Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1114361, vloženo 01.12.2019 19:53:44 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Můj život skončil
A vlastně ani nikdy nezačal. Zažila jsem mnoho krásných momentů s přáteli, při různých výletech, oslavách, opileckých sedáncích. Ale kamarádi prožívali i jiné zážitky, beze mě, s jinými kamarády, nebo někde sami, v zahraničí na erasmech, au-pair a kdovíčem.
Jen já pořád seděla a sedím doma. A říkám si, však mám fajn život, mám skvělé přátele, někdo nemá ani to. Ale teď koukám na instagram kamarádky, kolik fotek z nádherných míst tam má a uvědomuju si, kolikrát větší a krásnější je její život, než nad tu naši společnou bublinu kdy se sejdeme a je to fajn. Já žiju jenom z toho - těším se týden dopředu když jsem domluvení, že někam půjdeme sednout. Jsem ubohá. A nemám sílu nic změnit, nevím jak, vlastně ani nevím kam bych chtěla jezdit a co tam dělat. Už mi stejně ujel vlak. Jen sedím doma, koukám na kraviny na Netflixu a tloustnu. Vždycky jsem myslela, že já budu žít skvělý život, ale co se divím že ho nežiju, nikdy jsem pro to nic neudělala. Jen jsem si myslela že jsem výjimečná, že se to nějak stane samo. Kdybych teď zmizela, nic by to neovlivnilo. Pár lidí by bylo smutných, ale jen chvilku. Ani zpověď neumím pořádně napsat, tak, jak nevím co dělat se svým životem, tak ani nevím co jsem chtěla touhle zpovědí říct. Jsem UBOHÁ.
 donedone Žena24  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
02.12.2019 12:23:18
Jako bych tuto zpoved psala ja... odkud jsi?
 Káťa
02.12.2019 09:46:02
Rada je jednoduchá-vykašli se na sociální sítě. Je to všechno stejně jenom faleš a přetvářka.
 fénix z popela Žena32 Kategorie
01.12.2019 23:27:05
"Najdi si dobrého chlapa a udělej si děti.
Tyhle pseudoproblémy se tím ihned vyřeší a tvůj život i každý den dostane vyšší smysl.
Jinými slovy řešíš naprosté kraviny ve věku, kdy máš dávno pečovat o své děti.
Jsi ještě celkem v pořádku, že jsi z takového nesmyslného, prázdného života úplně v prdeli, tak to naprav.
Smyslem života každé normální ženy je mít chlapa a děti, a pečovat o děti, muže a společný domov. Nic jiného smysl nedává.

Ps: Za tuto radu mi musíš slíbit, že nikdy neopustíš otce svých dětí.
Vlastně ne, když ženy můžou, tak to udělají a ženské sliby nehrají roli, ty platí jen dnes

*Pragmatix I* Muž33 Kategorie

01.12.2019 20:16:32"

Tím se nic nevyřeší, ale jenom zabetonuje.
 siajej
01.12.2019 23:15:35
Zeptám se tě na jednu věc. Čeho se nejvíce bojíš? Prosím odpověz.
 opětjá
01.12.2019 21:29:47
Hodnotit kvalitu života podle fotek na Instagramu? Vážně?
 žalud
01.12.2019 21:06:47
"Ale teď koukám na instagram kamarádky, kolik fotek z nádherných míst tam má a uvědomuju si, kolikrát větší a krásnější je její život"

Jen jestli ta kamarádka není něco jako moje sestra. Přijde si k rodičům pro peníze, natáhne ruku a žadoní, že nemají na jídlo ... máma si raději odtrhne od pusy ... a zase mají na dovolenou. A hlavně hodně fotí, aby osattní čuměli.
Když rodiče s něčím potřebují pomoct, tak sestra neslyší, nevidí ... stydím se za ni.

Žij si život podle sebe a ne podle davu. Já nikdy u moře nebyla a nechybí mi to.
Raději se něčemu uč, ať něco dovedeš. Pracuj na sobě.
Koukni:

https://www.youtube.com/watch?v=RiEXuE1uN0E

Vždyť je to nádhera, ne? Udělej si život krásný podle sebe, dělej co tě baví a neřeš okolí. Tyhle sociální sítě jsou akorát zlo, každej se na nich jenom předvádí - dělá ze sebe někoho jiného, v jeho očích "lepšího", je to celé komedie, divadlo, přetvářka.
Smajlík  prostě Magda
01.12.2019 20:54:09
Ano, taky závidím ostatním jejich cesty daleko do zahraničí. Peníze nejsou můj problém, můj problém je, že nemám s kým a sám se na to necítím si někam třeba zaletět.
 Qwertz
01.12.2019 20:52:03
Jak už tu padlo párkrát, na Instáč a Fb lidé dávají fotky z akcí a dovolených. Jenže to neznamená, že je jejich život jen akce a dovolená. Takže až příště uvidíš fotku kámošky v Tatrách, zkus vidět trochu za roh. Možná si zvrtla kotník, musela na operaci a měsíc žila v bolestech. S fotkou pooperačních stehů se ale nechlubí nikdo.
 Srna nikoliv z Brna Žena25 Kategorie
01.12.2019 20:47:57
Nechápu, jak někdo může závidět, nebo chtít žít podle nějakých soc. sítí..kdo s koho
Smajlík  zase jsem to já Žena42 Kategorie
01.12.2019 20:44:18
Zruš si Instagram nebo tam nechoď. Každý tam přidává jen ty nejlepší věci, často ještě vylepšené. Když pak člověk vidí jen ten koncentrát, dělá se mu z toho špatně. Dělo se to i mě. Instagram moc nepoužívám. Pomocí doplňku do prohlížeče jsem odstranil hlavní stránku na Facebooku, od té doby je mi mnohem líp.
 myslím to vážně
01.12.2019 20:39:28
Záleží, jak moc ti to vadí. Kdyby ti to joo hodně vadilo, něco bys pro to dělala. Ty sis na to ale možná už zvykla a svým způsobem ti to takhle vyhovuje.

Btw. podle FB nebo Instagramu se nemůžeš řídit. Tam schválně lidi dávají fotky, aby to vypadalo, jak se mají dobře, ale tak ideální to není .. Když je někdo ve sr*čkách, tak to tam většinou nedá ..
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
01.12.2019 20:19:38
Nikdy není pozdě, moje babička začala cestovat po světě v 60ti, když jí umřel manžel. Sama nebo s kamarádkou, ani anglicky numěla. Stačí se přestat vymlouvat na kraviny.
 modrá hruška
01.12.2019 20:18:29
Gratuluji ti, protože tohle je začátek změny. Nejprve začneš být nespokojená, pak brečet a nakonec ti ten status quo bude tak nepříjemný, že ti nezbyde nic jiného než pracovat na změně.

Ale pamatuj, že změna života je boj na houpačce, jednou jsi dole a jednou nahoře. A jak tvojí změnu budou sledovat ostatní, budou ti házet klacky pod nohy, musíš ale vytrvat.

Zrovna dnes mi jeden uživatel tu začal psát, jak brečím a tak, snažil se mě odradit a srazit zpět na dno, ale ustál jsem to.
Smajlík  Fr0gy Muž27 Kategorie
01.12.2019 20:17:18
Najdi si dobrého chlapa a udělej si děti.
Tyhle pseudoproblémy se tím ihned vyřeší a tvůj život i každý den dostane vyšší smysl.
Jinými slovy řešíš naprosté kraviny ve věku, kdy máš dávno pečovat o své děti.
Jsi ještě celkem v pořádku, že jsi z takového nesmyslného, prázdného života úplně v prdeli, tak to naprav.
Smyslem života každé normální ženy je mít chlapa a děti, a pečovat o děti, muže a společný domov. Nic jiného smysl nedává.

Ps: Za tuto radu mi musíš slíbit, že nikdy neopustíš otce svých dětí.
Vlastně ne, když ženy můžou, tak to udělají a ženské sliby nehrají roli, ty platí jen dnes.
 *Pragmatix I* Muž33 Kategorie
01.12.2019 20:16:32
Toto není trvalý stav, je to jen přechodné. Taky se teď celý týden těším na jednu hloupou věc. Ale podstatné je, že chceš změnu. To je dobrý začátek. Teď jen musíš přijít na to jakou.
Neříkám, že to je lehké. Mužeš třeba někam zajet s tou kamarádkou. Ale žádný vlak ti neujel. Teprve přijíždí. Nastoupíš?
 iojorpetwe
01.12.2019 20:13:11
Někdy to, že jsi na začátku, je spíše výhodou než překážkou ;-) Cestovat můžeš i sama, ale ve dvou se cestuje vždycky líp. A vždycky budou ti, kteří se budou mít líp a vždycky budou i ti, kteří se budou mít hůř. Vlak ti rozhodně neujel. Naopak. Jsi mladá a máš možnosti. Nejlépe se ale cestuje v létě. Nyní máš tu možnost si naplánovat, co bys ráda za následující léto stihla. Plán je to nejdůležitější, realizace je už jen takový dovětek. Třeba mezitím i někoho najdeš a budete tam jezdit spolu.
Smajlík  Zatracená Existence Muž23 Kategorie
01.12.2019 20:12:18
Ty ale přece výjimečná jsi, a cizí fotky nejsou cizí život.
 Evžen Huml Muž68 Kategorie
01.12.2019 20:01:15
Nevěřím, že si v životě nechtěla nikdy nic podniknout. Nějaký výlet ať už sama, s přítelem nebo s kamarády. Já se chci třeba podívat někam na sever jako např. Norsko/Finsko/Švédsko a nebo někde jinde, třeba Japonsko. Je ti 24, dotáhla si to už daleko ale pořád jsi teprve na začátku, můžeš dělat cokoliv jen budeš chtít, svět je pro tebe otevřený :)) Třeba by ses podívala na jinou kulturu a jak si ti lidé žijí, popřípadě památky? Nebo jídlo!! Jídlo je super! V Japonsku bych rád zkusil to jejich "ramen" :D Možná si teď smutná ale nedělej žádné blbosti. Smutek z tebe se pak přenese na tvé blízké. Je určitě hodně lidí, kteří tě mají rádi.. nikdy na to nezapomeň
 kokos1998
01.12.2019 19:59:56
A třetinu života už máš za sebou. Je třeba, aby tě někdo evangelizoval, když to neudělali tvoji rodiče, musí to udělat zpovědnice, objednej si bibli, na www. dumbible.cz a studuj, protože přijde smrt, Boží soud a věčnost, tak ať jseš připravená, ta tvá kámojda třeba nebude připravená na setkání s Ježíšem.
Smajlík  Hov hov Muž50 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk