Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1110250, vloženo 15.10.2019 09:52:02 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Proč jste končili vztahy?

Každý člověk má nějaké své životní hodnoty a vztahové priority a potřeby.
Jsou věci, které dokáže přejít, tolerovat, postrádat nebo odpustit.
A pak jsou takové, kvůli kterým končí vztahy, nepřejde je a neodpustí.

Proč jste skončili své vztahy s bývalými partnery?
A jaké jsou ve vztahu pro vás neodpustitelné, netolerovatelné, nepostradatelné věci, přes které nejede vlak?
 *Pragmatix I* Muž33 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
16.10.2019 00:22:21
Já jsem nikdy vztah neukončila. Kdyby bylo něco, přes co bych s mužem nemohla být, tak bych s ním vztah nezačala. Kdybych se to dozvěděla až potom, tak už bych ho nevyhodila. Rozvedla bych se kvůli nevěře, násilí a vážným věcem... Třeba kdyby nás zadlužil, hodně chlastal, fetoval... Prostě kdyby mi nějakým způsobem objektivně ubližoval nebo dělal něco, co by nebylo přímo násilí vůči mně, ale ve výsledku by mi závažným způsobem škodilo, tak to je důvod k rozvodu. Takové důvody, že to vyprchalo a už si nerozumí, neuznávám...

Honzazbrna: No to máš pravdu, že je to blbost s tím sexem... Když ani jeden není nějaký velký extrém... Tak když to chce žena třeba málo, tak nechápu, co je za problém to pro muže udělat... Když by to chtěl málo muž, tak to je problém, ale zas se to dá udělat jinak, že jo... Takže vůbec nechápu, co to je jako za blbost... Tak jako jasně, že já nemám co srovnávat, ale prostě tam nemá co být za problém, když tam není žádný extrém nebo úchylka...

*Pragmatix I*: Co je to za nesmysl, že to nikdy nebude lepší než v úvodu? My máme čím dál tím lepší vztah. Na začátku to bylo docela blbé a hodně jsme se hádali, ale čím víc se známe a jsem na sebe zvyklí, tak je to lepší a lepší, umíme spolu líp vycházet, jsme víc synchronizovaní, je nám spolu líp... Právěže ten začátek vztahu je blbý, ale pak je to lepší, jak se ty životy víc propojují a stáváme se jedním tělem, jak je to v Bibli...
 Diamond vampire Žena26 Kategorie
15.10.2019 21:34:47
badmax: Nespamuj, trole.
 *Pragmatix I* Muž33 Kategorie
15.10.2019 21:22:57
*Pragmatix I*: jsi extrémě užvaněný - ta kompaktnost a hlavně délka textu jistě neodrazuje pouze mě...
 BadMax Muž55 Kategorie
15.10.2019 21:14:13
Puťko, kolik let je tvé postavě?
 BadMax Muž55 Kategorie
15.10.2019 21:09:58
Klasická eroze.
 BadMax Muž55 Kategorie
15.10.2019 19:04:51
Těch vztahů jsem měl několik. Nejhorší pro mne bylo, když se se mnou rozešla dívenka, kterou jsem velmi miloval. A pokud jde o jiné rozchody, to jsem neřešil.
Už jsem tu psal o svém vztahu s dívkou z Polska, kde jsem byl dva měsíce. Když jsem se vrátil domů psali jsme si, mně pak ale došlo, že to asi nemá budoucnost a napsal jsem jí to.
 Researcher Muž81 Kategorie
15.10.2019 18:12:49
Jednoduché, člověk se jednoho dne ráno vzbudí a nestačí se divit, s kým to žije.
Drámo to bylo jen jednou.
 Odcházím s deštěm
15.10.2019 17:39:21
Takže ten sex vpodstatě problém není nikdy, když je tam ta přitažlivost, a když pak se omrzí, tak se to na ten sex svede - případně se to pronese jako "pomluva" - že "byl špatný v posteli" a přitom ve skutečnosti ona byla hrozná megera
Smajlík  Honzazbrna Muž Kategorie
15.10.2019 17:27:59
*Honzazbrna: "neklapalo po sex stránce"
Může to znamenat víc věcí a to jednu z nich nebo kombinaci vícero. Já spíš říkávám, že sex a běžný život jsou dvě strany jedné mince a jak to neklape v jedné, zásadně to ovlivní a sabotuje tu druhou. Takže, i když třeba člověk nemá sex jako hlavní věc, je nutně potřeba v dobré kvalitě pro obě strany, aby dobře fungoval celý vztah.
Stejně tak životní hodnoty, životní styl, chování k sobě, komunikace zásadně ovlivní sex. No a co konkrétně, klasicky:
-neshoda na periodizaci, kvantitě či kvalitě
-neshoda na rozsahu poskytovaných služeb/praktik
-neshoda na míře dominance-submisivity
-problém s fyzickou či duševní přitažlivostí
-objevení se nových preferencí během vztahu
-vliv HA, životosprávy, jídelníčku, alkoholu, drog na stav protějšku
-častý problém po 3-5 letech, dětech, svatbě, kdy mnoho žen zapomene, že mají nějakého muže a že vůči němu také mají nějaké vztahové či manželské povinnosti
Lidé se pořádně neseznámí a nepoznají nebo jsou naopak zamilovaní a neznají nebo přehlížejí vlastnosti protějšku. Pak dojde k tvrdému procitnutí. Takže bývá často problém v tom, že spolu v úvodu bez hlubšího seznámení šukají dva cizí lidé, kteří se moc neznají. A až po nějakém čase zjistí, že mají rozdílné životní hodnoty, životní styl, názory, sexální preference. Něco pak jde srovnat a přejít, něco ne. Horší je, když to zjistí, až když spolu mají děti a ty pak trpí. Taky se stává, že jeden z partnerů zásadně změní své hodnoty, životní styl, chování až během vztahu a lidé, co se k sobě hodili, už se k sobě nehodí. Proto já vždy říkám, že správný výběr partnera do značné míry určuje následný průběh vztahu v životě i v posteli. Když si dobře vyberete obecně i sobě na míru, jde mnohé snadno a to co nejde, překonáte. Když si vyberete špatně, nejde nic nebo je to hodně složité, zdlouhavé a náročné. Také platí rada pro muže - lepší než v úvodu už to nikdy nebude, takže pokud už tam máte zásadní rozpory, bude to jen horší. A rada pro ženy - nesnaž se ho změnit, protože chlap se změnit prostě nedá. Muži doufají, že se žena oproti úvodu nezmění a ženy doufají, že se muž změní...naivní představy neslučitelné s realitou. Další už hůře řešitelná věc je, že se zvláště ženy po 3-5 letech, dětech nebo svatbě "změní" k nepoznání (i ty původně dokonalé) resp. se po úvodním lapacím divadle projeví takové, jaké skutečně jsou. Proto je důležité pozorně sledovat, jak se žena chovala k hlavním mužům života během vztahu i na jejich konci a také, jak se chová a jaký život prožila její matka. Protože vám na 99% zopakuje časem to samé.
 *Pragmatix I* Muž33 Kategorie
15.10.2019 16:55:18
Tuhle zkušenost (se s někým rozcházet) mě zatím pánbůh nedopřál...
 Michal-222 Muž44 Kategorie
15.10.2019 16:34:26
Honzazbrna: Ztráta zájmu - to asi ne, on se tak choval v podstatě od začátku našeho vztahu a já byla mladá a naivnější, takže jsem doufala, že se to změní :-)
 Střelenka
15.10.2019 16:32:39
Pořád čekáme, kdy se pochlubíš ty, co ti to tak hrozného provedla ta tvá první...
 Michal-222 Muž44 Kategorie
15.10.2019 16:31:20
Spíš by se dalo říct - ztráta zájmu. Ale kdyby to mělo patřit do "nesedět si v posteli", tak by to znamenalo že všechno super, ale sameček /samička asexuál.
To by e pak dalo nazvat "nesedět si v posteli".
 Honzazbrna Muž Kategorie
15.10.2019 16:28:21
Honzazbrna: Jj, já to pochopila - taky jsem psala, že souhlasím, že to mohlo být tím, že ze mě jednoduše nebyl "tak hotovej" . To ale nic nemění na výsledku - že to (pro mě) byl důvod ten vztah "zabalit".
 Střelenka
15.10.2019 16:23:54
No myslel jsem to tak, že ten nezájem může být dost vázaný na tu danou osobu - ať už muže nebo ženu - tedy že to není "nesedění si v sexu", ale spíš obecně nezájem. "Nesedění si v sexu" je dost blbost imho - to evokuje skutečně spíš jenom "moc velkej/moc malej"
Smajlík  Honzazbrna Muž Kategorie
15.10.2019 16:18:55
Honzazbrna: Nechce se mi to tu rozepisovat do detailu - ale i to je možné, že jsem mu jednoduše nesedla a s nějakou další to pak chtěl od rána do večera. Každopádně - měla jsem čtyři vážnější vztahy (včetně současného) a tento konkrétní problém se objevil pouze v jednom z nich.
 Střelenka
15.10.2019 16:12:22
Střelenka : tak záleží asi jakou má ženu - ono je to většinou spíš tak, když už ten muž je ten co nemá zájem, že když pak si nabalí nějakou novou, tak rázem to dělají od večera do rána...

Nějaké jiné "neklape" si tedy neumím představit, resp. nic co by se nedalo pořešit - malý péro asi nenahradíš, stejně jako samičku k častější aktivitě nepřesvědčíš /nebo tedy samce, jak to měli doma u Střelenků

Všechno ostatní jsou jenom vrtochy, výmluvy a zástupné důvody
Smajlík  Honzazbrna Muž Kategorie
15.10.2019 15:56:20
HonzazBrna:

"buď že to žena chce jednou za uherskej rok.."

Když za "žena" dosadíš "muž", máš v podstatě pravdu..
 Střelenka
15.10.2019 15:52:42
No, já jsem většinou byla rozejita, aniž bych si to přála. Sama jsem ukončovala spíš ty vztahy, které byly v začátcích. Že jsme se třeba párkrát viděli, viděla jsem zájem z jeho strany, ale z mé strany tam nic neproběhlo - prostě nepřeskočila jiskra nebo mi něco podstatného vadilo, o čem jsem věděla, že by mi to vadilo při dalším setkávání se čím dál víc. Někdy to byly relativně kraviny (třeba jeden mi celou schůzku koukal na prsa, tak jsem si ho zaškatulkovala jako nadržence a už jsem s ním prostě nic nechtěla mít), někdy podstatné věci.
Co bych neodpustila - určitě nevěru, jakoukoli - ať už nějaké erotické vypisování, úlet nebo dlouhodobou nevěru. Jsem striktně monogamní a totéž požaduji i od partnera. Pak lži - pokud by mi tajil třeba že má dítě nebo nějaké velké dluhy, případně seděl ve vězení a tak dále. Samozřejmostí je rozchod, poku by mě nějak ponižoval či uhodil.
Jinak nevím, nepatřím k lidem, kteří by se rozcházeli z malicherných důvodů nebo po první hádce. Když to jde, tak se snažím ten vztah zachránit a pracovat na něm. Samozřejmě musí být zájem i na druhé straně.
 Astridka24 Žena31 Kategorie
15.10.2019 15:49:54
>Honzazbrna

To, že to "neklape v posteli", může znamenat dvě stě padesát různých věcí.
 Ptakolebec Muž51 Kategorie
15.10.2019 15:21:41
Nejede vlak přes: Lež, klamání, neochota pochopit, neochota vyjít vstříc, trvání na svém stanovisku s tím, že nebude nic měnit.

Vše ostatní jsou drobnosti, které není třeba fatalizovat.
Smajlík  Rádce do duše neofic
15.10.2019 14:58:07
No to jsou řeči... když to "neklape v posteli" - tak se tím v zásadě myslí 2 věci:
buď že to žena chce jednou za uherskej rok, nebo že má chlap malý ocásek
(resp. může platit samozřejmě obojí)
Smajlík  Honzazbrna Muž Kategorie
15.10.2019 14:56:14
Honzazbrna: I když to tady občas tak nevypadá, puberta mi už skončila, takže fakt nepotřebuju třikrát denně :D

Prostě jsme jen nebyli na stejný vlně.
 bitch please Muž99 Kategorie
15.10.2019 14:55:16
Nevěra, lež a diametrálně odlišné životní priority. Seřazeno tak, jak to šlo po sobě.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
15.10.2019 14:32:17
Nebylo co končti…

bitch please : neklapalo po sex stránce - to znamená jako že jsi to chtěl dělat častěji než ta baba...
 Honzazbrna Muž Kategorie
15.10.2019 13:33:42
Důvodem k rozchodu je pro mě zatvrzelá neochota otevřeně se bavit o podstatných vztahových problémech
nebo věci, které se zásadněji dotýkají důstojnosti.
 Ptakolebec Muž51 Kategorie
15.10.2019 12:33:02
Taková ta domácí klasika, jako třeba ztráta důvěry, cluster B, nedořešený předchozí vztah nebo to neklapalo po sexuální stránce.
Smajlík  bitch please Muž99 Kategorie
15.10.2019 12:15:02
1. První vztah, který vznikl na základě vzájemného zalíbení a sympatií, nicméně po odeznění prvotního okouzlení se ukázalo, že máme velmi odlišné životní hodnoty, postoje a plány
2. Nesoulad v sexu
3. Chorobná žárlivost ze strany partnera
 Střelenka
15.10.2019 12:02:59
Důvody nebyly úpokaždé stejné. Někdy jsme byli každý jinde, někdy byla druhá polovička příliš pasivní, poprvé jsem byl ještě nedospělé ucho....

Myslím si, že jsem dospěl až po ukončení prvního vážného vztahu.

Nechtěl bych alkoholičku, feťačku, příliš lehkou a příliš upjatou...a tak bych mohl pokračovat, ale v reálu pak tyhle požadavky ztrácí na síle v konfrontaci se skutečností, protože realita je jiná a dokáže ukázat hodnoty, které si člověk do svého žebříčku nezařadí.
 Alkedos Muž69 Kategorie
15.10.2019 11:10:48
Tak 1. Vztah(12-16), který byla spíše dlouhodobá dětská láska skončil tím, že jsem si jí dostatečně nevážil a podvedla mě s nejlepším kamarádem, jelikož mě viděla flirtovat s jinými a zkrátka ve mně ztratila důvěru.
Dokonce jsem jí i skoro podvedl já s jednou strýcovou mladou partnerkou(byla jen o 4 roky starší jak já).
2.O tom psát nechci a není to jednoduché téma.
3. Po rozchodu a stěhování na Moravu jsem nebyl na nový vztah připravený, zkrátka jsem k dotyčné necítil to co k mé ex i když jsme spolu bydleli.
Co se práce a přátel týká, tak to byl veliký rozdíl.
Já byl egoista z kanceláře a její kamarádi pokaždé když k nám přišli na návštěvu se cítili vedle mě jako looseři.
Zkrátka jsem byl až moc namyšlený a bez citů.
4. Psychicky jsem některé věci moc nezvládl, dostal se svým chováním do malérů, hodně jsem pil a bavil se.
Takže když jsem viděl, že ji tím ničím tak jsem vztah ukončil, abych jí před tím co se mi může stát uchránil.
5. Nebyly to vztahy, ale zkrátka pár letmých povyražení a sex, nic více se z toho většinou ani z mé strany vyklubat nemohlo.
 BlackWoIf Muž25 Kategorie
15.10.2019 10:51:26
BlackWoIf:
Na to se nemusí přijít hned druhý den. Každý se umí nějakou dobu přetvařovat a hrát divadlo.
Ten, co se nechal živit, tak to vyplynulo, až jsme se sestěhovali. Takže po půl roce. Ten pohádkář se předvedl někdy po třech měsících. Pak to ještě doplnil tím, že začal slídit v mobilu a NTB.
 ChikaLove Žena27 Kategorie
15.10.2019 10:51:15
Bild: To je v dlouhodobých vztazích riziko. Chlap si buduje kariéru a s ním i svoje ego a pak zjistíš, že žiješ s úplně jiným člověkem než sis vybrala.
 sweizee
15.10.2019 10:50:34
Např. kvůli rozdílnému životnímu stylu - neustálé velké sešlosti jejich rodiny, neměli jsme vůbec čas pro sebe. Kromě toho to bylo pro mě náročné po stránce, jako je alkohol a jiné návykové látky, přestupky kvůli krádežím a násilnému jednání vůči jiným chlapům a následné chození po úřadech a ostuda. To už jsem fakt nedávala. Sice jsem ho nakonec srovnala a změnil se, protože mě měl fakt rád, ale u mě už byly city pryč.

Jeden případ zase byl, že to nebyl chlap, který by mě vedl, a musela jsem to všechno jakoby táhnout já. Nemyslím finančně, ale psychicky, prostě celkově to nebyla pro mě opora. Tohle bylo vlastně asi ve dvou případech.

A jednou to byl žárlivec, který mne neustále z něčeho podezíral a všechno na mě sváděl, přitom sám lhal a pořád mě do něčeho tlačil. A kromě toho další věci, to tu nemusím všechno vypisovat.
 Aninka
15.10.2019 10:48:14
1. I přes svůj dospělý věk ve všem poslouchal rodiče se kterými bydlel a chtěl narozdíl ode mě zůstat na vesnici.
2. Špatný sex.
3. Vyprchala zamilovanost, hádky a rozdílný pohled na život, dle mého ztráta úcty.
 chimera
15.10.2019 10:43:52
Poslední pracovně-právní vztah jsem ukončil tak, že mi doběhl čas na dobu určitou a dál jsem to neprodlužoval. Od té doby mám dlouhodobou brigádu na dohodu.
 mien
15.10.2019 10:43:11
Se mým bývalým jsme žili 9 let. Nakonec se náš vztah rozpadl, protože se stal podnikatelem, zbohatl a změnila se mu povaha. Stal se tvrdým a mnohem horším člověkem. Na počátku to byl obyčejný klučina, sympaťák, po 9 letech důležitý podnikatel, který měl pocit, že je něco více. A máme to asi jako "rodinné prokletí", páč moje mamka se rozešla se svým manželem, mým otcem taky proto, že se stal podnikatelem a začal se chovat hrubě a nadřazeně. A aby toho nebylo málo, můj bratranec taky začal podnikat (už před lety) a potkalo ho to samé. Jiní lidi se stali pro něj vzduch a začal se bavit jen s těmi "lepšími".

Když můj bývalý přítel byl obyčejným zaměstnancem, měli jsme společné víkendy, výlety, prostě super život. Když se stal podnikatelem, pořád doma samé telefony, měl dva mobily, ty pořád zvonily, když jsme šli na procházku, pořád mu někdo volal, pořád něco vyřizoval, pak často nebyl doma, prý pracovně, ale kdoví co už v tom všechno bylo. Společný život už byl velmi nekvalitní. On mě ani pořádně neposlouchal, stejně myslel na svoji práci, na svoje kšefty. K tomu se ke mně začal chovat jako k zaměstnanci. Prostě tohle nemohlo dopadnou jinak než rozchodem. A opravdu pikatní je na tom, že jsem to samé v bleděmodrém viděl, když se rozcházeli mí rodiče.

A když mi někdo napíše, tak proč sis vybral podnikatele, když jsi už na svém tátovi a bratrancovi viděl, co s člověkem dělá podnikání a jaký to má negativní vliv na vztah? No v té době, kdy jsem svého ex přítele potkal, byl obyčejným zaměstnancem a o podnikání nic nemluvil. Podnikatelem byl až poslední tři roky vztahu. Do té doby to bylo ok.

(Snad tu nebudou dneska otravovat pobožné mouchy.)
 Bild
15.10.2019 10:41:10
ChikaLove: Tak tohle nechápu, vždyť jsi na to musela přijít hned druhý den?!
Jak dlouho ty vztahy trvaly?!
Vůbec si to ani nedovedu představit. :/
Smajlík  BlackWoIf Muž25 Kategorie
15.10.2019 10:38:51
Ten minulý lhal. Byl to pohádkář a vymýšlel si, jak kupuje kde co. Myslel si, že se mi zalíbí penězi, respektive kecy o tom.
Ten předminulý byl labilní a nechal se živit, i když vydělával údajně jednou tolik, co já.
 ChikaLove Žena27 Kategorie
15.10.2019 10:24:54
Vztah je o potřebnosti, pokud vztah nepotřebujeme tak jej ukončíme.
 Ředitel internetu
15.10.2019 10:19:18
Ještě k té další otázce.. pro mě jsou neodpustitelné věci jako je např. kouření. Jak uvidím cigáro u nějaké potencionální holky hned se mi přestane líbit, znechutí se mi a tady vlak prostě přes to nejede. To samé platí u nevěry. Kdybych zjistil, že mě holka podvádí, končím s ní také hned.
 Denisekkk Muž20 Kategorie
15.10.2019 10:10:19
Spíše to bylo vždy ukončené ze strany holky. U mé první holky z dálky to bylo z důvodu, že to nemohla dál vydržet (údajně dálku) se nevídat i když to šlo, ale nechtěla.. a také, že si našla jiného borce.
U druhé její city vyprchaly po měsíci a chtěla být jen kamarádka.
U třetí to bylo to stejné, ale po prvním dni chození.
Smajlík  Denisekkk Muž20 Kategorie
15.10.2019 10:03:22
Já jsem spíše "byla ukončena."
Jednou z důvodu velkého věkového rozdílu, kdy jsme se nesešli v životních zkušenostech - já jsem byla ještě nezkušená a on už měl dvě děti a byl rozvedený, to ani nemohlo fungovat.
A podruhé - on poznal jinou, lepší (a dnes už jsou rozvedení, tak zas tak super to asi nebylo)
No a napotřetí už to vyšlo a jsme spolu.
 RozáliePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk