrát divadélko, využít, použít, zahodit, hlavně že on se náramně baví.
Na druhých jim zhola vůbec nezáleží. Viz i jeho přístup k vlastní ženě. To ty jsi na tom ještě dobře, tys neskončila jako jeho žena. Pro ní to vystřízlivění bude prostě půlka ztraceného života.

Nepomůže ti nic, než se obrnit pancířem a nepustit ho k sobě. Nedovolit mu, aby cloumal tvými emocemi (což bude sakra těžké, když jste se spolu už vyspali). Prostě přestat mu dávat tu energii, kterou on tak nasává. Prostě tím, že dělá dojem, že chytá kořist a že se kořist vždy nechá chytit.

Jakmile se ale JASNĚ vůči němu vymezíš a nedovolíš, aby on svým jedním pěkným slůvkem, jedním obejmutím tě zase celou obměkčil a zmanipuloval, jakmile ho vymezíš ze svého světa a řekneš definitivní NE, tak si celý ten románek rozbiješ. Už to nebude pěkné. On bude protivný a celkově pro tebe bude peklo být s ním v jedné práci. Ale víš co? Už přestane mávat tvými pocity, tvými emocemi. Prostě vůči němu vychladneš. Už tě nerozvibruje jen to, že okolo projde. Budeš dál v klidu dýchat, budeš vůči němu apatická.
Tomu se říká uzdravení.

Odchod bych nedoporučoval. V jiné práci si prožiješ stejný románek. Jen s někým novým zase. A stejný kolotoč bolestí a pláče. Když tady vydržíš a ustojíš tu situaci, tak to tě posílí a ty se díky tomu zbavíš něčeho co tě drželo od té skutečné lásky. Když se naučíš ten klid, tak si ho zajižeš potom následně u té pravé lásky. A to už nebude jen nahoru dolů ode zdi ke zdi a zmítaná ve vášních, ale zažije tu pravou láskyplnou a KLIDNOU lásku, a bude tam i přitažlivost i vášnivý sex, ale bude to zdravé.
Smajlík  Rádce do duše neofic
02.12.2019 13:35:52
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
 zlomyslný hajzl Muž19 Kategorie
02.12.2019 13:33:28
Nechce tě ztratit jako matračku ..
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
02.12.2019 13:10:52
Dokud jsem byla vdaná, nosila jsem prsten. Když někdo něco zkoušel, ukázala jsem na ten prsten. Když to nestačilo, řekla jsem, že ten prsten není z pouti a že je na prsteníčku z určitých důvodů...
Když to zkoušel někdo s prstenem, řekla jsem, že má hezký prsten... :-)

Ne fakt... Řekni mu to narovinu... Že takhle ne...
 Marika56789 Žena34 Kategorie
02.12.2019 13:09:04
No ty jsi taky blbá, když i přes to, že ho nechceš, máš o něj stále zajem :D sama vidíš, že to nemá budoucnost, ale přemýšlíš o něm... to je panečku, ale dutej mozek, no trap se svojí naivitou a nerozhodností. Místo toho aby sis našla normálního a rozumného chlapa tady budeš na 30 let dělat takové dětské chyby.. no holt tvůj boj
 Agaaaaaaa
02.12.2019 13:08:30
Tak proc mi to teda rikal, ze ma manželku, pokud chce pokracovat?? Moje NE prameni jen z toho, ze je zenaty. Jinak je jasne, ze kdyby byl normalni, bylo by to ano. Pochopitelne mam nejake hranice, tohle ne je prece uplne jiné.
 Naivka
02.12.2019 13:01:08
Proto já trouba neměl v životě desítky žena, ale sotva něco málo přes deset.
Já prostě vždycky bral to, že když ženská řekne, že ne, tak NE.
Přitom i teď vidím, jak kamarádka opakovaně rozchází se svým milencem již několik let. On do ní tak dlouho hučí, až se jjeí NE změní a zase a opět to s ním zkouší.

Nakonec fakt bude pravda to, že když žena řekne NE, myslí tím ANO. Kurňa to nemůžete ženské říkat nahlas to, co si opravdu myslíte, Jak by byl život hned jednodušší...
 takhletoje
02.12.2019 12:56:25
Tak jasně, chce si zašukat. Nehledej za tím nic víc, než jen chtíč. Pro něj to je aktuálně hra, kterou chce vyhrát, takže bude zkoušet všechno a dlouho. Jestli se ho chceš zbavit, tak mu na férovku řekni, že pokud nepřestane, tak to řekneš jeho ženě.
 Finreir Muž37 Kategorie
02.12.2019 12:29:19
ten nick je trefný
 igh
02.12.2019 12:29:18
Je to Čech? Pokud ne, jaké je národnosti?
 rahiPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk