Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1114372, vloženo 01.12.2019 22:00:19 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Co jsem to za člověka, když přemýšlím..
Bydlíme ve velkém dvougeneračním domku - dole babička, nahoře naši a já, která tam pořád bydlím ve 23 letech. Babička už je docela hodně stará (86 let) a upřímně - je to s ní už spíš jen utrpení pro všechny. Má stařeckou demenci, vůbec neví kde je a kdo je, občas mluví a myslí si že jí je 15 let a nás oslovuje úplně jinými jmény. Celé dny jen spí, pak je vždy tak jeden den vzhůru, zmatená, a pak zase spí. A já se občas přistihuji, jak přemýšlím o tom, jak si to dole přestavím a zrekonstruuji až umře. Jsem hrozný člověk když takhle myslím? Nepřeji si aby umřela, abych tam mohla bydlet. Ale upřímně si myslím, že by bylo lepší kdyby už odešla - už žádný život nežije, jen existuje ve zmatku. Vůbec si to neumím představit, jaký to je být v její hlavě a absolutně nevědět kde jsem, kdo jsou lidi kolem mě, nic. A i pro nás pro všechny je to hodně vyčerpávající - hlavně pro mamku.
Takže - jsem hrozný člověk?
 hroznaosoba Žena23  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
02.12.2019 06:45:57
>N9GI

Máme hospice a tam ví, jak zbavit utrpení.

Eutanazie je zbytečná a zlá.
 Positive plus Muž Kategorie
01.12.2019 23:17:31
Pokaždé, když s babičkou telefonuji si říkám, jak je to odcházení strašné. Babička byla ještě 2 roky zpátky svěží (hlavně v hlavě), byla v přítomném okamžiku. Teď už to není úplně ona. Sama už ví, že se jí to tady krátí. Ačkoliv je na světě pořád ještě ráda, začíná být čím dál tím osamělejší, i ji to trápí. Sama mi říkala, že už přišel nejdůstojnější čas odejít. I když mi bude moc chybět, bude to pro všechny osvobození. Tohle už není moje babička, ta duše už je pryč. A já ji přeju, ať najde klid.
A říkáme si to doma všichni. Je to normální.
 Hanka
01.12.2019 22:48:09
Jsi člověk.
 Evžen Huml Muž68 Kategorie
01.12.2019 22:38:41
Moje babička onemocněla onkologicky, když jí bylo 80 let. V 81 byla ještě při smyslech, ale ten další rok už to šlo z kopce. Posledních pár měsíců to už nebylo důstojné. Nebudu popisovat, co všechno se dělo, byl to docela horor. Pejska v takové situaci necháme uspat a lidi necháváme hnít do nejzazšího konce. Myslím, že to je stále důsledek toho strašného křesťanství a judaismu. Kdyby tady tak dlouho to zpropadené náboženství neřádilo, byla by eutanazie běžná.
 N9GI
01.12.2019 22:19:39
Jsou témata, o kterých se nemluví, ale přemýšlí o nich každý. Toto je jedno z nich...
 Fr0gy Muž27 Kategorie
01.12.2019 22:17:00
Nejsi, je to pochopitelné, leč se o takových myšlenkách nemluví nahlas. Lepší?
Smajlík  #Káčko# Žena26 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk