Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
loading...
Zpověď č.1114365, vloženo 01.12.2019 20:43:37 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Kluk z plesu
Teď v sobotu jsem se byla kamarádce podívat na ples. Mělo to být jen na skok, ani jsem se nijak zvlášť neupravovala, nebrala jsem si ani taneční boty, jen obyč lodičky a tak.

Když skončily ty oficiality a začalo se tancovat, tak pro mě najednou přišel úplně neznámý kluk a požádal mě na parket. To se neodmítá, tak jsem šla, nakonec sme spolu tancovali skoro až do půlnočka a mě ani nenapadlo se ho zeptat na celé jméno, vím jen křestní. Nebyl z té školy, měl tam mezi maturanty nějakého vzdáleného příbuzného, ale na víc si nedokážu vzpomenout, i když jsme si povídali hodně. Jen jsem si to užívala, po dlouhé době tancovat s někým, kdo to umí.

Před půlnočkem se omluvil, že jim s tím jde pomoct a zmizel. No a už se nevrátil ... prostě taková Popelka naruby :-(

Nemám na něj číslo, ani nevím jméno ... má cenu zkoušet nějak pátrat třes tu kamarádku? Zase si říkám, kdybych ho zaujala, tak si snad sám řekne o můj telefon nebo mail? Nevypadal zrovna stydlivě, spíš dost sebevědomý, po pauze mě třeba vytáhl na prázdný parket, kde jsme tancovali sami první. Nebo se na to vykašlat, užívat si vzpomínky na hezký večer a fungovat dál?
 KonRom Žena20  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
01.12.2019 22:17:30
JancaA: Tohle mě ani nenapadlo, ale čím víc nad tím přemýšlím, tím víc to asi sedí. Neptala jsem se ho, on sám o přítelkyni taky nemluvil, toho bych si určitě všimla. Ale té kamarádky se zkusím na fotky zeptat, to je dobrý nápad.

Taneční boty myslím přímo boty na tancování, většinou nosím latinky. Klasické lodičky na tancování vhodné nejsou, jsou moc tvrdé, vyzouvají se a navíc jsem měla i na mě až moc vysoké.
 KonRom
01.12.2019 21:36:00
U takového typu by bylo nejlepší, kdyby nechtěl vztah. Protože pak bys měla šanci. Ale taky se obávám, že je zadaný.
Ale rozhodně to zkus, nikdy nevíš. A jednou by sis to mohla vyčítat.
 Gsksb
01.12.2019 21:12:32
Jestli je to sebevědomý týpek a stejně i sám neřekl o kontakt, tak bych se na to asi vykašlala. Dost možná je zadaný (podle popisu bych se hodně divila, kdyby nebyl - o takové se holky perou), na plese si zaflirtoval, užili jste si hezký večer a tam bych to uzavřela.
Ale možná se pletu.

P.S. Není mi jen jasná ta poznánka o tanečních botách. V čem jiném na ples než v lodičkách?
 JancaA
01.12.2019 21:01:31
A za chvíli tu bude psát ten kluk, že jsi vypadala dost sebevědomě a že on udělal první krok a teď je řada na tobě. To máš prašť jako uhoď, buď se mu ozveš ty, nebo se ozve on tobě. Ale nemůžeš se na nic spoléhat. Proto je lepší jednat z vlastní iniciativy, než čekat na zázraky, které bohužel často nepřicházejí.
 Zatracená Existence Muž23 Kategorie
01.12.2019 20:59:28
No, na maturácích je většinou fotagraf. Fotí si v tom sranda koutku celé rodinky, maturanty a jejich kámoše a ostatně každýho, kdo se tam připlete. Tak co prostě počkat až se fotky z oné akce objeví na fotografově websajtu, nebo fejsbůčku? :) Třeba kluka i někdo označí a tvá cyberláska je na světě
 Srna nikoliv z Brna Žena25 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk